IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1941  
Стар 11th August 2008, 17:49
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от karilka
Айде отчет да дам. Бях на превръзка. Свалени са ми дренчетата, гърдите са спокойни. Вече мога да се изкъпя \ама ме е страх\. В една маршрутка ми се разказа играта много друсаше ужасно просто. Чудех се как да си подпирам гърдите с ръце, не че не са в сутиен ама..
Браво радвам се че за сега всичко е наред-дано и за напред да е така
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #1942  
Стар 13th August 2008, 15:21
Аватара на karilka
karilka karilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 94
По подразбиране

Изкъпах се! пуу хем страх, хем ми беше свежарско. За първи път си видях бюста в огледалото. Докато мъжа ми ми помагаше в къпането, аз си придържах циците да не ми паднат. ИМАМ такова усещане. Доста ми беше неприятно и страшно. Гледахме да приключим по-бързо къпането, за да не съм дълго време без сутиен. Намазах се с балсам за суха кожа на д-р Тайс и бързо, бързо се облякох. Гърдите са ми леко асиметрични, едната ареола ми е по-надолу май. Докато се отпуснат егати му се..колко време ли ще чакам.. Иначе върша вече елементарни, не натоварващи домакински дейности
Вдигам до 1-2 кг разни неща. Не знам дали трябва, ама ми се налага.
Отговори с цитат
  #1943  
Стар 13th August 2008, 21:58
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Kолкото повече чета форума виждам как почти всички имат лека разлика м/у височината на ареолите. Добре де защо така се получава?Толкова ли е трудно да се напарвят вдете еднакви? И аз я имам тая лека разлика м/у двете
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #1944  
Стар 13th August 2008, 22:25
Crazy_girl Crazy_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 262
По подразбиране

Аз ли се бъркам или това разминаване го има главно при подмускулното постовяне?
__________________
330сс
Отговори с цитат
  #1945  
Стар 14th August 2008, 00:51
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Главно при подмускулните е. Определено от доста време си мисля че те създават предпоставка за това, като добавим и невъзможността явно джобовете да са еднакво перфектни и май се оказва че е съвсем нормално да има такава разлика.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #1946  
Стар 14th August 2008, 00:52
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

В такива случаи обаче времето би трябвало да помага за заличаване на тези различия поне отчасти
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #1947  
Стар 14th August 2008, 02:21
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Да се надяваме че си права Дедективче
Отговори с цитат
  #1948  
Стар 14th August 2008, 08:40
Аватара на sinia
sinia sinia не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Sofia
Мнения: 177
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Crazy_girl
Съчувствам ви,ама ако знаете аз какъв план съм си намислила като дойде мойто време за операция... мисля вкъщи да си завържа ръцете за нещо така ча ако тръгна да се обръщам "оковите" да ме спрат
Спя предимно по корем и имам дълбок сън и ме е страх да не легна на тях без да искам
Повярвай ми, няма да ти трябва изобщо да се връзваш. Няма и да помръднеш нощем, аз както лягах, така се и събуждах, спах като мумия
__________________
Никоя цена не е достатъчно висока за едно ново усещане!
Отговори с цитат
  #1949  
Стар 14th August 2008, 14:11
Аватара на karilka
karilka karilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 94
По подразбиране

Аз честно казано не се втелясвам за 1 см разлика няма точно симетрични пропорции. Гледах едно време по реалити тв ли беше..не помня, за красотата. и КАК КРАСОТАТА не е в симетрията и симетрията не дава красота. И на една супер яка мацка \лице\ отрязаха снимката и направиха точно копие \огледален образ\ на дясната и страна. Оказа се че ако всичко в лицето и е симетрично - око с око, ухо с ухо и пр. ТЯ съвсем не е красива. После направиха анализ на това какви отстояния има , какви разлики има в двете половини на лицето и се оказа че са много. Така че, според мен ние сме красиви защото сме не като излезли от под линия и пергел, а защото сме като картина на Пикасо.
Днес ми свалиха конците. Леко ме подболва едната гърда, иначе съм доста по.добре. Къпах се със сутиена сутринта и си ми беше доста удобно. Док ми каза, че е супер полезно да правя бани във ваната, гърдите много се отпускали и било цяло щастие да поплуват
ама ..неАм вана.
Отговори с цитат
  #1950  
Стар 14th August 2008, 15:09
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
Главно при подмускулните е. Определено от доста време си мисля че те създават предпоставка за това, като добавим и невъзможността явно джобовете да са еднакво перфектни и май се оказва че е съвсем нормално да има такава разлика.
Aми незая дали е главно при подмускулното -понежа аз съм над и имам разминаване
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаеднаоперирана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:54.