IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 12th September 2009, 18:32
Аватара на BRIDA-RR
BRIDA-RR BRIDA-RR не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 26
По подразбиране

Не мисля да карам някой да ми вярва като казвам,че след поставяне на силиконовият бюст истински ме болеше.Аз наричам моите болки от тогава 'нечовешки'-за мен са такива.За друга,може да са просто 'болки' за трета да са 'страшни болки' и т.н.т.
Сега за протокола-освен двете раждания имам и три коремни операции.Извадиха ми ноктите на двата палеца на краката само с някаква минимална упойчица,кадар да не е без хич,защото бях бременна в 8 месец.На една от коремните ми операции причнита беше-киста на яйчника.Но,нека да поясня,че самият той увеличи размерите си до размер на кофичка кисело мляко само за 48 часа докато не изпаднах в безсъзнание след което последва 4 часа живото спасяваща операция тъй като тръбата на яйчника е била спукана и корема ми е бил пълен с кръв.
Така!Болката ми е позната във всичките си измерения които не съм си и помисляла,че ще преживея.
Но,няма да спра да твърдя,че болките след като ми сложиха силикона бяха нечовешки(за мен).Спах отвита по бикини и ластичната лента на бюста.Защо ли?Защото тежината от завивката ме караше да вия от болка.Ребрата ме боляха толкова,че и най малкият допир до тях ме разплакваше.Да спомена ли,че корема ми беше подут като бременна в 6 месец.'Зоната' под мишницата беше мъртво месо.При допир-не чувствах нищо.10 дни ми трябваше помощ за да ставам от леглото.За болките в гърба няма да говоря.На повечето момичета са им известни.
Чувствах се като премазана.Имах чувството че войник с метални кубинки ме беше ритал по ребрата.Изписаха ме час след операцията и докторката ме предупреди-че след 6-7 часа когато обезболяващото отмине ще започне да ме боли.5 дни бях на аолин който тушираше болката на моменти.Но,нищо не е в състояние да ме накара да мисля,че не ме е боляло.И не ме интересува кой работи в болница и колко страдащи след операция е виждал нито пък имам за цел да съм героиня.Героиня?За какво?Не схващам-какъв герой мога да съм като кажа,че ме е боляло адски много.Не мисля,че това ме прави герой.
Имам позната която припада два пъти от болка на втория ден след като си сложи силиконов бюст.Друга една и трябваха близо две седмици за да започне сама да става.Трета казва,че това че си е сложила силикон е най голямата и грешка в живота.Момичето каза-ако наистина знаех,че така ще ме боли нямаше да си сложа.
Имам една друга позната която на втората вечер след операцията е правила секс и е ходила на дискотека.И още една която на третия дне отиде на работа а на 20-я пътува със самолет.Точно те двете ми дадоха сили да вярвам,че и мен няма да ме боли.Едната ми каза-''Не боли.Вярвай ми.Все едно е да отидеш на зъболекар.На третия ден вече си забравила и ще припкаш по кафетата като мен''
Е!Аз какво трябва да направя-да се накарам на онези които не ги е боляло ли?Или да се дзверя на другите които са казали,че не са познавали по голяма болка.
Мое мнение е-на никой нищо не казвам.Радвам се за тези които не ги е боляло и разбирам тези които казват,че ги Е боляло.
Не споря с никой,нито виня тези които казват че са припаднали от болка.Всеки е различен и има различен праг на болка.
Защо има жени които казва,че никога няма да родят пак?
И жени които казват-абе...напънах веднъж и бебето излезе.
Защото сме различни.
И това не е причина да влизам в глупав спор с някой който не вярва в тезата,че хората са различни.
Аз казах и споделих това което съм преживяла.
Не бия никой по главата да ми вярва или пък да ме съжалява а още по малко да ме обявява за герой.
От сто години чета този форум и винаги съм се радвала тихо колко готини и разбрани са тук мацките.Как си споделят и си съчувстват.Тук намерих и едно момиче кето ме подкрепяше виртуално докато стисках зъби и се чудех кога ли ще мога сама да си измия косата....
Милион пъти съм се чудила как никога не съм прочела нито един глупав 'скандал' тук.Обяснявах си го само с един факт-че тук не е като в бг мамма-че тук момичетата са други.Готини,мили,добронам рени и отворени към проблемите на другите хора.
И продължавам да вярвам,че това е най готиния форум с най милите същества!
Това,че някоя дама е решила,че се правя на герой си е нейн проблема.
Аз тук проблеми нямам.
Харесвам вискчи и уважавам мненията на другите.
п.с.-.....не съм нова...пиша отдавна тук...направих си нов профил,защото немога да си вляза с паролата в стария...така,че наядвам се това 'риветствие' в темата да не е било базирано на идеята,че съм нова в кюпа
  #22  
Стар 12th September 2009, 18:32
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от krisi_pat
значи според мен няма никакъв смисъл от това да обсъждаме кой колко го е боляло, защото съм на мнение,че всеки го е боляло различно - болката е различна при всеки, защото според мен зависи от много и най-различни фактори- вкл. какви гърди е имал преди операцията или е бил плосък..различно е при всеки и всеки приема болката по различен начин
Именно,каза го.Спирам да си казвам истината,явно не се цени
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #23  
Стар 12th September 2009, 18:38
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

BRIDA, как така са те изписали един час след операцията? Кой те оперира?
  #24  
Стар 12th September 2009, 18:49
Аватара на BRIDA-RR
BRIDA-RR BRIDA-RR не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
BRIDA, как така са те изписали един час след операцията? Кой те оперира?
Час след като излязах от упойка ме пратиха у дома.
Това е практика на др Калкова.
Тук същото са казвали и онези момичета които са били при нея.
Та затова аз лично не бях изненадана като ме пратиха да се прибирам.
На третия ден ми махнаха ластичната лента и на 7-ят ден конците.
Но,няма да спра да благодаря на др Калкова всеки път когато видя ''близначките'' в огледалото
Пак ще кажа-болката си струва!
  #25  
Стар 12th September 2009, 19:14
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

Аз знам само за един случай на спукан имплант, но това се е получило при много тежка катастрофа, така че е нормално според мен.
  #26  
Стар 12th September 2009, 19:26
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Sorry , но това са изкуствени операции - сами се подлагате на тях , не влизате в болница по лекарско предписание , а по собствено желание . А и преди това може да се попита каква е болката и да се подготвиш психически за нея , тогава едва ли ще е толкова силна .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
  #27  
Стар 12th September 2009, 19:29
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Оnly
Sorry , но това са изкуствени операции - сами се подлагате на тях , не влизате в болница по лекарско предписание , а по собствено желание . А и преди това може да се попита каква е болката и да се подготвиш психически за нея , тогава едва ли ще е толкова силна .
ами да ти кажа аз доста бях чела във форума мнения на оперирани за това колко ги е боляло и въпреки това не очаквах болката да е такава каквато беше- мислех,че ще е мнооого по-малка, но пак повтарям, че това е така, защото при всеки е различно, така че НЕ може да се разчита на това-еди кой си не го е боляло много=>значи и мен няма
  #28  
Стар 12th September 2009, 19:36
Аватара на BRIDA-RR
BRIDA-RR BRIDA-RR не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Оnly
Sorry , но това са изкуствени операции - сами се подлагате на тях , не влизате в болница по лекарско предписание , а по собствено желание . А и преди това може да се попита каква е болката и да се подготвиш психически за нея , тогава едва ли ще е толкова силна .
Sorry baby...не знам на кое казваш 'изкуствени операции'.Аз на това му казвам 'пластична хирургия'.
На нея сама се подлагам,по мое си желание.Никой не ме е вързал за масата и насила да ми сложи силиконови цици
И ако си чела маааалко по нагоре какво съм писала,сама ще разбереш,че съм питала мноооого момичета каква е болката.Доктори-също.За болката бях подготвена.Но!Както ти казваш-психически!!!
Но,нямаше как да се подготвя физически-все пак тялото ми е това което изпитва болката а не психиката.Затова колкото и да се подготвям псичхически,няма да ми помогне!
Трябва ли да вкарам и аз рязък тон,че някой хора да разберат какво говоря?
Аз ли не обяснявам като хората или хората им е трудно да разберат,че всеки има РАЗЛИЧЕН ПРАГ НА БОЛКА(пиша го с големи букви за да не би да го проспуснеш).
Когато родих със секцио,само след два часа станах и се разхождах из стаята и си гушках бебето.
Да спомена ли,че имаше майчета който не станаха до третия ден или сама ще се сетиш?
Дано знаеш каква е била причината.
В случай,че още се чудиш каква е тя-погледни онова нещо което написах с големите букви.
Аз бях достатъчно ясна в обясненията си.Сигурна съм,че повечето тук ще ме разберат.За неразбралите ще кажа само,че ако немогат да разберат хората то едва ли разбират и себе си!
............сега се отеглям от нежелана словестна битка която ще ми донесе само отрицателни емоции а те не са здравословни
  #29  
Стар 12th September 2009, 19:42
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BRIDA-RR
Цитирай:
Първоначално написано от sibi
BRIDA, как така са те изписали един час след операцията? Кой те оперира?
Час след като излязах от упойка ме пратиха у дома.
Това е практика на др Калкова.
Тук същото са казвали и онези момичета които са били при нея.
Та затова аз лично не бях изненадана като ме пратиха да се прибирам.
На третия ден ми махнаха ластичната лента и на 7-ят ден конците.
Но,няма да спра да благодаря на др Калкова всеки път когато видя ''близначките'' в огледалото
Пак ще кажа-болката си струва!
Мдааа...и аз бях така.Около час след като излязах от упойка се прибрах.
  #30  
Стар 12th September 2009, 19:55
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Mnogo си готина,направо начина ти на изразяване е с 2 думи на място и точен.Дори с 1 изречение те разбрах.харесва ми,че си така пряма,има нещо доминиращо,което е е адски секси: :P
Ми аз съм на аватара,а твоите близначки само хубави чувства да ти носят..мм
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СиликоновБюст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:22.