IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 19th March 2010, 15:52
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

Здравейте Темата е стара, но не исках да отварям нова.. Първо да се представя - момиче съм, на 22 години, 162 см, 47 кг. От няколко месеца спазвам хранителен режим, който е нещо като НВД, но май не съвсем В общи линии ям храни, които са подходящи при НВД, но не смятам калории и проценти. Ето едно примерно меню:

1. кафе с мляко и 3 бучки кафява захар
2. 2 малки филийки пълнозърнест хляб с кашкавал на фурна
3. 50 г. сурови бадеми или кашу
4. 50 г. пилешко месо и 1 яйце на фурна, малко сирене и салата от зеле и моркови
5. една зелена ябълка
6. 50г. пилешко, сирене и салата от зеле и моркови

Храненията са през 2-3ч, като последното гледам да не е по-късно от 19ч. Пия по 1.5-2л. вода на ден, не по време на хранене. Понякога си позволявам малко шоколадче или нещо друго забранено, но само сутрин. Мислите ли, че мога да подобря нещо в менюто? Имам чувството, че не комбинирам храните много добре..? Не искам да ограничавам храната прекалено, тъй като нямам нужда да отслабвам като цяло, а само да се оформя и стегна. За целта правя упражнения вкъщи и бягам на стадиона, засега не много редовно, понеже времето беше кофти. Но почва да се затопля, така че и тренировките ще зачестят Надявам се да ми отговорите, благодаря предварително
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ХранителенрежимНВД
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:21.