IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 14th August 2017, 14:20
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

това изгърбване в горната част винаги ли си го имала, ако е така, ти си била за реоперация още на третия месец, имплантите ти не са слезли в джоба и са останали горе. Много често срещано явление, което се оправя лесно.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 15th August 2017, 08:34
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Това за мен си е неправилно позициониране на имплантите... почЕти както казва Титето.... не че не са слезли в джобовете, а по-скоро джобовете са направени много високо.

Отиди на консултация при Пеев и виж какво ще ти каже. Би трябвало да си оправи грешката.

При неправилно поставяне се получават разни такива аномалии като ботъминг аут и дъбъл бъбъл.... при теб е обратното, вместо импланта да провисва той седи много високо.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 15th August 2017, 09:23
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

To тва е лесно предположимо, но тя така описа случая, като каза, че преди три години ги е сложила, пък в момента и били такива и аз дори питах от кога е забелязала това състояние.
От описаното разбираш, че преди са си били ок, а сега не са. Щото е странно как 3 години ще са така и чак сега да забележи, че това не е нормално. Аз за това исках снимка и от по-скоро след операцията.

Последно редактирано от Pufpaf : 15th August 2017 на 09:29
Отговори с цитат
  #24  
Стар 15th August 2017, 09:45
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Начи.... аз съм на принципа... има проблем дай да го разрешим, а не дай да разследваме от кога е проблемът. Не мисля, че трябва да се задълбаваме толкова... отпускането на тъканите при всеки е индивидуално (времево) и в конкретния случай ако питаш мен имплантите са си били високо от самото начало...
Отговори с цитат
  #25  
Стар 15th August 2017, 09:58
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Tи май не се усети защо го написах, нали изписах две страници мастило да търся причината и след твоя пост изглеждам като "аматьор"

Инак ние с теб нищо не може да разрешим и на 4 ръце масаж да я подхванем, пак няма да и ги свалим на място имплантите.

Само може да констатираме. Но за мен е странен случай, защото чак пък след 3 години да се усетиш, че не са както трябва, и да е имало отоци, които прикриват, те са били за няколко месеца !
Отговори с цитат
  #26  
Стар 21st August 2017, 09:00
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Tи май не се усети защо го написах, нали изписах две страници мастило да търся причината и след твоя пост изглеждам като "аматьор"

Инак ние с теб нищо не може да разрешим и на 4 ръце масаж да я подхванем, пак няма да и ги свалим на място имплантите.

Само може да констатираме. Но за мен е странен случай, защото чак пък след 3 години да се усетиш, че не са както трябва, и да е имало отоци, които прикриват, те са били за няколко месеца !
Съгласна с Пуф!
Обаче Лил май действа най-правилно.
Брей, раздвижил се малко форумът и естествено мен пак ме няма.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Страннопровисваненагърдите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:07.