IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 23rd February 2009, 15:53
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Аз боледувам много често. Откакто го пия дори да се разсополивя е за 1 ден. Доволна съм и го препоръчвам съвсем отговорно.
Това дори не е хранителна добавка, а чиста субстанция.
Ако има въпроси питайте. Направо ще ви свържа с жената, която може да ви отговори на всички въпроси.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #12  
Стар 25th February 2009, 01:20
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

Аз съм ги пила преди години...При мен бяха с цел увеличаване на апетита, не си спомням кои точно пих. Имаха добър ефект, тъй като се нуждаех от захранване на организма и в двата смисъла.
__________________
Love knows no reasons... Love defies all reasons, love has no eyes. But love is not blind. Love sees but doesn't mind.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 26th February 2009, 13:14
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

И аз си помислих, че пълнея от Колактива, но ме убедиха, че не съм права. Важното е да засиля имунната си система
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #14  
Стар 12th May 2010, 10:32
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Те са 40 % само абсорбируеми,аз пия 98 % абсорбируеми/френски/ по криогенна технология
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #15  
Стар 14th May 2010, 06:58
livorno livorno не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Варна
Мнения: 13
По подразбиране АКВАСОРС

Моля не вкарвайте в заблуждение участниците във форума,които четат тази тема. % на абсорбция за който вие говорите -40% е характерен за синетичните мултивитамини,между които и продуктите на аквасорс няма нищо общо.Продуктите на Аквасорс се абсорбират над 90%.Наскоро на българския пазар се появи книгата на Дейвид Улф"Суперхраните - храна и лекарство на бъдещето".Дейвид Улф е признат за най-големият специалист в областта на храненето в днешно време.Измежду 10-те суперхрани,които той цитира попадат 3 храни,които участват в продуктите на Аквасорс - кламатски водорасли,спирулина и алое вера.
Ако вие сте доволна от продуктите,които приемате продължавайте да ги приемате.Ако решите отворете специална тема за тях.Но пишете само неща които отговарят на истината.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 16th May 2010, 06:14
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

аз говоря от опит,едните са доста слаби,докат другите са 2 пъти по-силни.ако имаш резултати от аква сорс,не значи че трябва да твърдиш абсурди като 90 % абсорбируеми
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #17  
Стар 16th May 2010, 06:14
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

а синтетичните 3,5 %,доста си се объркал мисля!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #18  
Стар 10th June 2010, 14:06
maminka maminka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Вкъщи
Мнения: 15
По подразбиране АкваСорс

Доста съм се ровила по темата относно АкваСорс и синтетични (химически синтезирани) и неситетичните (натурални) витамини и доколкото ми е известно прокуктите на АкваСорс са несинтетични (натурални),което гарантира тяхната усвояемост от организма.Същото важи и за продуктите на Вижън.И от двете фирми сме доволни
Отговори с цитат
  #19  
Стар 10th June 2010, 14:51
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране Re: АкваСорс

Цитирай:
Първоначално написано от maminka
Доста съм се ровила по темата относно АкваСорс и синтетични (химически синтезирани) и неситетичните (натурални) витамини и доколкото ми е известно прокуктите на АкваСорс са несинтетични (натурални),което гарантира тяхната усвояемост от организма.Същото важи и за продуктите на Вижън.И от двете фирми сме доволни
Вижън са 3 пъти по-силни,до 95 % усвояемост.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #20  
Стар 10th June 2010, 19:21
maminka maminka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Вкъщи
Мнения: 15
По подразбиране Marisabela

Пробвала съм и двете фирми мила и съм много доволна,но не мога да кажа,че Вижън са 3 пъти по силни-то това зависи от концентрацията (мг) на самите съставки вътре.Естествено,че ако си купя опаковка и пия по 3 хапа ще са по-силни я или ако си взема витамин А 5000IU или 1500 IU.Всичко е до мг и двете фирми са качествени с натурални (несинтетични) витамини. Чета из форума,4е си твърдо си за Вижън продуктите,но това не значи,че те са единствените натурални с до 100% усвояемост.Щом даден продукт е натурален(и Вижън и Аквасорс),то той има пълна усвояемост от организма.Нали така?Не може да казваш,че само те са "3 пъти по-силни и до 95% усвояемост".И двете фирми са с натурални продукти така,че,който и да изберете няма да сбъркате.Все едно да спорим сирене или кашкавал. И двете са направени от едно и също.И още веднъж много благодаря Marisabela за продукта на Вижън (Nature tan), който ми препоръча в една друга тема.Ако имаш впечатление от други несинтетични хранителни добавки ще се радвам да пишеш :P
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АкваСорс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:55.