IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1061  
Стар 16th November 2008, 11:13
PeCinCe PeCinCe не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 622
По подразбиране

Момичета, искам да попитам има ли някой от вас с проблеми със стомаха т.е. колит или язва? И ако отговорът е положителен- как му се отразява режимът?
Отговори с цитат
  #1062  
Стар 16th November 2008, 11:35
Аватара на dalila78
dalila78 dalila78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: бургас
Мнения: 419
По подразбиране

здравейте милички!аз днес като се претеглих много се изкефих.вече съм минус 10 кг.урааааа!снощи си хапнах повечко и очаквах плюсче ама за мой късмет няма желая успех на всички дюканки
Отговори с цитат
  #1063  
Стар 16th November 2008, 11:38
Аватара на dalila78
dalila78 dalila78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: бургас
Мнения: 419
По подразбиране

mirchovski не се отчайвай продължавай смело на пред и при мен се е получавало подобно нещо
Отговори с цитат
  #1064  
Стар 16th November 2008, 12:28
zvezda 39 zvezda 39 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 13
По подразбиране


Здравейте дами!
Скоро не бях писила тук.Аз съм на втори етап от диетата на доктора.От утре минавам на смесен режим 7 дни.От диетата получих лека анемия,но сега пия Центрум и се чуствам добре.Понеже ноктите меи се чупят си купих и Ревалит.Обаче имам друг проблем чуствам от 1-2 дни зверски глад.Вие имате ли такъв проблем и как се справяте с него?
Отговори с цитат
  #1065  
Стар 16th November 2008, 13:18
leito leito не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofiq
Мнения: 108
По подразбиране

какво не правя както трябва защо от толкова много време аз не мога да сваля нищичко, а напротив сега съм и качила?нзм какво да направя
Отговори с цитат
  #1066  
Стар 16th November 2008, 13:55
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Здравейте!

Интересни мнения има последните дни...

PeCinCe, аз имам проблеми със стомаха + камъни в жлъчката. Преди да започна режима получавах сериозни жлъчни кризи и лекарят ми препоръча задължителна операция. От както съм на режима, нямам никакви оплаквания, а гастритът ми никакъв го няма Веднъж се случи да си наруша режима и хапнах синьо сирене и разни други мазни сирена и кашкавали и стомахът ми веднага се възпротиви.

leito, защо се тормозиш с качването? Сигурна ли си, че тези 50 кг, които си си поставила като цел са реалистични за твоята конструкция? Идеалното тегло не зависи само от височината, а от възраста, костната структура, мускулната маса, дали спортуваш и какво и т.н. и никой от калкулаторите в Интернет (поне тези, кото аз съм пробвала) не отразява всички фактори. Не се коси за 2-3 кила.

zvezda 39, понеже делим сходна съдба (стартираме от едни и същи килограми) много се радвам на успехите ти, а момнетите на отчаяние изживявам почти като свои. Макар и отдалече - давам ти цялата си подкрепа! Не се предавай и не се отказвай.

А аз тези дни съм като като асансьор. Килограмите се мятат нагоре надолу като подивели. В събота 89, днес 92. Задържам вода като за световно, проблеми с WC-то - абе кошмар някакъв. И на всичко отгоре имам невероятен апетит - яде ми се от всичко и по много... Ужас някакъв! За сега се опитвам да компенсирам със спорт и гледам хладилника винаги да е пълен с режимни храни. Поне като преяждам, да е режимно... И така...

УСПЕХИ!
Отговори с цитат
  #1067  
Стар 16th November 2008, 15:22
lilito_84 lilito_84 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 133
По подразбиране

Момичета, чета постовете ви и аз като една Дюканка 2, защото 2 ри път я започвам, искам да ви кажа от опит, на първо място да не се вманиячавате и на второ, че не е важно колко ще свалиш на първа фаза, а колко ще задържиш и как ще си направиш другите фази, защото аз много МАЛКО бях на 2 , на трета не помня, но си качих кг. както си бях . И да ви кажа сега смятам да не си поставям такива високи цели, а малките, които си поставя да ги следвам до край.
Успех и поздрави на всички!
Отговори с цитат
  #1068  
Стар 16th November 2008, 16:37
zvezda 39 zvezda 39 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 13
По подразбиране

Браво milamila доста си свалила.Кажи сега как се чустваш и кога я започна диетата.За другите мисля че трябва да се чете първата книга между редовете.Според мен ако искаш да си запазиш кг които си постигнала трябва четвъртия етап от диетата да не настъпва изобщо.Мисля че в мига, в който започнем със стария начин на хранене и в същото количество кг ще се върнат.Моите кг също ходят нагоре надолу но разликата е 2 кг.Не се отчайвайте това е само временно.
Отговори с цитат
  #1069  
Стар 16th November 2008, 17:23
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Диетата я започнах на 21 Юни и скоро ще станат 5 месеца. Започнах я на майтап, без да очаквам някакви значителни резултати. Бях опитвала много диети и винчги резулатата беше един и същ. Отслабвам няколко килограма после се връщат отново, че и отгоре.
С режима на Дюкан, обаче нещата не бяха така. За 5 дни ударен режим свалих 4 килограма. После продължих, защото начинът на хранене хич не ми тежи и не го чуствам като някакво ограничение.
Не съм била стриктна през цялото време. Имало е дни в които съм си пийвала и то доста. Хапвала съм фъстъци, кроасани и естествено се отразявало на постиженията, но за няколко дни се възтановявах.
Не съм била на такива килограми от доста врме и се чуствам супер. Имам енергия за работа, за спорт. Чуствам се лека и много се радвам на вниманието на околните, които не спират да повтарят колко съм отслабнала и колко добре изглеждам. За това и смятам да продължа. Не знам дали ще постигна целта, която съм си поставила, но със сигурност не искам да си върна старите килограми...
Подкрепата в този форум също е невероятен мотиватор. Хубаво е да знеш, че не си сам и че проблемите, които имам не са само мои.
И това е! Продължавам смело напред!
Отговори с цитат
  #1070  
Стар 16th November 2008, 17:32
new_lady new_lady не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Пловдив
Мнения: 151
По подразбиране

milamila имаш моите поиздравления! Никога не съм била привърженичка на режима на Дюкан, но като прочетох поста ти направо се замислих дали да не го опитам. Браво наистина и продължавай все така, вярвай че ще постигнеш целта си и наистина ще го направиш УСПЕХ!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:36.