IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #951  
Стар 29th April 2014, 13:31
Аватара на cvetka1
cvetka1 cvetka1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 10
По подразбиране

Уууупс момичета, извинявам се за късния ми отговор. Сиси , духай си нослето без да се притесняваш. Аз го правех още на 4-5 ден след операцията , докато бях с лонгетата. Единственото кофти беше, че ми трябваше мн време след това да се почистя хубавичко Не мисля, че нещо ще ти стане. В момента дишам добре, но задържам секрети в гърлото, които се стичат от носа, не знам защо. Има още какво да се желае по отношение на дишането ми, като напр сутрешното запушване на носа, но не бързам. Имам един малко неудобен въпрос към вас - усещате ли някаква неприятна миризма в нослетата си? След като си правя промивки със сребърната вода и като се забърсвам, усещам доста неприятен мирис. Аз лично си го обяснявам с все още незаздравялата лигавица и на моменти изкарвам кръвенисти секрети, обаче знам ли ...
Все още не съм се самонащракала в близък план, но ви пускам 2 снимки преди и една след, която ми е от преди 2 дена. На снимките преди ясно се вижда, че имам не малка гърбица и самият ми нос беше широк . Док махна гърбицата, значително го изтъни и го скъси, като остави връхчето остро по мое желание. Предварително се извинявам за лошото качество на първите 2 снимки. Утре ще пусна повече. Това е от мен засега
Attached Images
Тип файл: jpg IMAG1121.jpg (85,2 КБ, 310 views)
Тип файл: jpg IMAG1125.jpg (82,4 КБ, 257 views)
Тип файл: jpg 10153103_775802339097414_728951285076163828_n.jpg (29,1 КБ, 280 views)
Отговори с цитат
  #952  
Стар 29th April 2014, 15:40
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цвете какви са тези снимки, ти направо ме омая
Добре, че сме в темите за ринопластиката, инак нямаше и да ти забележа носа
Хубаво цветенце си, браво и на д-р Асенов за добре свършената работа
Отговори с цитат
  #953  
Стар 29th April 2014, 17:29
Аватара на Set
Set Set не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 31
По подразбиране

Цвети, нослето ти е страхотно. Честито!!!

Между другото и аз усещам доста лоша миризма, особено като го почиствам. Дано с времето този проблем изчезне, защото е неприятно.
Отговори с цитат
  #954  
Стар 29th April 2014, 17:53
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Здравейте момичета.

Един въпрос към вече оперираните: Док каза ли ви колко време след операцията можете да се върнете към физически активности: фитнес, аеробика т.н.?

п.с. Цвети - Браво на теб и док. С тези снимки , които постна все повече се убеждавам , че съм направила правилния избор. Нослето ти е суперрр!!
Отговори с цитат
  #955  
Стар 30th April 2014, 08:25
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Цвети, нослето ти е много хубаво- изглеждаш прекрасно . Вчера леко се издухах, но нещо не ми О'к усещането още, знам ли!? Аз днес съм 13 ден след операцията и до момента не съм усетила лоша миризма от нослето, а все още от време на време изкарвам кръвенисти секрети. Според мен може да го споделите с Асенов и той да прецени дали това е нормално. По принцип, ако има лоша миризма от нослето, ще рече, че има някакво загниване или гной, или задържане на самия секрет в околоносните кухини. Извинявам се ако съм прекалила с разсъжденията си, но.....
Kxiona, мисля, че след 10 дена можеш да започнеш с по- леки упражнения. Ти сама ще усетиш кога и за какво си готова
Отговори с цитат
  #956  
Стар 30th April 2014, 09:59
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kxiona Виж мнението
Здравейте момичета.

Един въпрос към вече оперираните: Док каза ли ви колко време след операцията можете да се върнете към физически активности: фитнес, аеробика т.н.?

п.с. Цвети - Браво на теб и док. С тези снимки , които постна все повече се убеждавам , че съм направила правилния избор. Нослето ти е суперрр!!
И аз смятам, че сама ще усетиш кога и по колко да се натоварваш. Аз точно на 20-я ден започнах да спортувам.
Отговори с цитат
  #957  
Стар 15th May 2014, 21:24
silviilieva silviilieva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте и от мен .чета вече доста време във форума и сега се реших да пиша и регистрирам ,моля ви да ме ориентирате като цена и място на операцията и контакт с доктора,още събирам инфо но д-р Джамбазов не ми се струва добър вариант имайки впредвид че графика му е запълнен за цялата година ,носът ми е ужасен и ще се радвам да ми помогнете при избора ми на доктор.
Отговори с цитат
  #958  
Стар 16th May 2014, 20:52
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silviilieva Виж мнението
Здравейте и от мен .чета вече доста време във форума и сега се реших да пиша и регистрирам ,моля ви да ме ориентирате като цена и място на операцията и контакт с доктора,още събирам инфо но д-р Джамбазов не ми се струва добър вариант имайки впредвид че графика му е запълнен за цялата година ,носът ми е ужасен и ще се радвам да ми помогнете при избора ми на доктор.
Здравей, Силви!
Позволявам си да отговоря първа, но другите мацки от форума да допълнят ако пропусна нещо.
Д- р Асенов оперира в Окръжна болница- Пловдив, цената е около 2 200- 2 300 лв, в зависимост какво точно ще прави. Контактите му можеш да откриеш като изпишеш името му в Google, където ще откриеш мобилен телефон и ел. поща.
Аз също първо се бях ориентирала към Джамбазов, тъй като е най- спряганото име по форумите, но като в продължение на 3-4 месеца четене не ме грабна нещо този човек, знам ли?- тръгнах да търся друг. И така съвсем случайно попаднах на д- р Асенов и за няколко дена четене разбрах, че това е ''моят човек''. Идея нямам, как и защо се спрях на него, но сега мога да кажа, че в никакъв случай не съжалявам, дори се радвам, че му се доверих.
Успех в избора на лекар
Ако имаш още въпроси питай, ние/ отговарям от името на всички / ще помагаме с каквото можем
Отговори с цитат
  #959  
Стар 17th May 2014, 23:47
silviilieva silviilieva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 3
По подразбиране

Благодаря ти за отговора и аз видях и прочетох много за д- р Асенов ще звънна за консултация ,бих искала да постна снимка на проблемният ми нос за да видите за какво става въпрост тъй като повечето са изтрили снимките си и немога да видя повече следоперативни резултати
Отговори с цитат
  #960  
Стар 20th May 2014, 16:29
silver_moon silver_moon не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте,момичета!Следя темата от край време,но чак сега реших да се присъединя и аз!Свързах се с д-р Асенов и се разбрахме за консултация за 20 юни при положение,че няма да ходи на почивка тогава.Надявам се положителните коментари,които изчетох по негов адрес да имат почва и да ми направи мечтаното носле!Искам да ви питам тези,които вече са се оперирали при него-умее ли да прави връхчета,понеже имам желанието моето да е леко вирнато(не тип "мис Пиги",а просто загатнато),а границата е много тънка.Благодаря!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:43.