IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 4th February 2008, 16:32
milena1781 milena1781 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 121
По подразбиране

давай мила съставките на маската,а кои точно продукти си ползвала на неострата и от каде ги купуваш
Отговори с цитат
  #12  
Стар 4th February 2008, 16:55
Chudesnata Chudesnata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 57
По подразбиране

Смесваш Жива мая за хляб и прясно мляко. Количествата от 2та продукта трябва да е такова, че да се получи хомогенна кашичка, която да размажеш по цялото лице. Около 1-2 с.л. прясно мляко и мая горе долу колкото орех. Внимавай да не прекалиш с млякото, че става много рядко и се разтича. Маската престоява 20мин и след това е хубаво да се измие с разтвор от лайка, но аз лично я свалям с вода . В следващите 2 часа лицето не се мокри. Това е!
А за Нео страта, аз си ги поръчвам от салона, защото никаде по аптеките ги няма. Медицинска козметика си е, но само по салоните съм ги виждала. Аз ползвам един измиващ гел, който е супер и май той е причината да ми изчезнат пъпките, един нощен крем ( но това е заради пилинга ) и дневен крем.
Пиши има ли ефект от маската
Отговори с цитат
  #13  
Стар 4th February 2008, 17:26
Chudesnata Chudesnata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 57
По подразбиране

Забравих да спомена, че маската маята се прави 2 пъти седмично, но не е хубаво да се прекалява. За да има ефект е хубаво да си редовна... както и във всяко друго нещо де
Отговори с цитат
  #14  
Стар 5th February 2008, 13:25
milena1781 milena1781 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 121
По подразбиране

каква е тази жива мая,не става ли въпрос за маята която продават на купчета.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 5th February 2008, 13:37
Chudesnata Chudesnata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 57
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena1781
каква е тази жива мая,не става ли въпрос за маята която продават на купчета.
да, тази е, отбелязах го, защото има една суха на прахче. И с нея става, но не можеш да получиш кашичка, а се получава една лепкава гадост и не ти я препоръчвам.
Снощи си правих маската и забелязах, че съм преувеличила в количествата, който писах по-горе. Мая ти трябва горе-долу колкото лешник ( а не орех ), а млякото по-скоро 1ч.л. Най-добре сипвай по няколко капки и прецени на око, за да не ти стане прекалено рядко и да се чудиш как да го размажеш
Отговори с цитат
  #16  
Стар 6th February 2008, 18:13
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране

4 пъти съм си правила маската с маята и определено започвам да виждам разлика (имам няколко петънца от пъпки). Четвърт кубче слагам + чаена лъжичка прясно мляко. Седя 20 мин и отмивам с хладка вода
__________________
FolloW ThE BeautY Of YouR DreamS...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 6th February 2008, 19:47
Chudesnata Chudesnata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 57
По подразбиране

lqlqlqlq много се радвам, че толкова бързо има ефект при теб. А ти колко често я правиш. Надявам се скоро и други да усетят безспорния и ефект. И аз тази вечер ще се мацам
Отговори с цитат
  #18  
Стар 6th February 2008, 20:17
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

За мен единственият начин за заравняване на белезите е дермабразио, но и при него ефектът е частичен.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 6th February 2008, 20:27
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Chudesnata
lqlqlqlq много се радвам, че толкова бързо има ефект при теб. А ти колко често я правиш. Надявам се скоро и други да усетят безспорния и ефект. И аз тази вечер ще се мацам
Ами аз я правя всеки ден, но за тази маска специално трябва да се прави 2 пъти най-много в седмицата. Освен нея правих и други : едната е кисело мляко изцедено върху филия хляб + 1 апирин, а другата е сок от лимон + мед. Попринцип не трябва в рамките на един ден толкова много маски и то все избелващи...особено ако е по-чувствителна кожата, но на мен ми повлияват страхотно..обаче най-много помага маята според мен. Напоследък много съм се зарибила по домашните маски
__________________
FolloW ThE BeautY Of YouR DreamS...
Отговори с цитат
  #20  
Стар 6th February 2008, 20:41
Chudesnata Chudesnata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 57
По подразбиране

Ама ти колко си зарибенааа Гледай само да не стане накрая обратен ефект мила
А тази с меда и лимоновия сок и аз я правя, страшна е, кожата ми става толкова мекичка
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдамахнавдлъбнатибелезиотпъпки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:20.