IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 16th March 2006, 23:42
Fadde Fadde не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Who CaRes?
Мнения: 10
По подразбиране кой фитнес уред е най-подходящ?

кой фитнес уред е най подходящ за сваляне на кг и като цяло ...за бедра дупе ,пръсци корем-велометър,степер,пътечка.... (нова съм в тази област и не знам на всички уреди имената може и да ме светнете по този въпрос) :P
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th March 2006, 09:42
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

Това, което правя аз е да ги редувам като там където ходя има и кростренажори и на тях много се кефя, супер са споредм мен...правя кардио след тежестите по 20-30 мин и да ти кажа за 1 мес. имаше видим резултат, но спрях за 2 седмици защото така се наложи и сега отначало
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th March 2006, 10:46
Fadde Fadde не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Who CaRes?
Мнения: 10
По подразбиране

а ти по колко пъти ходеше на седмица?аз имам възможност по 2-3 пъти за по 4ас 4ас и половина.Имам и трениор но все пак съм малко скептично настроена 4е може да се направи нещо по жъпроса с тялото ...нз... ти колко отслабна за месец
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17th March 2006, 13:07
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

според мене за дупе и бедра най-добро е лег пресата за стягане но не и за изгаряне най добре комбинация от стягащи краката и като цяло долната част ня тялото упражнения с по малко килограми повече повторения и поне 30 мин кардио след това най-добре велоаргометър може и ако имаш възможност няма да е зле да си земеш добавки и да спазваш някакав режим
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th March 2006, 13:11
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

През въпросния месец ходех 2 пъти в седмицата на фитнес, не съм стояла повече от 1,5час. Вкъщи също си правя упражнения през някой от останалите дни. Ходя на масажи, термосауна и т.н.
Напоследък вървя повече пеша. Не знам на кг какво съм свалила, дали изобщо съм свалила -не се меря вече- но задника ми придоби по-повдигната форма, краката се постегнаха....за един месец не очаквай чудеса, но аз ти казвам че има ефект, стига разбира се да не се отказваш...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 19th March 2006, 00:45
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

По време на студените месеци няма начин...фитнес...Но стане ли по-топло /за мен вече е/ се започва леко тичане в парка. Най-евтино, най-добро според мен за фигурата. Гори и мускул, и мазнини. Ако някой има мускулна маса в повече, е чудесно. По -хубаво изваяна фигура от тази с тичане никакъв фитнес не може да постигне. Е, ако настояваш, после може упражнения за горната част на тялото, но никакви напади с щанга, тежки уреди за крака, преси и тн. Който ги е измислил за жени акъл няма. Такива мускули съм виждала на приятелки...Само пътечка, колело и степер също са добре. Има един уред, наподобяващ каране на ски, аз го ползвам поне за 10 мин по време на тренировката. +ябълков оцет, плодове и салати, без пържено и мазно...не е сложно! Аз ходя и на аеробика понякога. Свалила съм 3,5 кг за 1 мес. Но може и повече. Успех!
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #7  
Стар 19th March 2006, 00:47
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

А, забравих, ходя и на вибросауна. Ужасно схваната съм иначе, не можех да се движа, всичко ме болеше. Сега се чувствам чудесно, освен това много се потиш, което значи, че се изчистваш
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #8  
Стар 21st March 2006, 16:02
Guiness Guiness не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2005
Град: Sofia
Мнения: 21
Изпратете съобщение чрез ICQ до Guiness
По подразбиране Re: кой фитнес уред е най-подходящ?

Цитирай:
Първоначално написано от Fadde
кой фитнес уред е най подходящ за сваляне на кг и като цяло ...за бедра дупе ,пръсци корем-велометър,степер,пътечка.... (нова съм в тази област и не знам на всички уреди имената може и да ме светнете по този въпрос) :P
@Fadde: истината е, че няма ЕДИН правилен уред. Ако става въпрос само и изцяло за сваляне на килограми (аеробна тренировка) - то наблягай на кардио уредите. Добре е да има разнообразие, а не да блъскаш само на велоергометъра (колелото) или пътечка. Аз лично препоръчвам да ползваш примерно по 2 кардио-уреда на тренировка, като постепенно увеличаваш времетраенето. Сама ще усетиш, че с времето и постоянство, ще увеличиш и издръжливостта си. Това дава стимул След като свалиш килограми, не е зле да постегнеш и тонизираш тялото си. Тогава препоръчвам да започнеш работа и по останалите уреди - анаеробна тренировка. Тези области, за които говориш (бедра, дупе и т.н.) си искат оформяне, което изисква и вкарване на силова тренировка. Не мисля че клякането с тежест ми е навредило, напротив даже. Но това е въпрос на физика и продпочитание. Пробвай от всичко, това е начина да разбереш кое ти понася и влияе добре и кое не. И още 2 важни неща: 1. Фитнес инструктора и 2. ХРАНИТЕЛНИЯ РЕЖИМ. Консултирай се с фитнес инструкторите и/или задавай възникналите въпроси тук. Има неща, които трябва да ти бъдат разяснени в процеса на тренировката ти - винаги питай, за да имаш напредък, а и за да не се случват травми. Като за начало, хранителният ти режим е важен не по-малко от тренировката. Особено що се отнася до сваляне на килограми. Едва ли казвам нещо ново, но е важно да си съставиш и диета. Успех!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: койфитнесуреднайподходящ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:19.