IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 26th July 2011, 20:37
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Бари страхотна тема Благодаря ти че я изрови Като гледам как са ''лъснали задниците'' на някои хора ... голяма мъка ...
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 26th July 2011, 20:48
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Поразгледах я. Добре, че не съм я открила - тя е от друг ъгъл поставена. По-тясно. Между другото точно в нея съм дала линкове към още 2-3 сходни теми, хахаха, които ми убягнаха като търсех преди да отворя тази. Не знам защо.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 26th July 2011, 22:11
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Не одобрявам също вицове за тези неща. Пиша ти черна точка.
уффффф.. преебах се

ти така като пишеш черни точки, нали при положителна изява не забравяш да слагаш пчелички

тряя да ме информираш как ми е баланса на мен, да не се окаже, че само черни точки съм събрал
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #34  
Стар 26th July 2011, 22:28
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Armand Виж мнението
уффффф.. преебах се

ти така като пишеш черни точки, нали при положителна изява не забравяш да слагаш пчелички

тряя да ме информираш как ми е баланса на мен, да не се окаже, че само черни точки съм събрал
Първо правило - ако искаш да се доближиш до мен, никакво богохулство или отричане
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 26th July 2011, 22:31
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Първо правило - ако искаш да се доближиш до мен, никакво богохулство или отричане
с тва криво-ляво мога да се справя

друго.. кво ?

от сега да кажа, че почти нямам вредни навици, не си гриза ноктите, не пуша, не пия... нема как да ме чукнеш по тия параграфи
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #36  
Стар 26th July 2011, 22:39
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Ама наистина ли не пиеш? Нищичко? Грамче?
Е...похвално. Но аз пийвам, по малко
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 26th July 2011, 22:39
Аватара на raptor
raptor raptor не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: Пловдив
Мнения: 2 662
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gabi_gabriela Виж мнението
Те в момента претърпяват ужасно унижение,че дори в техният рай е нарушено спокойствието,защото това наистина беше раят на земята откъм сигурност за хората.
Обяснението, че Брейвик е луд е напълно елементарно и повърхностно. То свидетелства по-скоро за това кои са хората, установили се на власт в Норвегия (партията, от която е и защитникът му), а не кой е той. А това са именно хора, които нямат никаква представа какво е да си напълно сам, изолиран в мислите и убежденията си, отхвърлен от всички, какъвто е Брейвик. Хора, които в съвършена степен са част от обществото, възпитани са в нормите на господстващата егалитаристка, мултикултуралистка, левичарска идеология на това общество, в които никога не се усъмняват. В съвършена степен формирани в тази идеология и в съвършена степен приети. Това са хора, които нямат никаква представа какво е да отстояваш виждания, които мнозинството не споделя и да се бориш за идеология, която не е подкрепена от мощни институции. Едно общество от конформисти, в което по презумпция всички са съгласни с "правилната" идеология.
И още нещо, младите норвежки левичарчета, носещи се по течението към установените обществени длъжности (и съответния престиж), въобще не могат да разберат отчаянието, което задвижва човек, решаващ се на такава чудовищна стъпка - техният път следва пълноводното течение на левичарската посредственост и не среща никакви пречки. Поне не срещаше. До петък, когато Норвегия се разцепи - оказа се, че не всички са толкова щастливи в рая на възцарилата се левичарска посредственост. Вече не може да се спи спокойно, установените длъжности не са толкова престижни - има хора, свои хора, норвежци, може би само единаци, които отричат из основи системата, в която широките маси се кълнат.
Не оправдавам Брейвик, просто констатирам, че в контекста, в който той действа - Норвегия на неоспорваното господство на левичарския мултикултурализъм - постъпката му е смела до безразсъдство, откъдето и заблудата, че е луд. И друго, именно лудите винаги са променяли света - ЛУДИТЕ, не нормалните! За добро, или за зло този път, това никой все още не знае. При всички положения започва кошмарно.
-цитат-
Все едно аз съм го писал тва.Пък и човекът си има добри учители по тероризъм.излишно е да се говори за нацизъм.Ето един от освободителите на нападнатата от Хитлер Европа -как се проявява като палач на нацисти-жертвите му не са двуцифрено а шестцифрено число ,и за това ПОЛУЧАВА ПАМЕТНИЦИ след смъртта си -

http://www.rense.com/general46/germ.htm

http://en.wikipedia.org/wiki/Other_Losses

всеки който с лека ръка пришива ужасни престъпления само на нацисти трябва да задълбае в края на уйкипедия където е даден общия сбор на убитите в концлагери не само германски но и американски руски френски и така нататък.
__________________
[url=http://www.youtube.com/watch?v=qUMwYx4WEKs] [color=blue]Komm schlie

Последно редактирано от raptor : 26th July 2011 на 22:59
Отговори с цитат
  #38  
Стар 26th July 2011, 22:41
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Ама наистина ли не пиеш? Нищичко? Грамче?
Е...похвално. Но аз пийвам, по малко
еми, концентрат много рядко.. даже почти никога

от време на време лятно време, е така за цвят, удрям по некое коктейлче

но като цяло не съм фен на чашката
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #39  
Стар 26th July 2011, 22:45
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Вино? Бира?
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #40  
Стар 26th July 2011, 22:48
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Вино? Бира?
бира не мога, човек, много ми е горчива

вино.. зимата... за затопляне
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Толерантността
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:51.