IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1001  
Стар 10th November 2008, 09:48
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Здравейте момичета- кокичета.

Добре дошли на новите постъпления и привет с целувки на старите момичета . Аз пак пиша понеделнишки,че събота и неделя бях по пътищата и за това....Моля, някой сериозно да ми се накара,че обърках режима. Трябваше да съм на протеинови дни, а аз искарах само един ден и събота и неделя пак на ПЗ, че на всичкото отгоре почти не съм пила вода и не съм се и хранила. Не,че кантарът не отете -1 кило надолу, ама него го знам, че сега ще го навакасам като почна пак по схемата. Ама нямаше как....Бях на една конференция и нито имах възможност да се храня като хората, нито имах възможност да си готвя...За два дни съм хапвала по половин салата домати и краставици и половин скумрия на скара. Кафе в промишлени количества,вода...максимум литър Ама надърпайте ми ушите,че следващият път като тръгвам на някъде поне варени яйца да си взема. МИЛАМИЛА, за твоите + 2 кг, аз го имах същия проблем, но то е от водата. Аз в момента, в който хапна пастърма или някое сушено,но солено месо, на другия ден, катарът показва + 1 кг. Преди МЦ пък са + 2, но няма страшно, това са подвижни килограми, само се успокой и давай смело. За рецепти, Рару, аз не мога да помогна, защото нищичко не съм си правила. Сладкото тотално съм го забравила тези 3 месеца, веднъж само в пристъп на умопомрачение изпих 3 коли по 500мл и качих веднага и до там се спрях....Йоанкапк, алкохол в трета фаза е разрешен само по чаша вино, нищо повече, но и в книгата си Дюкан пише, че дори и четвърта фаза, режимът дава резултати единствено без липсата на алкохол. Може и да не перифразирам точно, но горе - долу това беше смисълът. Аз спирам да пиша,че станах като някоя сърдита лелка на пазара с пълни чанти зарзават. Успешен ден и още по-успешна седмица...
Отговори с цитат
  #1002  
Стар 10th November 2008, 13:33
mirchovski mirchovski не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 52
По подразбиране

Здравейте милички! Днес съм си направила една страхотна супичка за протеини + зеленчуци! Ето я и нея : 3 чушки, 3 стръка зелен лук / малки стръкчета /, 2 неголими моркова, 1 домат, малко чесън и олекотена пуешка шунка. След като сварих всичко, застроих с 1 яйце и нискомаслено мляко. Добавих и ароматни подправки. Стана превъзходна или на мен така ми се струва, защото след протеиновите дни бях подивяла за нещо зеленчуково!
Отговори с цитат
  #1003  
Стар 10th November 2008, 14:18
mirchovski mirchovski не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 52
По подразбиране

Малко ме е срам, но...ще питам . Направих си линиика,но незнам как да си я сложа тук ! Помагайте и благодаря предварително
Отговори с цитат
  #1004  
Стар 10th November 2008, 14:21
Аватара на temka
temka temka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 11
По подразбиране

Здравейте всички тъй упорити дами.Изключително ми е приятно и аз да се присъединя към вас.Спазвам диетата на Дюкан от вече 3 седмици.Доволна съм от резултатите.Като кг.незнам точно колко съм свалила, защото не се премерих когато я започнах.НО всички панталони са ми супеер широки Продължавам в същия дух.Направих малко по-дълъг ударен период,просто защото имам доста килца за сваляне-2 седмици.След това бях една седмица на ПЗ.От днес съм само на протеини-е една седмица само. :P Та както разбрахте аз съм си избрала да правя втория етап 7/7.Правилно ли е или не -незнам?Успех на всички.Отдавна чета форума,но едва сега реших да пиша
Отговори с цитат
  #1005  
Стар 10th November 2008, 14:37
mirchovski mirchovski не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 52
По подразбиране

Най-доброто решение е 5 към 5,а 7 към 7 малко множко ми се струва. Принципа на тази диета е бавно,но славно!!! Но да,предполагам че може,но ще ти е доста трудничко
Отговори с цитат
  #1006  
Стар 10th November 2008, 14:40
mirchovski mirchovski не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 52
По подразбиране

Как издържа 2 седмици ударния режим незнам,просто ти се чудя и ти завиждам / благородно / за ината
Отговори с цитат
  #1007  
Стар 10th November 2008, 14:40
Аватара на temka
temka temka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 11
По подразбиране

Отговори с цитат
  #1008  
Стар 10th November 2008, 14:47
mirchovski mirchovski не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 52
По подразбиране

Не се отчайвай,смело напред и с по-вече усмивка,чу ли.Въоръжи се с търпение и това е всичко.Искрено ти желая успех!!!!
Отговори с цитат
  #1009  
Стар 10th November 2008, 14:50
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Темка, небива да правиш 7/7. не че всичко ми е ясно, но мисля че единственото което ще си докараш ще са здравословни проблеми. И без това си прекалила с ударния етап. През втора фаза се свалят по-бавно кг, така че не натоварвай бъбреците си със седемдневка на протеини. ще се повредиш бе момиче! бъди разумна, моля те. обмисли отново какъв ще е ритъма на редуване. дори си мисля че след като толкова ужасно си затормозила органите се с тези 14 дни на протеини, е добре да дадеш на организма малко почивка - направи редуване в което дните със зеленчуци да са повече от протеиновите. дано не приемеш препоръките и мъмренето ми зле. за твое добро е.
успех с режима!
Отговори с цитат
  #1010  
Стар 10th November 2008, 15:25
leito leito не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofiq
Мнения: 108
По подразбиране

аз влезнах в трета фаза и сега съм + 3 килограма като за месец съм имала само една гала вечеря сега съм пак във втора но не свалям вече трета седмица защо?има ли някой някаква идея
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:40.