IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 27th October 2008, 17:06
Аватара на liliata
liliata liliata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Пловдив
Мнения: 52
По подразбиране

С Матсан Р , може веднага!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 24th November 2008, 14:20
jivaka jivaka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте,
Преди 4-ри дни ми извадиха зъб, кътник долен до мъдреца. Имаше гранулом. Ваденето беше много продължително и болезнено. След като зъболекаря ми извади зъба се усъмни, че има част останала вътре и се започна едно дълбане за да се изчисти всичко. Това беше много, много гадно като чувство. Предупреди ме след като приключи да си взема един аулин или течен аналгин и да изчакам малко по малко да си затихне болката. Така и направих. На другия ден ходих да ми правят снимка. Всичко беше наред. Зъба беше изваден напълно.Обаче болката, която е адски силна и постоянно си остава с времето. Боли ме адски много. Страх ме е да няма някакви усложнения. Защо болката не минава. Отвратително е. Тази вечер ще ходя да ми слагат някаква пастичка в дупката за да може болката да намали. Но мен продължава да ме е страх. Незнам какво да правя. Помогнете ми!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 24th November 2008, 21:19
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Това трябва да се види от стоматологът ти.Да се разграничи дали се касае за болка след изваждане или за алвеолит.Двете диагноси се лекуват различно и не могат да се диференцират без преглед.Колегата ,който е вадил зъба трябва да направи това и всичко ще е наред до няколко дни ,не се съмнявам!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 24th November 2008, 21:57
д-р Венелинов д-р Венелинов не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Варна
Мнения: 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor
Това трябва да се види от стоматологът ти.Да се разграничи дали се касае за болка след изваждане или за алвеолит.Двете диагноси се лекуват различно и не могат да се диференцират без преглед.Колегата ,който е вадил зъба трябва да направи това и всичко ще е наред до няколко дни ,не се съмнявам!
__________________
д-р Росен Венелинов
Варна
www.venelinov.com
Отговори с цитат
  #15  
Стар 25th November 2008, 09:24
jivaka jivaka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Здравяйте !
Снощи ходих при моя зъболекар и той ми почиства мястото с марличка. После сложи някаква пастичка вътре на мястото. Доста ми намаля болката. Не изчезна съвсем но все пак се търпи. Изписа ми антибиотик - клиндамицин.
Каза ми, че с честите промивки с лайка и тетра, които съм правила съм измила тапичката.
Кажете ми моля ви дали този антибиотик е добър?
Довечера пак трябва да отида за да ми сложи такава паста.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отокследизвадензъб
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:53.