IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1381  
Стар 23rd November 2011, 18:02
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от annnna Виж мнението
Ух,от това ме е страх,да няма последствия... И сега 2-ра операция ще правиш така ли?
ами за съжаление натам отиват нещата
  #1382  
Стар 23rd November 2011, 18:04
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от suonsan Виж мнението
Мили хора, ако в първите дни след операцията (до месец) носът изглежда добре, възможно ли е сред време да се проявят недостатъци, като изкривяване, калциране и увисване? Утре мисля да задам този въпрос на доктора конкретно за моя случай..
Може да, след махане на лонгетата в анфас изглеждах страхотно, но със спадането на оттоците се появиха и "изненадите"
  #1383  
Стар 23rd November 2011, 18:08
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan_88 Виж мнението
Абсолютно си права!!! Тук не става въпрос за Доцента, защото той се справя най-добре в България. "Носът не е пластелин, пластичните хирурзи не са магьосници"- това е най-често срещаната реплика от тях. Истината е, че резултатите, които гледам от ринопластиките по света ме карат да стигна до следния извод- пластичната хирургия в България е много назад в материала. За съжаление стигнах до този извод прекалено късно и вече няма връщане назад- ще го избутам до някъде. Да- носа ми не е лош, но взимайки предвид изходната позиция резултата трябваше да е отличен и то от раз. Факт е, че е абсолютно възможно от отвратително голям нос да стане финно малко носле (пример Claudia Lynx). И тук вече идват възможностите на хирурга и твоя собствен късмет.
Интересно кой и е оператора, уникална промяна ....
  #1384  
Стар 23rd November 2011, 18:26
stu stu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
stu, опитал се е да те откаже от операцията не защото има достатъчно пациенти, а защото наистина вярва, че нямаш нужда от такава...... печелбарството не му е приоритет, това го доказва и таксата срещу която оперира, непроменяна от години и три пъти по-ниска от тази на колегите му.
Емико, това имах предвид,но явно не съм се изказала ясно. Под професионално отношение точно това конкретизирах - не е печелбар, на който не му пука за пациентите.
Незнам , обаче не си харесвам носа и това е.Моята дата е в началото на юни, ако се откажа ще я дам на някого.
  #1385  
Стар 23rd November 2011, 19:04
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stu Виж мнението
Емико, това имах предвид,но явно не съм се изказала ясно. Под професионално отношение точно това конкретизирах - не е печелбар, на който не му пука за пациентите.
Незнам , обаче не си харесвам носа и това е.Моята дата е в началото на юни, ако се откажа ще я дам на някого.
Това също не го разбирам. Когато ти самата не си харесваш носа и целия свят да ти каже, че е хубав, комплекса си остава. Има и много носове, които са били хубави преди операцията, а след нея стават идеални и това е била целта (пример новата мис свят Ivian Sarcos). Нужно ли е работата ти да е свързана с външния ти вид, за да се стремиш към съвършенство? Обикновените хора нямат ли право да имат перфектен външен вид?
  #1386  
Стар 23rd November 2011, 20:15
petenceto82 petenceto82 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 5
По подразбиране

Ами ,операцията мина ок,като се изключи факта ,че ме вкараха в операционната в 21;30ч.
Направо незнам как издържах до толкова късно без да колабирам)).,но иначе всичко си беше ок.Не ми беше лошо от упойката,направо нямах търпение сестрата да ме остави на мира , да си се наспя като хората толкова сладко си сънувах,като ме събудиха от упойка...Ама тя не ме остави да заспя веднага ,защото бях сама,без придружител в стаята и трябваше да си държа ледът самичка...Точно в този ден беше станало някакво объркване и натрупване на пациенти,аз бях 5-та за операция и последна като по -"пипква" както каза Димитров(голям сладур е ),все пак ми е повторна ринопластика.
Първата ми операция беше преди 6 години ,при един столичен пластик.((((
  #1387  
Стар 23rd November 2011, 21:12
shani shani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: varna
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
ами за съжаление натам отиват нещата
Keery това наистина е много неприятно. И мен това най-много ме притеснява (повторна операция). Знам ,че носът ми още трябва да спада и е рано да коментирам , но колкото и да спадне няма да стане малък нос от него ( а аз точно това исках) . Но ако нямам някакви драстични последици( като калциране или изкривяване) не мисля повече да лягам под ножа, колкото толкова.
Би ли споделила при теб кога окончателно спаднаха отоците? След кой месец разбра , че има калциране или неравности?
__________________
Големте победи не се постигат с първата битка...
  #1388  
Стар 23rd November 2011, 21:31
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от shani Виж мнението
... Знам ,че носът ми още трябва да спада и е рано да коментирам , но колкото и да спадне няма да стане малък нос от него ( а аз точно това исках) ...
Въпроса е не какво искаш, а дали носа ти позволява от него да стане малко и финно носле ...
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #1389  
Стар 23rd November 2011, 21:41
shani shani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: varna
Мнения: 64
По подразбиране

Susan_88 и Katerina27, и двете се много прави. Аз продължавам да твърдя, че в БГ за мен доц. Джамбазов няма алтернатива ( и като човек и като професионалист) и всички останали "светила" в пластичната хир-я не могат и наполовина колкото него да се справят. Но също знаем ,че той е предпазлив и дори и да има още накъде, той не обича много да реже. Прави хубави носове, но не достатъчно малки. А факт е,че пластичната хир-я по света сътворява чудеса и то от първият път. И на мен много ми се искаше с една операция да постигна така мечтаният резултат, но от финансова гледна точка не мога да си позволя операция навън и затова не трябва да се оплаквам.
Eдни от снимките,които показах да доцента бяха тези :


За мен този пример е показателен как едно несимпатично момиче (главно заради носа) може да се превърне в красавица

P.S. А носа на Claudia Lynx на мен лично не ми хареса, много си личи , че е пипнат, но като гледам тя има допълнителни "подобрения" и затова крайният резултат е добър.
Attached Images
Тип файл: jpg images.jpg (4,3 КБ, 73 views)
Тип файл: jpg images (1).jpg (4,6 КБ, 67 views)
__________________
Големте победи не се постигат с първата битка...
  #1390  
Стар 23rd November 2011, 21:48
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от shani Виж мнението
Susan_88 и Katerina27, и двете се много прави. Аз продължавам да твърдя, че в БГ за мен доц. Джамбазов няма алтернатива ( и като човек и като професионалист) и всички останали "светила" в пластичната хир-я не могат и наполовина колкото него да се справят. Но също знаем ,че той е предпазлив и дори и да има още накъде, той не обича много да реже. Прави хубави носове, но не достатъчно малки. А факт е,че пластичната хир-я по света сътворява чудеса и то от първият път. И на мен много ми се искаше с една операция да постигна така мечтаният резултат, но от финансова гледна точка не мога да си позволя операция навън и затова не трябва да се оплаквам.
Eдни от снимките,които показах да доцента бяха тези :


За мен този пример е показателен как едно несимпатично момиче (главно заради носа) може да се превърне в красавица

P.S. А носа на Claudia Lynx на мен лично не ми хареса, много си личи , че е пипнат, но като гледам тя има допълнителни "подобрения" и затова крайният резултат е добър.
Именно
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:41.