IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #311  
Стар 26th August 2008, 20:25
Аватара на fani_83s
fani_83s fani_83s не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София, България
Мнения: 349
По подразбиране

Бобе, много успех и от мен!
Отговори с цитат
  #312  
Стар 26th August 2008, 20:56
Аватара на karilka
karilka karilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 94
По подразбиране

БОБЕ, чакаме те с едни гърди напред!!! Стискам палци за бързо и безпрепятствено възстановяване!
Отговори с цитат
  #313  
Стар 26th August 2008, 20:58
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Бобето....
Отговори с цитат
  #314  
Стар 26th August 2008, 21:31
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Бобенце мното много ти стискам палци мила!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #315  
Стар 31st August 2008, 16:45
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Благодаря ви мацки че ми стискахте палци, знам че сте били с мен, мисленно.
В другата темичка Дневника... написах как е минало и скоро ще пусна снимки.
Не ме боли вече което е най-важното, днес цял ден съм на вън на разходка по моловете и центъра на Варна.
Отговори с цитат
  #316  
Стар 1st September 2008, 18:19
Аватара на lady85
lady85 lady85 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 2 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Благодаря ви мацки че ми стискахте палци, знам че сте били с мен, мисленно.

Не ме боли вече което е най-важното, днес цял ден съм на вън на разходка по моловете и центъра на Варна.
Бобе голям сладур си,пак да ти кажа.....Наистина много ти стисках палци и се радвам много че си толкова жизнена и се чувстваш добре и всичко е минало безпроблемно.Целувки
Отговори с цитат
  #317  
Стар 6th September 2008, 10:32
Аватара на feri 68
feri 68 feri 68 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 40
По подразбиране

Момичета, вчера бях на консултация при д-р Тонев и си определих дата на операцията за 05 ноември. Трябва да ви кажа, че в главата ми е пълна каша и съм готова да изперкам. Човекът по принцип се съгласи с всичко, което поисках: 390сс надмускулно. Каза, че съм подходяща за надмускулно, но той би ми препоръчал под мускула. Тук обаче се явява проблем понеже едната ми гърда е с птоза 1-ва към 2-ра степен и няма да се получи добре- може да виси над импланта. Предлага на нея да и направи и повдигане с обиране на кожа, но адски ме притесняват белезите. Освен това това ще е друга операция- след 6 месеца и пак ще ми струва пари. Започва м да се колебая дали въобще да правя нещо, да се плаша от резултата, страхувам се да не умра на масата ,или пък изпитвам угризения, че лишавам семейството от значителен доход. Моля, дайте ми кураж, че полудях...
Отговори с цитат
  #318  
Стар 6th September 2008, 12:42
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от feri 68
Момичета, вчера бях на консултация при д-р Тонев и си определих дата на операцията за 05 ноември. Трябва да ви кажа, че в главата ми е пълна каша и съм готова да изперкам. Човекът по принцип се съгласи с всичко, което поисках: 390сс надмускулно. Каза, че съм подходяща за надмускулно, но той би ми препоръчал под мускула. Тук обаче се явява проблем понеже едната ми гърда е с птоза 1-ва към 2-ра степен и няма да се получи добре- може да виси над импланта. Предлага на нея да и направи и повдигане с обиране на кожа, но адски ме притесняват белезите. Освен това това ще е друга операция- след 6 месеца и пак ще ми струва пари. Започва м да се колебая дали въобще да правя нещо, да се плаша от резултата, страхувам се да не умра на масата ,или пък изпитвам угризения, че лишавам семейството от значителен доход. Моля, дайте ми кураж, че полудях...
виждам,че си доста притеснена и напрегната,аз бих както и д-р Тонев ти препоръчала под мускулно поставяна на имплантите,но ако той е преценил,че ще трябва 2 операции,довери му се напълно.
всяко едно момиче се притеснява преди операция,това е напълно нормално.
нищо лошо няма да ти се случи и на мен ми минаваха много опасения и страхове през главата,но всичко е наред,слушах доктора си за всичко и му се доверих напълно без да си позволявам волности на своя глава.
и резултата сега от операцията ми при него напълно покрива моите очаквания.
не се притеснявай толкова.колкото до финансите ти си знаеш най-добре как стоят нещата там.

желая ти успех,и бъде спокойна.
Отговори с цитат
  #319  
Стар 6th September 2008, 13:04
Аватара на mickey_82
mickey_82 mickey_82 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: USA;Sofia
Мнения: 388
По подразбиране

Feri 68 най-важното нещо в момента е да се успокоиш и хубаво да помислиш.Ходи ли на консултация при други лекари?Хубаво е да имаш повече мнения.Някои от момичетата тук са минавали през това ,което док. ти е препоръчал и резултата е много добър.Дано някоя от тях се включи.Вярвам ,че при едно добре обмислено решение и резултата ще е такъв какъвто искаш.Стискам палци...
Отговори с цитат
  #320  
Стар 6th September 2008, 14:37
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Crazy_girl
Бобе,едно е визуално,друго е да ги видиш на себеси след операцията
здравейте ,момичета! Поздравявам всички притежателки на нови красиви бюстове!

Бях и аз по консултации и сега съм още по-объркана.

това с тея кубици и форми ще ме подлуди, защото още повече разбрах,че наистина докато не си го сложиш не знаеш нито как ще изглежда, нито кое по-малко проблеми ще ти създаде, за да направиш правилния избор. оказа се че съм стесен гръден кош с тънка кожа и съм за висок профил, надмускулно може би ще мис тоят далеч от това ,което искам( т. е грозно с прекалено изпъкнал горен полюс, особено при въпросния висок профил)
, вече се замислям и за анатомични, въпреки,че категори1но желая кръгли, с кубиците - оле - мале- ....искам 350, което става при надмускулно, защото 350 се оказва,че ще излиза от границите на гръдния ми кош, но при подмускулно др. заякова каза,че може да ги сложи каот максимум, но лично на нея не биха и харесали ( какво имаш в предвид така и неразбрах, то и аз тогава бях толкова объркана заради други обстоятелства,че я обстрлвах с някакви хаотични въпроси ), та ше трябва може би разумно да избера поне 325.
та още не съм решила какво да правя...имам време, де. аз така или иначе в началото на декември ще имам възможност да се оперирам..така,че се надявам и с ваша помощ да взема правилното решение...

искренно се раздвам за бобето и за крейзито, от която очакваме снимки. а за гърдите на бобето нямам думи! лично на мен ми харесват наистина много!

целувки на всички!!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: моятденнаближавамомичетамолязасъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:43.