IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th April 2008, 14:56
daymler daymler не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 31
По подразбиране КРАЙ НА ТЪПОТО АКНЕ!!!

Йееееееееее Йеееееееееее Йееееееее!!!
Оттървах се един път завинаги от тъпото акне!Имах проблемна кожа и ме дразнеше с9трашно много!Не исках друго освен да е здрава и хубава!Поддържах идеална хигиена, скъпи продукти и т.н. Но то стоеше! И преди 2 месеца имах малък проблем с носът.Отидох на частен доктор уши нос гърло и след прегледа разбрах, че жена му е дерматолог и кабинетите им са един срещу друг.И реших просто да ме прегледа.Влязох и щото нямах направление дадох 20лв, но тя ме погледна и каза следното: "Много се радвам когато видя момче с поддържана кожа.Не като им излезе акне да чоплят и после да идват да помагам.Обаче при тебе кожата е идеално поддържана - чисто акне!Но не много леко така че сега ще ти изпиша едни лекарства.Не козметика ами поне месец лечение." Взех нещата от аптеката и се прибрах.Започнах да се мажа по упътване и след месец всичко беше почти изчезнало.Отидох пак да ме види и тя каза "Ами за сега добър резултат ама целта ни е идеален така че още месец" - пак купих нещата и продължих и днес свърши и втория месец а утре ще ида да ме види пак но нямам нищо по кожата!няма пъпки, пори гадусти и т.н. НЯМА ГИ!!!Ето и нещата и употребата им както тя ми ги предписа.Все пак това е индивидуално и не знам дали би подействало при всеки за това най добре е не да си харчите парите за скъпи козметики а да идете от рано, да се излекувате от акнето и да ви свършат проблемите.

Ето нещата:
Лосион който струва около 4лв. - състои се от спирт, розова вода и глицерин ама почните съставки ги пише на рецептата
Exfoliac 100 (кремче нанасям го вечер преди лягане на изчистено с лосиона лице)
Zineryt (едно като спирт - нанасям го сутрин следпочистване с лосиона веднага след като си измия лицето и зъбите)

И това е!Нещата стигат за 1 месец, поне на мен за толко ми стигнаха и си купих пак за втория.Успех на всички! Надявам се да помогна на някой!Ако имате въпроси питайте!
__________________
Everybody's talking all this stuff about me
Why don't they just let me live?
I don't need permission, make my own decisions.
That's my prerogative!
It's the way that I wanna live.
You can’t tell me what to do.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th April 2008, 17:00
Gera_B Gera_B не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 133
По подразбиране

Честито! Много се радвам за теб
Само ако може да кажеш поне името на лосиона, щом не се знаят точните пропорции на съставките и цената на вечерното кремче, мерси
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24th April 2008, 17:08
daymler daymler не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 31
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gera_B
Честито! Много се радвам за теб
Само ако може да кажеш поне името на лосиона, щом не се знаят точните пропорции на съставките и цената на вечерното кремче, мерси
ами лосиончето забравих да спомена ми го даде като рецепта и ми го правят в аптеката.няма име правят го на място.ако искаш ще ти препиша точно от рецептата кое по колко е.иначе парите на кремчето са около 20лв. успех!
__________________
Everybody's talking all this stuff about me
Why don't they just let me live?
I don't need permission, make my own decisions.
That's my prerogative!
It's the way that I wanna live.
You can’t tell me what to do.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24th April 2008, 17:43
milena1781 milena1781 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 121
По подразбиране Re: КРАЙ НА ТЪПОТО АКНЕ!!!

Цитирай:
Първоначално написано от daymler
Йееееееееее Йеееееееееее Йееееееее!!!
Оттървах се един път завинаги от тъпото акне!Имах проблемна кожа и ме дразнеше с9трашно много!Не исках друго освен да е здрава и хубава!Поддържах идеална хигиена, скъпи продукти и т.н. Но то стоеше! И преди 2 месеца имах малък проблем с носът.Отидох на частен доктор уши нос гърло и след прегледа разбрах, че жена му е дерматолог и кабинетите им са един срещу друг.И реших просто да ме прегледа.Влязох и щото нямах направление дадох 20лв, но тя ме погледна и каза следното: "Много се радвам когато видя момче с поддържана кожа.Не като им излезе акне да чоплят и после да идват да помагам.Обаче при тебе кожата е идеално поддържана - чисто акне!Но не много леко така че сега ще ти изпиша едни лекарства.Не козметика ами поне месец лечение." Взех нещата от аптеката и се прибрах.Започнах да се мажа по упътване и след месец всичко беше почти изчезнало.Отидох пак да ме види и тя каза "Ами за сега добър резултат ама целта ни е идеален така че още месец" - пак купих нещата и продължих и днес свърши и втория месец а утре ще ида да ме види пак но нямам нищо по кожата!няма пъпки, пори гадусти и т.н. НЯМА ГИ!!!Ето и нещата и употребата им както тя ми ги предписа.Все пак това е индивидуално и не знам дали би подействало при всеки за това най добре е не да си харчите парите за скъпи козметики а да идете от рано, да се излекувате от акнето и да ви свършат проблемите.

Ето нещата:
Лосион който струва около 4лв. - състои се от спирт, розова вода и глицерин ама почните съставки ги пише на рецептата
Exfoliac 100 (кремче нанасям го вечер преди лягане на изчистено с лосиона лице)
Zineryt (едно като спирт - нанасям го сутрин следпочистване с лосиона веднага след като си измия лицето и зъбите)

И това е!Нещата стигат за 1 месец, поне на мен за толко ми стигнаха и си купих пак за втория.Успех на всички! Надявам се да помогна на някой!Ако имате въпроси питайте!
Браво на теб,много се радвам,аз също ползвам зинерита от месец и половина и наистина има ефект златен е.Ако може да ми напишеш точните пропорции на лосиона и колко процентен е спирта.Моята дерматоложка много ми похвали серията на noviderm-boreade ти ползвал ли си нещо от тези продукти
Отговори с цитат
  #5  
Стар 24th April 2008, 17:56
daymler daymler не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 31
По подразбиране Re: КРАЙ НА ТЪПОТО АКНЕ!!!

Цитирай:
Първоначално написано от milena1781
Браво на теб,много се радвам,аз също ползвам зинерита от месец и половина и наистина има ефект златен е.Ако може да ми напишеш точните пропорции на лосиона и колко процентен е спирта.Моята дерматоложка много ми похвали серията на noviderm-boreade ти ползвал ли си нещо от тези продукти
Честно казано ползвах главно Vichy не съм се интересувал от други марки щото мислех, че акнето е заради пубертета и ще изчезне и само се поддържах, но добре, че отидох и тя ми обясни, че акнето си е заболяване и т.н. и взех мерки.Значи лосиона ще напиша по-долу а иначе като отида утре на преглед тя ще ми изпише вече поддържащи козметики и ще си карам с тях та ще напиша и какво ми е изписала като се върна утре За жалост лекарката (като всяка друга) е писала грозно на бележката и направо ще я снимам и ще я постна пък не знам как ще разбереш.Дано ти е от полза:

__________________
Everybody's talking all this stuff about me
Why don't they just let me live?
I don't need permission, make my own decisions.
That's my prerogative!
It's the way that I wanna live.
You can’t tell me what to do.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 24th April 2008, 17:59
milena1781 milena1781 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 121
По подразбиране Re: КРАЙ НА ТЪПОТО АКНЕ!!!

Цитирай:
Първоначално написано от daymler
Цитирай:
Първоначално написано от milena1781
Браво на теб,много се радвам,аз също ползвам зинерита от месец и половина и наистина има ефект златен е.Ако може да ми напишеш точните пропорции на лосиона и колко процентен е спирта.Моята дерматоложка много ми похвали серията на noviderm-boreade ти ползвал ли си нещо от тези продукти
Честно казано ползвах главно Vichy не съм се интересувал от други марки щото мислех, че акнето е заради пубертета и ще изчезне и само се поддържах, но добре, че отидох и тя ми обясни, че акнето си е заболяване и т.н. и взех мерки.Значи лосиона ще напиша по-долу а иначе като отида утре на преглед тя ще ми изпише вече поддържащи козметики и ще си карам с тях та ще напиша и какво ми е изписала като се върна утре За жалост лекарката (като всяка друга) е писала грозно на бележката и направо ще я снимам и ще я постна пък не знам как ще разбереш.Дано ти е от полза:

ок няма проблем снимаи я майка ми е медицинско лице и ще я разчете
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25th April 2008, 12:14
Gera_B Gera_B не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 133
По подразбиране

Мерси, дори и аз се справих с разшифроването:
салицилов спирт 2%, 100, преполагам мл?
глицерин-10,0?
розова вода-50, малката нула какво ли значи? Нищо, в аптеката ще знаят вероятно.
Остава да пробваме и това
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26th April 2008, 13:05
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране

daymler я най добре дай адреса на дерматоложката че явно си разбира от работата като че ли
Отговори с цитат
  #9  
Стар 27th April 2008, 09:32
daymler daymler не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 31
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ZANDALEE
daymler я най добре дай адреса на дерматоложката че явно си разбира от работата като че ли
ами тя е от Разград щото ми е най-близо.Все пак ето адреса - дано е от полза на някого :

1. Тя работи на 3 места - частна практика, Многопрофилна болница гр.Разград и в болницата в Исперих.

1.1. Частна практика - адрес: гр. Разград ул."Й.Чобанов" №10 тел.084/64 42 80 Работно време - от Понеделник до Събота от 14,00 до 18.30ч. Неделя - по уговорка

1.2. Гр. Исперих - кожен кабинет Събота от 8.00 до 12.00

1.3.Многопрофилна болница за активно лечение "Св. Иван Рилски" АД Разград Диспансерно дерматовенерологично отделение Д-р Стоялнка Цонева (областен консултант по кожни и венерически болести - Началник отделение)

дом. адрес
гр.Разград
ул. "Й. Чобанов" №10
тел.: 084/62 41 50
GSM: 0887/289 963

сл. адрес
гр.Разград
ул."Коста Петров" №1
тел.: 084/62 43 21 (вътр. 272)
e-mail: tzonevast@abv.bg

Всичко това го преписах от визитката.Вас ви интересува частната практика.А частния и кабинет съвпада с домът и - на един адрес са.Просто реших да напиша всичко от визитката.Ако искате ще я снимам (визитката) .
__________________
Everybody's talking all this stuff about me
Why don't they just let me live?
I don't need permission, make my own decisions.
That's my prerogative!
It's the way that I wanna live.
You can’t tell me what to do.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 6th June 2008, 20:07
daymler daymler не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 31
По подразбиране

сори че не съм писал отдавна...нещо позабравих да влизам тука та да напиша продължението на процедурата...

начи след двата месеца с ексфолияк и зинерит, докторката ми предписа един месец с La Roche-Posay Effaclar K - това е едно мн готино кремче, нанасям го след почистване с лосиона дето съм описал по горе, сутрин и вечер.струва 20лв. и функцията му е вече да отстрани съвсем малките останали пъпчици, черни точки и т.н. и да избистри тена.ползвам го от месец вече и скоро пак съм на преглед, след който ще пиша какво е предписала пак...
__________________
Everybody's talking all this stuff about me
Why don't they just let me live?
I don't need permission, make my own decisions.
That's my prerogative!
It's the way that I wanna live.
You can’t tell me what to do.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КРАЙНАТЪПОТОАКНЕ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:31.