IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 14th August 2008, 15:49
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Честно казано си мисля, че идеята е да е строго определен ден от седмицата само на протеини и да има повтаряемост. Но така или иначе тука сме доста нови и все сме на Смесен етап, та не съм много сигурна дали ще сме много полезни
JenifarLopez, идеята на този тип режим е ВИСОКОПРОТЕИНОВА и ниско ВЪГЛЕХИДРАТНА И МАЗНИННА най-вече. Никаква мазнина и най-вече в ударния период. Пак казвам - влез в онзи сайт, има страшно много рецепти. Аз си правя пилешките гърди, когато мога в тефлонов тиган или във фурната, по някога на гювече в микровълновата. Рецептите са дадени в онзи сайт
Отговори с цитат
  #102  
Стар 14th August 2008, 22:57
JenifarLopez JenifarLopez не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 10
По подразбиране

Успех момичета . Съжалявам че ви наруших спокойствието
Отговори с цитат
  #103  
Стар 14th August 2008, 23:34
JenifarLopez JenifarLopez не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 10
По подразбиране

Успех момичета . Съжалявам че ви наруших спокойствието
Отговори с цитат
  #104  
Стар 15th August 2008, 00:59
JenifarLopez JenifarLopez не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 10
По подразбиране

Успех момичета . Съжалявам че ви наруших спокойствието
Отговори с цитат
  #105  
Стар 15th August 2008, 08:05
Аватара на borti79
borti79 borti79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: spain palma de mallorca
Мнения: 163
По подразбиране

jenifar lopes Момиче ти ме разбиии.Какво значи нежеланието да спазваш диетата .Почваш да си внушаваш разни неща,че ти се вие свят или че кръвното ти пада...Мила хайде стига.1 за всяко едно нещо има критика...,това го знаят и децата.2 Аз също сам с ниско кръвно и хиляди други болешки,които при диета винаги се обааздат,но този режим не през цялото време се чуствах страхотно.Направих 10 дена ударен и за 40 дни бях 11 кила минус.С голямо самочуствиети ти казвам ,че бях на режима 3 месеца и нещо смъкнах 15 килограма и все още си ги държа и без трета фаза.Сега пак я започнах и ще съм още p
Отговори с цитат
  #106  
Стар 15th August 2008, 08:35
Shona Shona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 103
По подразбиране

Бих искала да кажа нещо, което мисля след като прочетох постовете на "Дженифър Лопес".
Без да претендирам, че съм психолог, бих казала, че в нейното поведение виждам поведението на много пълни (дебели) хора.
Аз свалих 23 килограма със "Зоната". Писна ми от режима, (затова се оглеждам в темата за Дюкан), малко от тях качих, след като спрях да го спазвам, сега пак свалям, но все още не съм в категорията на слабите и имам да извървя още дълъг път до там.

Защо мисля, че поведението и и реакциите и са нормални и очаквани?

Съпротивлението и изобретателността да си внушаваме, въобразяваме и убеждаваме себе си, само и само да се върнем към удобния и ВКУСЕН начин на живот, без никакви лишения, ни кара да се връщаме в изходно положение, понеделник след понеделник, седмица след седмица, месец след месец. Оправдания и причини за провал винаги се намират.
С моите 31 години житейски опит и вечно в категорията "пухкавлека" стигнах до един извод: Човек трябва да е готов, за да започне какъвто и да е режим, трябва да е узрял и да го иска напълно, да е готов да го направи, трябва и да осъзнае и опита да преодолее психологичните бариери, които се изпречват винаги пред един дебел човек, защото да си дебел, не е просто физиологично състояние, то е болест на ума (така го е казал Фройд, така мисля и аз).

Успех на всички слабеещи и поздравления за тези, успели да превъзмогнат лошите хранителни навици!
Отговори с цитат
  #107  
Стар 15th August 2008, 09:56
dzak dzak не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 23
По подразбиране

дженифър лопес има психични отклонения....тук все пак теката е диетата на пиер дюкан....
Отговори с цитат
  #108  
Стар 15th August 2008, 10:03
JenifarLopez JenifarLopez не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 10
По подразбиране

Успех момичета . Съжалявам че ви наруших спокойствието
Отговори с цитат
  #109  
Стар 15th August 2008, 10:22
dzak dzak не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 23
По подразбиране

главоболието се среща много често,но то не е свързано с режим или не....просто дебелото черво ти е затлачено и от там идва проблема....относно твоите писания,спокойно ги пиши в друга тема....
Отговори с цитат
  #110  
Стар 15th August 2008, 10:27
marry marry не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: пловдив
Мнения: 204
По подразбиране

едва изчетох дългите постове на дженифър лопес против диетата на дюкан, не че имам нещо против но как ти се пишеше толкова много
като не се чувстваш добре никой никого не задължава да я спазва
тук хората са достатъчно интелигентни и отговорни за да решат какво да правят а и всеки е чул критиките против диетата на местните дитетолози които в лицето на доктор дюкан откриха най големия си враг защото вероятно им бръкна в джоба и се оказа че човек може да отслабне и без техните услуги
а че диетат действа аз мога да кажа от личен опит и още нещо преди около 20 дни ми направиха пълни изследвания и в резултат на тези критики лекарите бяха настроени че проблемите ми са от диетата, но като излязоха резултатите нещата се промениха оказа се че имам идеални кръвни и всякакви други изследвания и самата лекарка след това започна да спазва диетата на дюкан
а до бъбречните и други проблеми човека ясно си го е казал пийте много вода минимум 1.5 литър /аз дори до 3 литра изпивам /и нещата ще се компенсират
съжалявам за дългия пост , на всички поздрави и успех в свалянето на килограми
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:13.