IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 31st August 2009, 18:55
Tina May Tina May не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 3
По подразбиране Iskam da si napravq operaciq 2 v 1

Здравейте!Живея в чужбина,и съжалявам,че не пиша на кирилица,просто няма как. Вече реших,че ще пътувам до БГ,за да си направя пластична операция...само че искам да си направя 2 едновременно-ринопластика и мамопластика. Има ли някои,който е правил нещо такова?След всичко прочетено във форума,смятам да се доверя на доц.Джамбазов за ринопластиката..но той прави само нослета,а ми се иска всичко да е наведнъж.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 31st August 2009, 19:49
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране Re: Iskam da si napravq operaciq 2 v 1

Цитирай:
Първоначално написано от Tina May
Jiveq v 4ujbina,i sujalqvam,4e ne pi6a na kirilica,prosto nqma kak
разбира се, че има начин да пишеш на кирилица - използвай ето това:
http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php

По темата - аз ще си правя 2 в 1, но не ринопластика, а корекция на ушите + мамопластика. Вече съм уговорила нещата с док - аз ще съм при Др Заякова. За съжаление не мога да ти дам съвет за ринопластика + мамопластика, но по принцип е вързможно да се направи операция 2 в 1. Остава само да намериш доктор които прави и ринопластика и мамопластика.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 31st August 2009, 19:56
lara31 lara31 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 105
По подразбиране

Може и при Джамбазов,
Той ръботи с още един пластичен хирург който прави цици. Така че може едновременно, но за качеството на 2 в 1 пре тях не мога да кажа нищо.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 31st August 2009, 20:03
Tina May Tina May не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 3
По подразбиране

благодаря ви!а някои правил ли е и двете при джамбазов
Отговори с цитат
  #5  
Стар 31st August 2009, 22:37
Аватара на galka25
galka25 galka25 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Град: Plovdiv
Мнения: 33
По подразбиране

Аз също искам да си правя 2 операции,апдоминопластика и мамопластика,въобще възможна ли е такава комбинация,има ли момиче,което се е подложило на това и много ли е тежко възтановяването!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 31st August 2009, 23:13
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от galka25
Аз също искам да си правя 2 операции,апдоминопластика и мамопластика,въобще възможна ли е такава комбинация,има ли момиче,което се е подложило на това и много ли е тежко възтановяването!
Когато аз си правих гърди преди 7 год , една жена настояваше да и се направят гърди , липосукция и абдоминопластика наведнъж . Доктора , при който и аз бях и ги направи . После жената беше много зле . Вероятно много дълго е била под упойка , а и кръвозагубата е повече...Консултирай се , зависи от доктора , вече и упойките сигурно са по-добри Успех
Отговори с цитат
  #7  
Стар 1st September 2009, 08:07
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tina May
благодаря ви!а някои правил ли е и двете при джамбазов
Аз също исках да ги съчетая двете операции в едно, едната е ринопластика при Джамбазов, но в Пловдив интерес поне за мен за мамопластика представлява единствено Анастасов. Говорих с Джамбазов дали би могло двамата да работят заедно, но той каза, че такава възможност не съществува. По-добре отложи едната и ги направи там където си най-уверена, че всичко ще е ОК, отколкото да бързаш, да направиш компромис и след това да съжаляваш. Най-вероятно мотивът ти за подобно желание е липсата на време, аз също имам този проблем, но ако трябва още една година ще ходя без цици, но прибързани решения и действия не бих предприела, още повече, че вече имам лош опит, заради това.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 1st September 2009, 16:15
Tina May Tina May не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Момичета,благодаря ви отново,следя от много време форума и вече не знам какво да правя. ..за всеки хирург има и хубаво,и лошо,а аз наистина нямам много време за тези операции..ще бъда в БГ не повече от 10 дни.Моля ви,ако има все пак някоя,която се е подложила на 2 операции,да пише
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Iskamnapravqoperaciq
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:55.