IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 13th January 2018, 23:34
Аватара на anich4ka
anich4ka anich4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 68
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yoube Виж мнението
Ами като си тръгнала да се смееш на подобни простотии защо не се посмееш и на това:

Понеже получих съобщения и от двете страни:
Мисля че тя малко преувеличава, всъщност носа и не е толкова зле. Да, действително има основания за недоволство, но нека да му даде шанс. Тя наистина реагира доста емоционално, но това съвсем не означава че не е права. Това пък да се нахвъриш върху някой пострадал и да го правиш на луд, само заради твоята успешна операция е най-голямата простотия. Имайте уважение че и при вас е можело да не се получи. Тогава нямаше да си мислите че наистина не е вълшебника от Оз ами щеше да ви е яд че за тия пари наистина не е...
Да, това с имагинерните плъхове си е доста смешно.

Не виждам кой прави някой на луд честно казано. Отправила съм забележки относно начина по който са поставени нещата - некоректно.
Моят нос е далеч по-хубав от колкото беше, но също не е перфектен и както вече казах това не е пластелин, че да гарантираш съвършенство.
Това обаче, което казва Chocolate е така - докторът гарантира, че ако пациентът не е доволен, то той ще направи всичко по силите си, ако корекция за дефиниция на резултата се налага, то тя да се случи според желанието на пациента и за сметка на доктора. Ако не се лъжа има няколко мнения в тази посока пуснати тук вече.
Аз лично имам доста познати, оперирани в България, на които за корекции им се искат допълнителни плащания за работата на хирурга.
Аз самата се възстановявам много бавно от всякакъв тип отоци, такъв ми е организмът... и моят оток спадаше с течение на страшно много време , така че добре знам какво е да чакаш резултатът, за който си мечтал и искаш да видиш, но това не ме е накарало да излизам с несериозни и неподкрепени с нищо изявления за работата на доктора или екипа.
Отговори с цитат
 

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:28.