IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 12th January 2011, 09:02
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Когата човек е млад всички се понася по-лесно. Продължителният сърцетуп не се отразява добре на клапата. Всячески трябва да се избягва. Никакви сауни.
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
Отговори с цитат
  #12  
Стар 12th January 2011, 11:41
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stankova
Томи как е приятелката ти?И тя ли е имала пролапс?Как е минала операцията?
Оперира се ноември месец ,операцията е минала благополучно и сега с чувства добре...Разбрала е болеста си след като е получила сърдечна кашлица и пристъп ..Оперира се в Токуда и е повече от доволна.
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 13th January 2011, 14:08
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Разбрала е болеста си след като е получила сърдечна кашлица и пристъп ...
Какво точно представлява това?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 13th January 2011, 14:24
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nike_13
Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Разбрала е болеста си след като е получила сърдечна кашлица и пристъп ...
Какво точно представлява това?
Задух и кашлица Сърдечната кашлица се различава от другата ,но няма как да ти я обясня.
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 4th February 2013, 16:31
betinka75 betinka75 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 1
По подразбиране

здравейте
Виждам, че отдавна никой не е писал тук, но...
и аз съм с пролапс на митрална клапа вече много години. Бях на около 7 години, когато ми го откриха при висока температура. От тогава до сега вече съм на 37 години ходя през две години на контролни прегледи. Хубавото е, че е от 0 към 1 степен и няма развитие, но сега вече започва да ми създава повече дискомфорт като сърцебиене, прескачане, лесно се уморявам и задъхвам. Искам да ви попитам възможно ли при висока температура сърцето да прескача от пролапса?
Благодаря
Отговори с цитат
  #16  
Стар 31st October 2015, 21:30
vvs vvs не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 9
По подразбиране Лечение на пролап на митрална клапа

Здравейте , включвам се за да ви информирам , че пролапсите , сърдечната недостатъчност, ритъмните нарушения и стенокардиите са лечими.
Това , което ми направи впечатление е , че във всички постове се описва състоянието при пролапс , а нито един лекар не си е направил труда да ви каже , че при вадене на зъби , трябва да се пие антибиотик , но явно това в България е нормално , защото и аз бях с пролапс ,и на мен никой не ми каза за антибиотика , заразиха ме с инфекция , която ми повали клапите . Не го пожелавам това което преживях на никой!
След инфекцията , бях със сърдечна недостатъчност 3 степен, митралната ми клапа беше много зле. Отказах операция и започнах лечение при наш български професор , няма да му пиша името и метода на лечение , за да не правя реклама и този наш професор не само ми спаси живота, но и възстанови митралната ми клапа.
Вече нямам сърдечна недостатъчност, тахикардий, аритмии, тежест в гърдите и силна умора.
Станах предишния човек. С този мейл искам да ви вдъхна смелост и кураж и да знаете , че лечение има.
Ако някой реши да ми пише оставям мейла си .
Бъдете здрави! vsv2303@abv.bg
Отговори с цитат
  #17  
Стар 23rd April 2016, 19:43
nebesna 77 nebesna 77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 1
По подразбиране пролапс на митрална клапа

Обръщам се към vvs, с пост от 31 .10 2015 г. Аз ви изпратих имейл на посочения от вас адрес ,с цел контакт и връзка с професора който ви е излекувал, тъй като и на мен ми откриха пролапс и то и на двете сърдечни клапи ( митрална и другата не и запомних името ) , но засега нямам отговор от вас! Ако някой знае нещо по въпроса с този професор , то аз го моля да ми се обади на имейл: merilin1960@abv.bg Благодаря
предварително!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 1st August 2018, 15:17
vvs vvs не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 9
По подразбиране Пролапс на митрална клапа

Аз преди 10 години получих сериозно животозастрашаващо усложнение на митралната клапа на сърцето. Хирурзите искаха спешна операция, но аз отказах. След обикаляне на болниците и търсене на лечение на сърце, аз най- накрая го открих. Това лечение е дълго но ефекта е гарантиран - възстановя сърцето и клапите . Има лечение на сърдечни проблеми и аз съм живото доказателство, както и много други хора на които помогнах след мен. Оставям си имейла , но да пишат хора само които искат да се лекуват и да са здрави: elenapetrovara@abv.bg
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пролапснамитралнатаклапа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:49.