IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 10th June 2011, 00:32
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Дали са ги майка ти и баща ти
Кога почнеш да плащаш с пари заработени от тебе, тогава ела и се праскай
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 10th June 2011, 00:45
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Дали са ги майка ти и баща ти
Кога почнеш да плащаш с пари заработени от тебе, тогава ела и се праскай
ПРАВА КАКТО ВИНАГИ!!Съгласна с теб!!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 11th June 2011, 06:29
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

пффффф,кво стааа тука ,Съгласна съм със Сюз и Апо.
Ей го на:
"Извини ме за израза и нищо лично , но колкото и пари да имам не бих купувала Louis Vuiton или каквато и да било скъпа марка на 16 годишна пикла"-ПРАВО В ЦЕЛТА!
И сега по темата-супер циганска марка според мен и не бих си купила нищо с такъв етикет...,пари да ми дават!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #24  
Стар 11th June 2011, 12:17
Аватара на natalkaa
natalkaa natalkaa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Ами ... нящой БИХА ,но ноистина всеки си има мнение ... щом не ти харесват -ОК никой не е длъжен да харесва дадено нещо
Отговори с цитат
  #25  
Стар 11th June 2011, 13:04
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от M.I.K Виж мнението
И сега по темата-супер циганска марка според мен и не бих си купила нищо с такъв етикет...,пари да ми дават!
Ако трябва да бъда честна, аз също Миналата година мъжа ми по няква собствена луда инициатива ми купи чанта. Продадох я и си купих 3 мега яки чанти за тия пари, на които луйо и на малкия пръст не може да се опре по дизайн.
Дъщеря ми на 16, дори и сама да си е изкарала парите, ще носи чанти за п о няколко хилядарки само през трупа ми. Класика- чанти Л.В., а правописа на третокласничка. Ма то не бил виновен тоя, който ядял баницата, а който му я давал...
Отговори с цитат
  #26  
Стар 11th June 2011, 13:42
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от M.I.K Виж мнението
И сега по темата-супер циганска марка според мен и не бих си купила нищо с такъв етикет...,пари да ми дават!
Това и аз исках да го напиша, но ме беше страх да не ме обвинят в неразбиране от мода... (blush)

Лично аз никога не бих купила нещо, което крещи "Идея си нямам как да се обличам стилно, но имам много пари и съм се накичил/а с етикети и лога от глава до пети!"
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 11th June 2011, 17:41
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Thumbs up

Никакъв страх,просто е-въпрос на вкус
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #28  
Стар 12th June 2011, 10:41
Аватара на opium
opium opium не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 13
По подразбиране

Vuitton е институция във висшата мода дьо люкс, аксесоарите на тази марка са олицетворение за успех и заможност. Доста клиширано е, но все още много ефикасно.
Истина е обаче, че и това е марката, на която се правят най-много имитации. Особено на класическите чанти и портфейли с логото LV. Лично аз също не бих си купила тази чанта поради самия факт, че толкова много хора я носят и често не са от най-стилните хора. Впрочем, аксесоари с повтарящо се лого не са ми по вкуса, така че и повечето Шанел чанти не са опция.
Но пък не бих казала не на куфар на Vuitton, или на каквото и да е от класическата изчистена ретро линия за чанти.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 13th June 2011, 11:48
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Наталкаа, кажи къде я набара тази оферта за приблизително 3000 евро да си купиш оригинални "две чанти , портмоне и сумати кърпи за глава , слънчеви очила, даже и обувки и сандали ". Сподели и с нас къде ги има тези промоции, че аз съм останала с впечатление, че една чанта е приблизително на цената, за която ти си се обзавела от горе до долу.

А по темата: +1 към мнението на М.И.К.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 13th June 2011, 14:33
Аватара на snobkata
snobkata snobkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 125
По подразбиране

Всъщност не е точно така, има си и чанти и чанти Преди няколко лета от магазинът им в Букурещ си купих чанта и гуменки(бялата им серия т.е. мултикалър я водят) та и двете неща бяха доволно под 3000 евраНо пък вече ги нося само извън БГ, че тук вече се нетрае от Луйота навсякъде
__________________
Пустоща за едни е увеселителен парк за други!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: louisVuitton
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:15.