IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #281  
Стар 22nd August 2008, 13:27
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DANIS
благодаря на всички,които сте така мили,помагате и стискате палци и пожелавате успех на всички които им предстои
Отговори с цитат
  #282  
Стар 22nd August 2008, 13:29
Аватара на karilka
karilka karilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 94
По подразбиране

СТИСКАМ ПАЛЦИ на всички, на които предстои операция! НЕ се притеснявайте! само това ще ви кажа! ПОловината от успеха е във вашите ръце, сърца и глави!
Отговори с цитат
  #283  
Стар 22nd August 2008, 15:10
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Crazy_girl
Ами хайде да се видим te_dda
Аз имам голямо желание и с бобето да се видим,но тя нещо се покри

Между другото днес направих кръвните иследвания и бях на мамолог - всичко е наред /не че нещо разбирам от кръвната картина /
А мамологът какви ми ги наговори за Стоянов
с удоволствие, само че аз по принцип отивам на море на северното черноморие и един от дните ще ходя на консултация,но още не съм се обаждала да уговарям и затова засега не мога да кажа нищо точно. бобето е във варна веч епри някакви роднини, при които ще остане месец, и може би има затруднения с нета,както каза томи.
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #284  
Стар 22nd August 2008, 15:15
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

Здравей Кари, как си? Махнаха ли ти конците, че не помня кога точно те оперира д-р Михайлов? Аз съм оперирана от него на 17.03. 2008г. Резултата е чудесен и се чувствам перфектно. Нямам никакви проблеми за сега и се надявам да е така и за напред.
Хубав ден ти желая и ако искаш ми пиши!!!
Отговори с цитат
  #285  
Стар 22nd August 2008, 15:16
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от karilka
СТИСКАМ ПАЛЦИ на всички, на които предстои операция! НЕ се притеснявайте! само това ще ви кажа! ПОловината от успеха е във вашите ръце, сърца и глави!
благодаяр на всички за добрите чувства и пожелания. е, на мен ще има да ми пожелавате още известно време,))))) но на другите съвсем малко им остана - дните на голямото шубе аз засега се хиля още щото ми е далече))
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #286  
Стар 22nd August 2008, 15:23
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

Теда, мисля, че си доста информирана по темата и си наясно със желанията си, така , че предполагам, че няма да те обхване страх или колебание... Скромното ми мнение или по-скоро препоръка е... да не четеш за проблеми и отрицателни отзиви, за да не си създаваш излишен душевен дискомфорт... Аз реших да се оперирам през декември, а се случи чак март... Толкова неща за проблеми и разочарования прочетох, че по едно време взех да се замислям дали съм взела верното решение, но... толкова много исках тази корекция, че загърбих страховете си и мислех само позитивни неща...
Така че, желая ти весело и вълнуващо лято и само хубави неща да минават през главата и сърцето ти...
Дано имаш нерви да прочетеш написаното...
Отговори с цитат
  #287  
Стар 22nd August 2008, 15:31
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

благодаря ти,рони!
и при мен засега желанието надделява над страховете...пък и обикновенно чевек мисли,че на него еди кое си няма да се случи...или поне се надява.. и аз мисля зимата да се оперирам, по ред причини...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #288  
Стар 22nd August 2008, 15:35
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

И аз исках зимата , но отложихме за пролетта, защото замо тогава мъжа ми можеше да излезе в отпуск и да гледа децата ни.
Щом вече си уверена и готова с решението всичко е само въпрос на време и малко търпение.
Сигурна съм, че всико ще е наред!! При толкова много позитивизъм от твоя страна и от наша...просто няма как резултата да не е перфектен!!!
Отговори с цитат
  #289  
Стар 22nd August 2008, 15:43
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

времето не ме притеснява.- ще мине ей сега докато се обърна
и в крайна сметка не е важнокога, анаситина е важн крайният резултат,който за жалост зависи не от нас, а е малко на принципа на лотарията - знаеш приблизително шансовете, но какво ще излезе се вижда само като зитеглиш билета...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #290  
Стар 22nd August 2008, 16:51
milena76 milena76 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: sofia
Мнения: 13
По подразбиране

Теда и аз като Рони бих те посъветвала да не четеш само за негативните отзиви,защото аз близо половин година влизам във форума и окото ми беше все на тези отзиви до като започнах да се колебая за бюст.Най накрая реших да престана да ги чета обадих се на доктора за консултация и на 29.08 ми е операцията.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: моятденнаближавамомичетамолязасъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:46.