IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3561  
Стар 29th March 2010, 10:50
milagro milagro не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Цитирай:
Първоначално написано от milagro
На 22.03.2010 мина и моята операция!
Честито !

Цитирай:
Първоначално написано от milagro
Вече седми ден, а аз съм с дренажи и превръзка. Н
За пръв път чувам такова нещо ...Аз бях само два дни с дренажи , а има доктори които изобщо не слагат такива.
В БГ ли се оперира ?
Ами моя пък държи на дренажите ... Вчера бях да ги свали, но се отказа, защото секрета, който отделям не бил незнам си какъв цвят. Надявам се до четвъртък да докарам цвета, който той иска да види и тогава да ми махне и конците Стискайте палци
Kristee, операцията ми беше направена от Д-р Петров в София. Имплантите ми са 300 кубикови евросиликон, поставени под мускула, но преди това изобщо нямах- като си вдигнех ръцете и оп- изчезваха Надявам се целия възстановителен период да нямам усложннения и разочарования. засега съм доволна
  #3562  
Стар 29th March 2010, 11:04
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

milagro , да не се бъркаш нещо , мацка...как ще ходиш толкова време с дренажи , нямали да е много болезнено после махането им !?
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
  #3563  
Стар 29th March 2010, 11:43
milagro milagro не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 4
По подразбиране

i_ani, давече седем дена съм с тези дисаги Надявам се обаче скоро да ми ги махнат, че боклата не ми е била толкова досадна, колкото тези боклуци. Не излизам никъде и ако излизам ги слагам в джобовете ... Дано на по- късен етап нямам и странични усложнения от това. Чета из този раздел и все по- малко лекари слагат на пациентките си дренажи и те ако имат то е до 24 най- много до 48 часа. Но щом казва доктора- ще ги нося- нямам избор ..
  #3564  
Стар 1st April 2010, 18:18
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

за да се махнат дренажите трябва течността да е избистрена до прозрачно и леко кръвенисто и да е под 30 мл за 24 часа..

иначе, добре дошла !



ще очакваме с нетърпение и снимки !

пс: виолин петров ли имаш в предвид?
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #3565  
Стар 14th April 2010, 13:26
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Във връзка с масовата истерия около имплантите PIP довечера от 22.00 в "Шоуто на Иван и Андрей" ще се дискутира проблемът с френската фирма
  #3566  
Стар 14th April 2010, 13:34
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

интересно кой ще я бистри ..ако са поканили пак поредните манекенки ще е пълна простотия...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #3567  
Стар 14th April 2010, 18:08
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

кажете кои ще е гост????
__________________
390/405 надмускулно
  #3568  
Стар 14th April 2010, 22:48
Аватара на karilka
karilka karilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 94
По подразбиране

Е, гост беше Н. Георгиев. Сряза два импланта. Първия цитирам е на "друга " фирма..не се разтече, втория \така и не разбрах на коя фирма е \ се разтече, излезе гела от капсулата. Честно казано нищо не разбрах от демонстрацията.
Момичета искам нещо да питам относно паспортите на имплантите ви. НА МОЯ "паспорт" което е едно двойно сгънато картонче има залепени общо ДВА стикера - на едната и на другата гърда. НА една приятелка са залепени за всяка цица по ДВА Това го открих наскоро...
  #3569  
Стар 15th April 2010, 07:50
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

а с едни и същи импланти ли сте ? защото паспортите на всяка фирма изглеждат различно...моите например са две картончета със серийните номера и описанието на имплантите - по едно картонче за всеки имплант...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #3570  
Стар 15th April 2010, 10:53
Аватара на karilka
karilka karilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 94
По подразбиране

С Евросиликон съм, в едната 300, в другата 280 сс. Картончето ми е едно - пише на латиница - КАРТА НА ПАЦИЕНТА, адреса ми, дата на операция на 2 стр. и че са частично подмускулно. На 3стр. са залепени по дължина на страницата ДВА стикера със сериен номер и размер на сс. на 4 стр пише - "Внимание....с указания за съхранение на картата, и най долу доктора ми си е написал името и болницата.
На приятелка с мамопластика в Пирогов, "картата" е друга, а стикерите за по -малки и са по два за гърда.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:31.