IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #291  
Стар 11th June 2013, 22:04
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mila_m Виж мнението
След по-малко от месец ще направя година от моята операция. След вторият месец ми откриха абсцес в носа бях с опасност за живота. Не съм си правила труда да информирам Джамбазов, тъй като изобщо не съм му виждала очите, дори не съм сигурна дали изобщо ме е оперирал той. Нито преди нито след операцията го видях. През цялото време контактувах с Димитров. Като ми сваля плаките изпитвах адска болка, явно тогава вече съм била с инфекция, споделих, че имам неприятна миризма в носа, но било нормално. Както и да е всичко мина но минах през ад, за това не подценявайте ринопластиката. Това си е операция и крие много рискове, трябва да сте под лекарско наблюдение известно време.
Направо ми причерня, като ти четох поста...
Ама аз се изхабих да повтярям, че не е шега, и дори Димитров или Джамбазов, когато благоволи да комуникира, кажат, че проблем няма... Въобще , ама въобще не е меродавно мнението им! Принципно, от хора, които в лицето ме лъжат, че носът ми е ок като вид, когато приличам на АЛФ и имам хобот, вместо нос, очаквам да ме излъжат за каквото и да е....


Цитирай:
Аз също съм за УНГ специалист, тези хора много добре трябва да знаят, че точно при операции каквито и ще да са най често се получават инфекции и в последствие се образува гной, но в повечето случаи трябва да има и покачване на температурата, направи си контролни измервания сутрин през деня и вечер за информация хем и лекарите да знаят ако питат.
Пуфпаф, аз имах гнойно гнездо в носа (прилагала съм снимки от последната операция) 2 години! Без да имам постоянна температура, миризми и останалите симптоми, които описваш. Ти описваш активна инфекция. А това, което аз имах ми се струваше капсулирано. Факт е, че почна да си пробива път навън след година и половина...

Аз съм постоянно с кисти в корените на зъбите и респективно фисули , от които изтича гнойта.. Имам доста ипот с гной, за съжаление.. Единственото, което се забелязва е наистина леко увеличени лимфни възли. И болка , разбира се.
Киста не значи възпаление.
Тва го казвам в смъсъл не чакайте да ви втресе и да ви почервенее носът, за да потърсите помощ! Търсете я при най-малкото притеснение. И по възможност не от Джамбазов и екип..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #292  
Стар 11th June 2013, 22:57
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Абе тези хора как работят какво правят как се получават тези апцеси толкова пъти да се повтаря това Направо да те е страх да отидеш да си направиш ринопластика от една страна да трепериш дали ще ти стане хубав носа от друга да не би пък да ти лепнат някой апцес да ти окапе носа
Отговори с цитат
  #293  
Стар 11th June 2013, 23:07
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

А дали всички операции се правят от Джамбазов или този Димитров се обучава там Как така не виждате доктора преди операцията ми то така може да ви оперира и мед сестра много ми е интересно Извинявам се но ми стана любопитно Не че като го видях Енчев преди операцията ми имаше някакъв резултат той така или иначе си остави ръцете върху мен ама все пак видях лицето на своя касапин това в кръга на шегата
Отговори с цитат
  #294  
Стар 11th June 2013, 23:15
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Извинявам се за апцеса грешка абсцес Наистина не знаех че се пише така
Отговори с цитат
  #295  
Стар 12th June 2013, 09:00
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
А дали всички операции се правят от Джамбазов или този Димитров се обучава там Как така не виждате доктора преди операцията ми то така може да ви оперира и мед сестра много ми е интересно Извинявам се но ми стана любопитно Не че като го видях Енчев преди операцията ми имаше някакъв резултат той така или иначе си остави ръцете върху мен ама все пак видях лицето на своя касапин това в кръга на шегата
Аз съм сигурна, че мен ме оперира Джамбазов . Защото ме събудиха на операционната маса, още с интубационната тръба в гърлото. Но това е друга история.. Та, като си "изплюх" тръбата, видах Джамбазов да си сваля ръкавиците.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #296  
Стар 12th June 2013, 12:18
Mirial Mirial не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте,
моята операциция при проф.Джамбазов беше на 20.03.2013, скоро ще станат 3 месеца.За жалост и аз имам последствия след операцията, първо че носа ми е крив и това се вижда от самолет а другия проблем е че вследствие на лонгетата отгоре върху носа ми бяха станали 2 ранички,които в момента са ужасни белязи.Моля ако някой е имал подобен проблем да ми пиши
Отговори с цитат
  #297  
Стар 12th June 2013, 13:39
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mirial Виж мнението
Здравейте,
моята операциция при проф.Джамбазов беше на 20.03.2013, скоро ще станат 3 месеца.За жалост и аз имам последствия след операцията, първо че носа ми е крив и това се вижда от самолет а другия проблем е че вследствие на лонгетата отгоре върху носа ми бяха станали 2 ранички,които в момента са ужасни белязи.Моля ако някой е имал подобен проблем да ми пиши
Смяташ ли да отиваш отново при Джамбазов за да ти го оправи...ако да, кога? Говори ли с доктора, какво каза той?
Отговори с цитат
  #298  
Стар 12th June 2013, 22:15
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mirial Виж мнението
Здравейте,
моята операциция при проф.Джамбазов беше на 20.03.2013, скоро ще станат 3 месеца.За жалост и аз имам последствия след операцията, първо че носа ми е крив и това се вижда от самолет а другия проблем е че вследствие на лонгетата отгоре върху носа ми бяха станали 2 ранички,които в момента са ужасни белязи.Моля ако някой е имал подобен проблем да ми пиши
Мириал аз съм с огромен белег точно на върха на носа мен ме подреди така мистър билборд Енчев, ама моето беше жестока работа аз имах и дупка когато си пръсках Стеримар в носа отгоре излизаше и пръскаше в огледалото. Твоите рани толкова ли дълбоки бяха. На мен в момента ми предлагат в Истанбул да запълнят белега със собствена мазнина, но това ще стане след 1 година. Такова нещо подобно на моето съм виждала само в един американски сайт и наистина страхотен ефект със запълване с мазнина почти се заличава белега.Засега можеш да мажеш белезите със Зерадерм мисля че той е наx- ефикасен а по- нататъка две три лазерни процедури с Паломар във ВМА ще свършат работа.
Отговори с цитат
  #299  
Стар 14th June 2013, 15:17
Mirial Mirial не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте момичета,
моите рани са отдвете страни на носа ми отгоре,дълбоки са но не чак до дупка.Замислям се за втора операция в Турция и аз,защото не ми се рискува отново тук.Малко съм скарана с техниката,иначе с удоволствие бих ви пусна снимки
Отговори с цитат
  #300  
Стар 14th June 2013, 15:22
Mirial Mirial не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Чесно казано не смятам да отида отново,първо раните да кажем че не са по тяхна вина,както те ми казаха ами че кожата ми е много чувствителна,но за кривотата......... за жалост стария ми нос беше много по хубав,но какво да направя- късмет,сега смятам да се интерисувам за тези доктори в Истанбул за които пишат момичетата
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:15.