IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #251  
Стар 5th August 2008, 12:51
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Кари,и аз ти пожелавам успех на операцията и се пази след това
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #252  
Стар 5th August 2008, 14:32
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Успех и от мен Карилка...
Отговори с цитат
  #253  
Стар 5th August 2008, 14:53
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

кари, надмускулно ли ще ги слагаш?
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #254  
Стар 5th August 2008, 15:53
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

Кари, стискам палци!!! Всичко ще е ок. Аз съм оперирана при него. Прекрасен е и много мил и внимателен, но ти това го знаеш щом си му се доверила...
Аз имам две деца, едното е малко, но... Къпех го с подвижния душ, купих си сушилка за дрехи , за да не си вдигам ръцете и да простирам. .. Обличах само дрехи с копчета, за да не дърпам и тегля нищо през главата му и да не ме придърпва...
А като ми казваш мама я боли...ще разбере...стига да не е много бебе...
Успех мила ако не се засечем до четвъртък...
Отговори с цитат
  #255  
Стар 5th August 2008, 22:24
Аватара на karilka
karilka karilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 94
По подразбиране

Надмускулно ще са. Поне е по безболезнено..ако не друго. Но и той не поставя почти подмускулно. МОже да е частично под, но Док да прецени. Той знае по-добре от мен. Напълно му се доверявам. Успокоявам се за вдигането на детето\11 кг е\. Ще пренеса сушилката в банята че не я ползвам или мъжо ще простира. ВЕЧЕ ТРЕНИРАМ от днес с подвижния душ да къпя Въртолетко. А и тренирам да не го гушкам непрекъснато, сам влезе в леглото вместо да го вдигам ..Ох УТРЕ СЪМ ТУК..цунки до зори!
Отговори с цитат
  #256  
Стар 18th August 2008, 23:05
milena76 milena76 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: sofia
Мнения: 13
По подразбиране

Здравейте момичета от дълго време чета този форум защото мечтая за по-голям и красив бюст и най-накрая се реших.Направих консултация с двама доктори и се спрях на моят лекар.Притеснява ме само че той иска да ми сложи 300сс а на мен ми се вижда малко.Моля за съвет ако има такива с моя размер висока съм 150см 49кг имам около 150мои гърди.Малко ли е това за мен.Благодаря ви предварително
Отговори с цитат
  #257  
Стар 19th August 2008, 07:54
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena76
Здравейте момичета от дълго време чета този форум защото мечтая за по-голям и красив бюст и най-накрая се реших.Направих консултация с двама доктори и се спрях на моят лекар.Притеснява ме само че той иска да ми сложи 300сс а на мен ми се вижда малко.Моля за съвет ако има такива с моя размер висока съм 150см 49кг имам около 150мои гърди.Малко ли е това за мен.Благодаря ви предварително
малко е трудно някой да ти каже как точно ще ти стоят тези 300CC,и дали ще са малки или големи!
аз също търся съвет за моите но няма как някой да ти каже как ще изглеждаш.на мен ми определиха 350 аз се чудя за 390 понеже момичетата тук казват,че после гърдите ще ми изглеждат малки
трудно е да избереш
Отговори с цитат
  #258  
Стар 19th August 2008, 13:12
Аватара на karilka
karilka karilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 94
По подразбиране

ДА, Милена, всеки ще ти даде различен съвет. Трудно е да се определи кое е най-доброто. Но ако доктора ти препоръчва тези сс, защо не си съгласна, след като казваш, че той е твоя човек. В крайна сметка, нали има не само каприз в нашите искания, а и медицински и естетични показания за големината на импланта. Аз съм с 300 сс, не ми малеят, не ми големеят. Това за мен са точно моите гърди.
Отговори с цитат
  #259  
Стар 19th August 2008, 13:33
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Здравей и от мен Милена 76 ,момичетата много добре са ти отговорили,само искам да те попитам ти как точно искаш да ти изглеждат след??
Отговори с цитат
  #260  
Стар 19th August 2008, 13:34
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Здравей и от мен Милена 76 ,момичетата много добре са ти отговорили,само искам да те попитам ти как точно искаш да ти изглеждат след??
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: моятденнаближавамомичетамолязасъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:49.