IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 6th October 2009, 15:05
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Кремена , много си мила , благодаря за отговора . Много ми е интересно да поговоря с пациент на Кръстинова. Ако разбереш с какви импланти работи , моля те напиши ми .Времето минава бързо , после ще си доволна , че си направила всичко както трябва. Говорихте ли с какъв достъп ше ти ги слага ..Подмускулно , нали..
Отговори с цитат
  #102  
Стар 6th October 2009, 18:12
кремена кремена не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: софия
Мнения: 19
По подразбиране

То какво ни остава да на правим ЧАО силикон ама не...махнахго и днес се пазаря кога пак мога наи-рано да сложа е ние жените в името на красотата какво ли не правим..... важното е да не мислим наи-лошото
Отговори с цитат
  #103  
Стар 6th October 2009, 18:19
кремена кремена не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: софия
Мнения: 19
По подразбиране

Да подмускулно и висок профил имплантите с които тя работи от близо 10 год. са Ментор и нямам търпение някоя от вас да сподели дали има такива.Тя каза 1е те наи-малко са създавали проблеми на пациентките и..незнам...вие кажете
Отговори с цитат
  #104  
Стар 7th October 2009, 02:25
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

С Ментор оперира Тепавичарова , но тук не пишат много нейни пациентки . Сещам се само за една сладурка - Ем Джи. Дано да я навиеш по рано да ти ги сложи - по скоро да им се радваш. Пиши още нещо за Кръстинова - всичко ми е интересно Ще си правиш ли тази страшната процедура с отлепянето на лицето Ако ги комбинираш с циците , няма ли да е много травмиращо за организма ... Пета ли те , дали ще раждаш пак..
Отговори с цитат
  #105  
Стар 7th October 2009, 10:37
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

И te_dda е с Ментор, но слагани при Заякова (доколкото помня )
Отговори с цитат
  #106  
Стар 7th October 2009, 12:43
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кремена
....имплантите с които тя работи от близо 10 год. са Ментор и нямам търпение някоя от вас да сподели дали има такива.Тя каза 1е те наи-малко са създавали проблеми на пациентките и..незнам...вие кажете
И аз съм с Ментор.Наистина нямам никакви проблеми,но и няколко души не са никаква статистика де Но пък инфото,което бях събрала за тях навремето беше много добро
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #107  
Стар 7th October 2009, 13:11
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Но пък инфото,което бях събрала за тях навремето беше много добро
Все още е добро
Отговори с цитат
  #108  
Стар 8th October 2009, 10:41
кремена кремена не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: софия
Мнения: 19
По подразбиране

Аз сега си имам проблем с дясната гърда ПАК Има химатом два пъти му източиха кръвта и като отида в събота да ми махат конците ще видя как е положението...колкото до новите гърди неиният съвет е да изчакам 1 год. аз през това време ще взема да родя втори път и така с един куршум 2 заека поне после няма да се занимавам с глупости ще мога да си се тунинговам нормално За тази операция на лицето сам си насрочила дата за януари...но искам да видя резултата след липофилинга и тогава...засега сам ужасна и незнам....Благодаря за споделеното мнение за Ментор и аз така вече чувам че те са наи-добрите
Отговори с цитат
  #109  
Стар 8th October 2009, 14:25
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране Re: кк

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от кремена
На мен преди години д-р Тончев ми каза,че контрактура може да се получи винаги...незнам това е негово мнение
Така е....никоя не е застрахована - във всеки един момент може да се случи да имаме този проблем независимо при кого сме оперирани, с кой метод, с какви импланти и колко сме си ги "пазили"....
ами..това за пазенето..в какъв смисъл? как можем да ги пазим и въобще има ли нещо което можем да правим за да направим шанса за получаване на КК по-малък
Отговори с цитат
  #110  
Стар 8th October 2009, 14:28
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Да - пазене от удар, от вдигане на тежко и натоварване на гръдните мускули. Това е, което трябва да се внимава - останалото не зависи от усилията ни, за съжаление.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: капсулнаконтрактуранейнитепоследствия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:29.