IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 7th May 2009, 01:45
Аватара на stelchi
stelchi stelchi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Варна
Мнения: 120
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Колко килограми и колко си висока, ако не е тайна?
1.60 и тежа 43кг
Отговори с цитат
  #32  
Стар 7th May 2009, 01:47
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Ти си много ниска, и затова може да си позволиш дрехи от детски магазини.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 7th May 2009, 01:52
Аватара на stelchi
stelchi stelchi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Варна
Мнения: 120
По подразбиране

мога, но определено не е това, което бих искала да нося ..все пак съм възрастен човек.. пеперудки, панделки и розови финтифлюшки малко не са в мой стил
Отговори с цитат
  #34  
Стар 7th May 2009, 01:57
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Отговори с цитат
  #35  
Стар 13th June 2009, 14:39
eho eho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Sofia
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте момичета, аз също съм пухкавелка и също винаги съм имала проблем с дрехите и най-вече с грозните бабешки парцали, които има навсякъде в магазините гигант, великан и XXXXXXXL. Първо тези имена са ми крайно неприятни, защото са изключително груби и грозни, второ в тях просто е едно сметище за модели и матрии. Много рядко има неща които да ми харесат и да си купя с удоволствие, НО има и нещо друго - не може една едра жена да се облича с дрехи чиито кройки са за слаби фигури, нито силно вталените ризи, нито прилепналите блузки стигащи до средата на корема, нито плитките тесни дънки и панталони са подходящи за нас дебеланките. Съгласете се, че няма по-грозна, по-смешна и по-отвратителна гледка от тази пухкаво момиче да си извади прелестите на показ, чувала съм какви ли не коментари и подмятания по такива жени и самата мен това ме отвращава.
Моят съвет е да се съобразяваме с фигурите си и да не ставаме за посмешище и подигравка, не казвам да обличаме чували, но все пак внимавайте.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 13th June 2009, 14:45
eho eho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Sofia
Мнения: 4
По подразбиране

От много обяснения забравих да кажа ... магазини в които има по-приятни моделчета - магазин Гранди на Самуил в близост до Алабин - там има много интересни неща, но леко по-скъпички; на пазара Красно село - там също има понякога добри поадения, но скоро не съм имала възможност да го посетя; в Младост 1А на старите пътеки едно магазинче малко в дупка се пада, магазинерката е много любезна и също има добри попадения, дори има такива, които не съм срещала другаде. Успех ви желая
Отговори с цитат
  #37  
Стар 20th July 2009, 19:29
music music не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Вижте www.gramadan.bg Дано да съм полезна!
Отговори с цитат
  #38  
Стар 21st July 2009, 10:57
sheratonkata sheratonkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от music
Вижте www.gramadan.bg Дано да съм полезна!
Наистина си полезна, непременно ще мина да поразгледам. Има ли някой който да е ходил в магазина нека моля ви да сподели мнение.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 24th July 2009, 15:22
eho eho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Sofia
Мнения: 4
По подразбиране

Аз съм ходила няколко пъти в този магазин, има хубави неща, но цените са високички, например последно съм била там миналата пролет и си харесах риза за 160 лв. - всички бяха по толкова и нагоре. Не зная за вас, но на мен ми идва скъпо, въпреки, че за по-специален повод мога да си купя дрешка от там - ризата която харесах беше страхотна.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 24th July 2009, 21:37
music music не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 3
По подразбиране

е-е-е,не ,чак толкова не е .Не са скъпи нещата- само супер официалните са на такива цени, обаче има и по-ежедневни неща и то прилични. Ти сигурно си гледала нещо за прием или подобен случай- готиното е, че те имат и доста официални неща , имат и ежедневни. Готино е,че имат и български и вности неща, но не от южната съседка, а от Европа.Абе, как да ти кажа, различни са. Айде,иди да ги видиш, ако си от София, че както ги хваля, трябва да ми плащат за реклама
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: модазадебеланки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:04.