IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 31st March 2009, 20:49
6eilka 6eilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 78
По подразбиране хранителен режим за вегетарианка

Здравейте,имам нужда от малко помощ.Аз съм вегетарианка и не ям пържено,не ям олио,оцет ,никаква захар,бяло брашно ,не ям никакви животински продукти,като яйца и сирене.Някой може ли да ми изготви хранителен режим,искам основно да постигна топене на мазнините в областта на корем,ханш и бедра.На 25 години съм,169 см и тежа 52 килограма.Почти всеки ден правя кардио тренировка с касетата на Били Бланкс,коятое около 35 минути това е всичко.Доста се стегнах с нея,но не виждам промяна в обиколката?!89-74-90.Не мога да кажа,4е имам шкембак ,а по-скоро,че нямам добре изразена талия помогнете ми и ми дайте някакъв съвет.Благодаря ви предварително . Приемам и всякакви съвети ,свързани с тренитовките,които могат да доведат до добър резултат.Като цяло имам големи мускули,но не могат да се видят от покритието отгоре,особено на бедрата Това е от мен,сега е ваш ред
Отговори с цитат
  #2  
Стар 31st March 2009, 21:36
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

6eilka, аз също съм вегетарианка. Но консумирам млечни продукти ( най - вече извара и домашно мляко, рядко сирене и то в малки количества ), яйца ( всъщност, само белтъците им ) и морски дарове и това ми позволява да си набавям достатъчни ( надявам се ) количества протеин.

При теб все пак какви са основните белтъчни източници ?

Може би не е лоша идея да се ориентираш и към соев протеин на прах. По - компетентните по тези въпроси ще дадат мнения.

А това, че не ядеш пържено, сладкиши, тестени изделия и т.н. според мен е супер - и аз съм така

Що се отнася до талията, понякога слабата й изразеност е въпрос на конструкция и трудно може да се моделира
Отговори с цитат
  #3  
Стар 1st April 2009, 06:06
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

За корем прави коремни преси. Иначе четейки мерките ти, начина на (НЕ)хранене и т.н., даже не знам от какво са ти мазнините в областта на ханша. Всъщност можеш ли да изброиш с какво се храниш и се надявам Ivanin да успее да ти даде някакъв съвет, когато се включи.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 1st April 2009, 06:52
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

aniK, ( пък и Ivanin ако се включи, нали разчитаме на него за всичко ), като стана дума за коремни преси, каква е препоръчителната дневна доза? Аз правя два пъти по 50 на ден. Много ли е малко ?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 1st April 2009, 07:25
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Хайде сега и теб като новобранец ще те насочвам към търсачката
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.ph...er=asc&start=0

Фатката е в правилното изпълнение а и в дишането
Отговори с цитат
  #6  
Стар 1st April 2009, 07:29
6eilka 6eilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Благодаря ви за отговора.Аз ям плодове,зеленчуци,много сурови ядки всякакви бобови изделя,картофи,зехтин,морс а сол ,всякакви ръжени и пълнозърнести изделия,мед,сушени плодове,овесени ядки,соя не ям,пия много чай ,около 1,5 литра и вода-също толкова.Храня се до 19 часа,но усещам,че няам някакъв режим на хранене.Както виждате диетата не е много калорична и ми се налага да хапвам по-начесто,но нямам резултат в топенето на мазнинкитеако може някой да ми направи режим на ядене за сваляне на тлъстинки с горе изброените продукти ,ще съм ви много благодарна.Има ли нещо от храните,което не трябва да ям в определено време на деня ,преди или след тренировката,трябва ли да включа още нещо в тренировката?Днес ще добавя и коремни преси 3по30 и дано има по-голям ефект.Рибка и морски обитатели също не хапвам
Отговори с цитат
  #7  
Стар 1st April 2009, 07:38
6eilka 6eilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Хайде сега и теб като новобранец ще те насочвам към търсачката
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.ph...er=asc&start=0

Фатката е в правилното изпълнение а и в дишането
много ти благодаря,това съм го чела,но точно затова отворих тази тема за топене на талията той е написал постоянни кардио тренировки ,аз вече близо месец и половина правя почти всеки ден кардио и нищо,затова реших,че можеби нямам подходящ хранителен режим.След тренировките мусколите на корема се поочертават,особено горе ,но мога преспокойно да си хвана един пласт ,на който смятам ,4е не му е там мястото,именно него искам да махна.Същото нещо се повтаря и с бедрата и с дупето
Отговори с цитат
  #8  
Стар 1st April 2009, 07:48
6eilka 6eilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
За корем прави коремни преси. Иначе четейки мерките ти, начина на (НЕ)хранене и т.н., даже не знам от какво са ти мазнините в областта на ханша. Всъщност можеш ли да изброиш с какво се храниш и се надявам Ivanin да успее да ти даде някакъв съвет, когато се включи.
Значи мазнините в тази област са ми от предишния начин на живот.На тази диета съм от 7 месеца,но преди любимото ми ядене беше зрънчо,чипс,вафлички ,боклуци,а метаболизма ми се беше прецакал яко.Бях с около 6 -7 килца отгоре и обичах да лежа пред теевизора Бях в Щатите около 3 години и това беше периода на телесна деградация.Като се прибрах в БГ отидох на ирисова диагностика и лекарят хубаво ми се накара и ми даде тази диета,защото иначе ме очаквали доста болести .Така вече 7 месеца съм на нея и мисля да си продължа така завинаги.Това е в общи линии,дайте съвети
Отговори с цитат
  #9  
Стар 1st April 2009, 08:06
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Иди за съвет при тоя, дето ти е препоръчал да се храниш по този начин Честно, на мен не ми се дава акъл в такива случаи Ivanin има нерви за това (хайде бе, човек, цяла сутрин те зовем )
А иначе Щатите май на всички действат така Имам само един френд, който беше запален билдър и сега е с по-хубаво тяло от преди заминаването си имали били добри суплементи и зали
Отговори с цитат
  #10  
Стар 1st April 2009, 09:35
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Спокойно де, дори и аз спя понякога

6eilka, за храненето - последното ти хранене в 19 трябва да е различно от останалите, не може да има пълнозърнести храни, сушени плодове (а тях попринцип ги намали), овесени ядки, картофи, бобови изделия, сурови ядки и т.н. А ти като гледам само това ядеш
Последното ти хранене трябва да включва малко количество салата, повече зелена салата и някакъв белтък, но тъй като не ядеш риба, единственото нещо остава пилешко филе или извара. Ако ти се понася идеята, може и просто яйчен белтък със салатата, което като се замисля може да не е толкова лошо Друго не бива да има, само това.

Също така и храненето преди последното трябва да е много по-ограничено откъм въглехидрати, тъй като те не се усвояват за 2 часа и край, процесът е по-продължителен. По-лесно е да кажеш кога-какво ядеш, по часове и съдържание.

За тренировката всичко е написано. Коремните преси се правят в 3-4 серии, по 30 повторения, като почивкате между 2 серии е до 5-10 секунди, като с времето тази почивка се сваля до максимум 5 секунди, вдишваш-издишваш и започваш другата серия. Правиш движението умерено и равномерно по време на цялата серия, гълташ корема за предпочитане по време на цялото упражнение. Правят се бавно, а не се претупват, за да мине времето, но не и твърде бавно все пак, за да имаш силата да ги направиш всичките. Почиваш малко повече секунди и минаваш към 2-рото упражнение. Не знам каква е програмата, която правиш в момента (тази 35 минутната). И за да изчистиш коремчето, естествено кардио. Коремните се правят преди кардиото. Трябва ти нещо по-интензивно от такава 35 минутна програма, като пак можеш да я запазиш естествено, но още 2-3 дни в седмицата можеш да тичаш/плуваш/караш колело. Като преди кардио не ядеш 2 часа (тогава ядеш пълнозърнестите си храни и т.н.) и след кардио 30 минутки пак не хапваш, пий вода само. И това е най-общо, по-конкретни неща за теб в момента не мога да ти кажа.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: хранителенрежимзавегетарианка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:19.