IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 18th November 2010, 22:25
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Точно така е. Процедурите на мъжа ми ги водеха безиглена мезотерапия. Същото са му казали и на него, явно при пълно оплешивяване вече е много трудно и несигурно за резултатите. Само че понеже няма игли няма никаква болка, а само го сърбеше като почна да му никне новата коса.
Отговори с цитат
  #112  
Стар 19th November 2010, 09:06
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от patrisha
Да, това и аз съм го чувала. Според мен обаче причините за косопада обикновено са вътрешни - или хормонален проблем, или някакво заболяване, или недостиг на нещо в организма. Така че би следвало първо да се установи причината и след това да се предприема нещо за спиране на косопада и възстановяването на косата. Освен това съм чувала, че процедурата е много болезнена, много повече от тази на лице например.
Или стрес ,или наследство...Против това според мен няма как да се върви
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #113  
Стар 19th November 2010, 10:19
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Или стрес ,или наследство...Против това според мен няма как да се върви
Да, за жалост срущу тия двете няма лек... Но пък в други случаи може да се предприеме нещо, което да бъде подпомогнато от процедурите.
Отговори с цитат
  #114  
Стар 19th November 2010, 21:06
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Разбира се, че това са основните причини. То и предразположението към напълняване е наследствено, но не е казано да се предаваме или че няма ефикасни средства за борба.
Отговори с цитат
  #115  
Стар 26th November 2010, 16:35
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

За генетичен косопад помага Аминоксил - мажат се само участъците с косопада и косата да се мие повечето пъти само с вода, без никакъв шампоан. Виждала съм много съществено подобрение. Трябва упоритост обаче.
Отговори с цитат
  #116  
Стар 22nd February 2011, 12:42
theonion theonion не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от konstans
Точно така е. Процедурите на мъжа ми ги водеха безиглена мезотерапия. Същото са му казали и на него, явно при пълно оплешивяване вече е много трудно и несигурно за резултатите. Само че понеже няма игли няма никаква болка, а само го сърбеше като почна да му никне новата коса.

А може ли да кажеш къде са ги правили тези процедури, цени и честота на която са правени за тези 2 месеца ако имаш спомен.Мерси.
Отговори с цитат
  #117  
Стар 8th March 2011, 10:16
killerbee killerbee не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Minoxidil..ампули, билки, чесън, коприва...Всъщност в България вече успешно присаждат космени фоликули - най-ефективния метод за лечение на андрогенния косопад. След безплатна консултация и като поговорих с други пациенти на клиниката си направих процедурата. Сега чакам резултата ..
Отговори с цитат
  #118  
Стар 15th May 2014, 12:00
dobigd dobigd не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, бих искала да добавя към коментарите относно присаждането на коса в чужбина. Наблюденията ми са конкретно за една клиника в Истанбул - клиниката на д-р Серкан Айгън! Мой много близък познат реши да се възползва и наистина резултатите са удивителни! Направо е като нов, все едно никога не е оплешивявал. и за да бъда максимално полезна ще ви обобщя накратко за какво става дума : Използвания метод е Фоликулярна екстракция - процес на премахване на космени фоликули от скалпа или други, незасегнати от оплешивяване части на тялото. Един по един космените фоликули се премахват под формата на фоликулярни единици с помощта на микро мотор, оборудван със специални игли с диаметър 0,6 – 0,7 без наличие на каквито и да било разрези и шевове. Иззетите фоликули се присаждат от специалист в каналчетата, които се отварят в засегнатите от оплешивяване зони. Фоликулярната екстракция се е превърнала в предпочитан метод, тъй като не оставя никакви видими белези в донорската област.

И цялата тази работа само за 3-4 дни престой в Истанбул - без болка и някакви външни белези! Направо никой не можа да повярва какво са му направили! Тази клиника случайно я намерихме в нета и той прати запитване на info@arpanu.com - това се оказа, че е агенция, която организира цялата работа - от момента на пристигане в Истанбул до заминаването! Осигуриха му транспорт от и до хотела , включено в цената и всичко ако не се лъжа беше за около 3000 лв. Разбира се отново си зависи и от фоликулите които трябва да се вградят!

Дано да съм от полза!
Отговори с цитат
  #119  
Стар 5th May 2015, 12:23
V_l_a_d V_l_a_d не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте на всички. Видях, че темата е започната доста отдавна. Прочетох всички мнения и коментари от създаването и до момента. За съжаление аз също съм потърпевш на безвъзвратното окапване на косата. Годините ми напредват, а проблема се задълбочава. От скоро се престраших и започнах да търся из интернета процедури с помощта на които да си реша проблема. Прави ми впечатление, че напоследък все повече се говори за присаждането на коса в Турция. Казват, че техните доктори в областта били едни от най-добрите в света. Забелязах, че и последният юзер писал в този форум по темата също споменава турски специалист. Затова и търся мнения за клиниките в Турция които предлагат тази процедура. Скоро попаднах на една статия по темата в сайта на бтв и разбрах, че вече има и българска компания, която организира цялата хамалогия по записване на часове за консултация и преглед преди и след операцията, за извършване на самата процедура в клиниката, лекарствените медикаменти, осигурява и транспорт от България до там, хотелски престой. Цената също ми се струва прилична след като прочетох коментарите ви тук. Много би ми се искало някой ако има повече информация, впечатления или мнение, ако е ползвал услугите на българската фирма организатор да ги сподели тук. До колкото разбрах процедурата се прави по метод FUE (извличане на фоликуларни единици от задната част на главата).
Отговори с цитат
  #120  
Стар 20th May 2015, 06:43
ai6erasimova ai6erasimova не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 175
По подразбиране

Zdr v istanbul sisto ıma golyam izbor rabotim s nay dobri spesyalisti 100 prosenta efekt na dostipni seni
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Присажданенакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:29.