IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 20th September 2008, 19:52
Аватара на chisto_kafe
chisto_kafe chisto_kafe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 3
По подразбиране

Аз също в такива случаи се справям с големи дози ацефеин...

За щастие при мен пристъпите по принцип бяха много рядко /1 или максимум 2 на година/. Повечето доктори, с които съм разговаряла са на мнение, че при мен нещата идват от натрупано напрежение и стрес и следователно решението е да намеря някакъв начин ефективно да се разтоварвам.

След последния пристъп реших, че не е лоша идея да опитам със спорт. Може и да ви звучи странно, но откакто започнах редовно да спортувам /вече повече от една година/, не съм имала пристъпи ... само обикновено главоболие, което минава без проблем с едно ацефеинче.

Но това разбира се е само в моя случай, а и няма как да бъда 100% сигурна, че е от спорта. Също така ви съветвам да си проверите зрението, защото астегматизмът също може да е причина за мигрена или да влоши пристъпите.
__________________
http://tn1-5.deviantart.com/fs7/150/...nippon_san.jpg
Morning coffee - follow your bliss!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 26th September 2008, 14:57
elvie elvie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Бургас
Мнения: 7
По подразбиране

В момента пия едно румънско - antinevralgic, но по нашите аптеки не съм го виждала. Преди пиех кафетин, но вече не ми действа. На лекар отдавна съм се отказала да ходя, все ми изписват някакви много силни хапчета, дето се пият по 3 месеца и от тях съм като надрусана, а ефект няма. За повръщането - пия деган на ампули.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 26th September 2008, 15:41
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

А не мен най-много ми помага беналгин,но обикновено трябва да пия две хапчета.Засега само това ми действа,колкото и да е странно.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Мигрена
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:21.