IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 5th August 2008, 16:55
azdani azdani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Кюстендил
Мнения: 53
По подразбиране

Здравейте милички и сладички Дюк-ески!!!
Та прелиткам аз из нета и гледам ...новата ни темичка....
........" тирра, си е злато и винаги е готова да помага! " - С това съм съгласна напълно!!!
Мила не се притеснявяй и аз съм в задръжка...63.5-64 кг. от 1 мес., а уж съм режимна..(или почти)
selvaggia а ти как я караш скъпа!!!
Привет на всички новички....наши сестрички!!!

....а иначе милата душа Divina......не ни е забравила......... ........."Иначе да попитам къде се изгубиха Краси, azdani, npp, Аллегричка, selvaggia, Еличка, Дебеланка, Eleonora_81, Endilana, lilito_84, frani, allstars... сигурно изпускам някого от "по-отдавнашните" дюканки... Извинявам се! Момичета, изпарихте се от отслабване..."
на всички....
Отговори с цитат
  #42  
Стар 5th August 2008, 16:59
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

azdani...с моите 77,5килца няма как да се "изпаря".....ама я ми скивай охльова на линииката ..... направо ще взема да му "дръпна"крайната цел с още 2-4 кила ...че да не губи темпо
Отговори с цитат
  #43  
Стар 5th August 2008, 17:00
selvaggia selvaggia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: софия
Мнения: 91
По подразбиране

valka_malka,бой ли искаш,бе момиче? Не е за хвалене това,че нищо не си яла.Ограничи количествата,ако искаш,ама недей да гладуваш така!Само като се сетя какво ми е причинило това неядене...Никаква енергия за нищо,болки в костите и зъбите,косата започва да пада...Как ти звучи,а?Не искам да те стряскам,или да ти се карам,като съвет го приеми,мила,нали затова сме във форума-да споделяме опит и да си помагаме!Бързо да хапнеш една пържолка пилешка
__________________
La vita e' bella
Отговори с цитат
  #44  
Стар 5th August 2008, 20:19
Аватара на damata_chochi
damata_chochi damata_chochi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Ruse
Мнения: 110
По подразбиране

Здрабейте момичета как сте?
аз да питам нещичко...... нали няма проблем да си хапвам желенце от КМ 0,1%, степче и желатин ?????????????
и честно да ви кажа този режим много ме измори, днес ми е 9 ден от удърния режим, а в четвъртък започвам смесения и смятам там да съм 5/5 и мн се колебая, че на едно място пише, че се започва с П и после ПЗ, на друго ПЗ и после П............ бихте ли ми казали кое е вярното... благодаря предварително
УСПЕХ на всички , че скоро сме и на море
Отговори с цитат
  #45  
Стар 5th August 2008, 21:26
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

ЧОЧИ след ударния режим следва протеини + зеленчуци!
Отговори с цитат
  #46  
Стар 6th August 2008, 08:49
Аватара на borti79
borti79 borti79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: spain palma de mallorca
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от selvaggia
valka_malka,бой ли искаш,бе момиче? Не е за хвалене това,че нищо не си яла.Ограничи количествата,ако искаш,ама недей да гладуваш така!Само като се сетя какво ми е причинило това неядене...Никаква енергия за нищо,болки в костите и зъбите,косата започва да пада...Как ти звучи,а?Не искам да те стряскам,или да ти се карам,като съвет го приеми,мила,нали затова сме във форума-да споделяме опит и да си помагаме!Бързо да хапнеш една пържолка пилешка
Аз затова сам притеснена. Незнам дали сте прочели ,но тя E 48 кила и иска да стане 40 .Момичете това подкрепятели го .НЕМОГА ДА ПОВЯРВАМ ,чЕ НЕ ВИ ПРАВИ ВПЕчЕТЛЕНИЕ..ДАЙТЕ ДА Я ПОСЪВЕТВАМЕ КАК ДА СТАНЕ 35 КИЛА ,ЗАщОТО СИ МИСЛИ,чЕ щЕ Е КРАСИВА.И другото на мен ми се сTрува ,че е прекалено малка за тази диета,НО ТОВА Е РАЗБИРАСЕ САМО МОЕ МНЕНИЕ.VALKA момиче вземисе стеГни толкова си сладка,ако продължаваш да гладуваш ще се разболееш. ..НИЕ НЕ ИСКАМЕ ТОВА.МОЛЯТЕ
Отговори с цитат
  #47  
Стар 6th August 2008, 11:31
leito leito не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofiq
Мнения: 108
По подразбиране

здравейте милички аз имам въпрос телешката пастърма позволена ли е ?а и друго НЕСТИ? ЧАИ?
Отговори с цитат
  #48  
Стар 6th August 2008, 11:43
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Здравей leito,

Аз си хапвам телешка пастърма и филе Елена си хапвам, но понеже са много солени после изпивам толкова много вода та чак ми става гадно и тежко на стомаха...
Не мисля, че пастърмата е нережимна. По - скоро не е препоръчителна, както всичко, което е много солено, защото солта задържа вода, което води и до задържане на килограми. Но това задържане е само привидно, защото е от вода, а не мазнини или въглехидрати

В НЕСТИ-то обаче слагат захар Много кофти, защото пък е много вкусно и не е газирано... А чайчета пий колкото ти душа иска стига да са без захар.

ХУБАВ ДЕН!
Отговори с цитат
  #49  
Стар 6th August 2008, 13:08
Endilana Endilana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 61
По подразбиране

Здравейте сладурки, аз не съм писала тоооолкова отдавна, че за повечето от вас сигурно съм напълно ново лице във форума.

Та значи мили девойки, при мен всичко е ок, като се изключи, че си разтегнах страничния коремен мускул от много тренировки и сега съм роботизирана. Иначе накрая на август приключвам с 3та фаза и ще съм една горда дипломирала се Дюканка. Както ви писах преди доста време, странното при мен е, че продължавам да отслабвам, нияо че си хапвам солидно. Сега съм 57.8 по последни данни, което си е малко страшно за моите 175 см. Ама не знам какво да правя, честно. Може би трябва да поувелича малко нишестените. Ето ми примерното меню на ден:

Закуска: Nestle fitness с кис. мляко 2% + една праскова
Междинна закуска: кис. мляко или пуешко филе
Обед: залена сала с домати краставици и каквото още дойде заедно със сандвич от пълнозърнест хляб, шунка, кашакавал и тн
Вечеря: риба/пиле или телешко със салата и засушени зеленчуци.


Абе хапвам си сериозно честно казано и пак ....

дайте съвет
__________________
Аз съм!
Отговори с цитат
  #50  
Стар 6th August 2008, 16:23
leito leito не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofiq
Мнения: 108
По подразбиране

ендилана а сладко хапваш ли?галавечерите ти от какво се състоят опитай да вкараш малко макаронени изделия нзм нека и другите мацки кажат мнението си...но може и да свалящ от тези жеги или от тренировките ако са честичко...но от друга страна се радвай че не качваш
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:38.