IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2021  
Стар 13th August 2008, 16:29
Аватара на karilka
karilka karilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 94
По подразбиране

Утре доктора ще ме снима и прати ли ми снимките тогава ще пусна
Снимах се със сутиен но не е показателна гледката.
  #2022  
Стар 13th August 2008, 22:19
Crazy_girl Crazy_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 262
По подразбиране

Дол,Гуен, попитах защото док ми препоръча 330сс надмускулно висок профил на ПИП. Знам че техният висок профил отговоря на средният при другите марки,но въобще нямам идея какво да очаквам като резултат...а ми се щеше горе-долу да добия представа
__________________
330сс
  #2023  
Стар 14th August 2008, 00:48
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от karilka
Утре доктора ще ме снима и прати ли ми снимките тогава ще пусна
Снимах се със сутиен но не е показателна гледката.
Мила възможно е да имаш и оттоци още, на гърдите им трябва доста време за да добият крайния си вид. Аз още чакам и се променят а вече ще станат почти 5 месеца. С нетърпение чакаме снимки все пак.
__________________
335 сс подмускулно
  #2024  
Стар 14th August 2008, 02:13
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Crazy_girl
Дол,Гуен, попитах защото док ми препоръча 330сс надмускулно висок профил на ПИП. Знам че техният висок профил отговоря на средният при другите марки,но въобще нямам идея какво да очаквам като резултат...а ми се щеше горе-долу да добия представа

Според мен с тези cc надмускулно ще си имаш хубави цици-не малки,но не и огромни,средно големи.Ако това е визизта ,която търсиш според мен е добър избор,ама за профилите на Еуросилицоне е по-добре мацките с такива да ти кажат или да разгледаш таблиците им
Успех мила!!
  #2025  
Стар 14th August 2008, 02:14
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Кари ,мила,гърдите ти с времето ще стават все по-хубави,в смисъл ще си улегнат и понаместят...
  #2026  
Стар 14th August 2008, 02:52
Crazy_girl Crazy_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 262
По подразбиране

Дол,до тази вечез се колебаех дали да са 330 или 350,но съвсем случайно попаднах на един исански форум с много инфо и снимки предимно на надмускулни. Та разгледах и кой каквото иска да казва но разликата между двата е видима с просто око. 350 ми се видяха доста големички,пък и всемам предвид че структурата ми от кръста нагоре е по-слаба...така че отписах 350сс.

А иначе на въпроса ти - да,търся средно големи гърди,в никакъв случай огромни. Жалко,бях се навила на 350сс
__________________
330сс
  #2027  
Стар 14th August 2008, 08:27
Аватара на sinia
sinia sinia не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Sofia
Мнения: 177
По подразбиране

Мацки извинявайте за въпроса, но за надмускулни ли става въпрос? Защото ако е за подмускулни, аз се бях спряла на 325 и отидох на консултация 1 седмица преди операцията да ги сменя за 350 Док каза, че между тези два кубика разликата в профил е 1мм. и друг пластичен хирург не би разбрал с кои от двата кубика си. Посъветваме да си сложа 350 за успокоение на душицата ми, пък съществена разлика нямало да има....така и направих
__________________
Никоя цена не е достатъчно висока за едно ново усещане!
  #2028  
Стар 14th August 2008, 08:29
Аватара на sinia
sinia sinia не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Sofia
Мнения: 177
По подразбиране

А...и 350 не са огромни в никакъв случай. Аз съм висока 166, и тежа 46кг. .....с тях Определено стоят добре, не съм бомбеста
__________________
Никоя цена не е достатъчно висока за едно ново усещане!
  #2029  
Стар 14th August 2008, 14:21
Аватара на karilka
karilka karilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 94
По подразбиране

Синия, едната ми гърда е с 280 , а др с 300 сс. ТОВА е доста показателно за факта че няколко десетки сс не са "важни", важно е КЪМ колко сс естествена жлеза са добавени. Така че някой може да е боНба с 250, а друг да е същата боНба с 350. Аз и приятелката ми сме с еднакви сс, но на нейния гръден \тесен\ кош са като сочни минипъпешчета, а на моя са като презрели нектарини
и двете сме надмускулно.
  #2030  
Стар 14th August 2008, 15:23
Crazy_girl Crazy_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 262
По подразбиране

Синия - надмускулни ще са,за това се колебая толкова.
350 изглеждат огрооооомни Странното е че преди вере видях снимки на момиче с 350 над със същият старт като мен и ми се сториха перфектни, а вчера друго момиче пак със същият старт обаче изглеждаха
__________________
330сс
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:22.