IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #501  
Стар 28th September 2008, 12:50
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nastiya
Тирра...Ама къде се изгуби и тя из форумните редици....
Въобще не съм се изгубила... тук съм всеки ден ви чета, и то по няколко пъти влизам за да видя дали няма ново мнение. ама хич неща да пиша щото.... ме е срам! От началото на септември не съм режимна. И естесвено си върнах първоначалните килограми. И как няма като докато ви чета във форума ям пред компютъра баници, кексове..... да не продължавам.
та не съм изчезнала. всеки ден съм с вас . ВЪЗХИЩАВАМ ви се ... и се надявам скоро да ми мине отвръщението от месото и яйцата и да се включа отново във вашите редици. Има шанс това да е скоро - МЕРИ, моята вдъхновителка вчера ми прати снимки "преди" и "след" и ме остави без думи и дъх. ако знаете как изглежда след свалните килограми?!?! не е за вярване! Страхотна готина подмладена с поне 10 години секси парче! честно ви казвам! като я видях - онемях! пожелавам на всички скоро да сте като нея. БЪДЕТЕ СТРИКТНИ и никакви "завои" от режима щото веднъж кривнеш ли..... аз съм жив пример! не правете като мен! айде ЦУНКИ на всички!
Отговори с цитат
  #502  
Стар 28th September 2008, 13:11
Аватара на zozeto
zozeto zozeto не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 194
Изпратете съобщение чрез MSN до zozeto
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от niki3011
Здравейте девойки!Сън не съм спала да видя кой какво пише.Борти и Зози ,споко бе момичета,на всеки може да се случи да прегреши.Признат грях- половин грях,всичко е поправимо,вземате се в ръце и продължавате смело напред.Поне килограмчетата са качени от хубави емоции(с изключение на 1 кг. от Зози).Включвайте се по-честичко и ние ще помагаме кой с каквото може.Усмихнат и слънчев ден желая на всички,аз отивам да се трудя.
Благодаря за подкрепата. Спорен работен ден и не си давай много зор
Отговори с цитат
  #503  
Стар 28th September 2008, 13:19
Аватара на zozeto
zozeto zozeto не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 194
Изпратете съобщение чрез MSN до zozeto
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marykerry
borti79 и zozeto не се тревожете, всеки от нас се изкушава да си хапне от хубавите стари и калорични манджи, но продължавате напред и няма да се тревожите. Тук няма да ви упрекваме, а ще ви подкрепяме. Така че, напред момичета до победата.
И на теб благодаря за подкрепата. Само, че проблема ми е голям с моята воля Сутрин си правя триците с кисело мляко, за обяд си хапвам пилешко и яйчица, например, и вечерта като си дойде мъж ми и като му нарежа салатката и му напълня чинийката ...... не мога да се въздържа да си хапна. Ужас.
Отговори с цитат
  #504  
Стар 28th September 2008, 14:10
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Момичета, аз да ви кажа как се справих с изкушенията. Моята вдъхновителка е НПП, тя беше писала в един от постовете си, че си е внушила, че има временна алегрия към нережимните храни...Та и аз така...Като видя нещо, което не трябва и си казвам - не, от това,ще се опъпча А най-много мразя да имам пъки И така. А сега да ми се посмеете малко. Моят мъж като яде сладко и после аз му налитам точно като муха на мед. Скъсвам се да го целувам.... Просто защото ми мирише на сладко или на шоколад, или на сладолед Но той не се оплаква Ами не става тя без хич... И ние душа носим. Но аз понеже съм проклета и съм се зарекла, че този път ще ги докарам нещата до край, си търся алтернативни източници Като сладките целувки примерно
Отговори с цитат
  #505  
Стар 28th September 2008, 14:45
marykerry marykerry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 75
По подразбиране

[quote="zozeto"]
Цитирай:
Първоначално написано от marykerry

И на теб благодаря за подкрепата. Само, че проблема ми е голям с моята воля Сутрин си правя триците с кисело мляко, за обяд си хапвам пилешко и яйчица, например, и вечерта като си дойде мъж ми и като му нарежа салатката и му напълня чинийката ...... не мога да се въздържа да си хапна. Ужас.
Знам че е така, и при мен не е никак лесно. Родителите ми купуват всичко необходимо да си похапвам, но майка и баба са готвачки, а тате здраво си похапва. И в нас винаги има поне 2 манджи, сладичко и какви ли не неща. Но си казвам, че как може една храна да ме победи! За някои неща съм инат, а за това не мога.. Няма такова нещо като не мога, всичко може. Знайте че, веднъж свалили излишното ще ги запазим и ще папкаме отново картофки, хлебче, а защо не и някоя тортичка

Тези дни ми се папка нещо десертно и мисля да си направя режимен крем карамел, и да ви питам, може ли да ползват захарин, или трябва да търся по специален подсладител?
__________________
Вкусно за устата - лепи се по бедрата!
Отговори с цитат
  #506  
Стар 28th September 2008, 14:51
leito leito не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofiq
Мнения: 108
По подразбиране

nastya при мен се получава същото,даже той като похапва нещо вкусно и само ми се смее и ми казва ела да те цункам-най-сладките целувки аз трябва да се захранвам, а ме е страх и все отлагам...но докога ще я карам така не знам...как да ги включа тези храни не е добре да е изведнъж но по колко дни за кое ще лудна!
Отговори с цитат
  #507  
Стар 28th September 2008, 14:56
leito leito не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofiq
Мнения: 108
По подразбиране

и да ви попитам нещо - дреболий от зайче мога ли да хапвам?
Отговори с цитат
  #508  
Стар 28th September 2008, 16:05
genomania genomania не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 31
По подразбиране


leito можеш,разрешено е
marykerry захарина не е за термична обработка,вземи си суитли,пробвай и другите десерти има голямо разнообразие
borti79 и zozeto не се тревожете, всеки от нас се изкушава да си хапне от хубавите стари и калорични манджи,само се стегнете и пълен напред,никакво отказване
момичета не се поддавайте на изкушенията,мислете по дюкански
__________________
с Дюкан свалих 12 кг.цел от 73 на 61 постигната
http://www.mamaibebe.com/text/48f394bceefa5.gif
Отговори с цитат
  #509  
Стар 28th September 2008, 20:45
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

здравейте момичета не съм влизала отдавна ... но съм направо затрупана с работа ...пътувам и бачкам денонощно ... и понеже вече щях да изпуша ...та вчера заминах за да "избягам от действителността"
ииииии сега ....
върнах се от ЛУД КУПОН ..... лелеееееее оказа се че тази хижа е на 415км от София ...някъде до гр. средец ...вчера голямо пътуване му ударихме два пъти бъркахме пътя ....след 21 години брак установи че "домашния ми любимец" ...въобще не става за навигатор ...след като 2 пъти ме прати в грешна посока .... спрях да го слушам ...взех и волана и картата ........и успяхме да стигнем тъкмо агнето се беше опекло .....
лелеееееееееее колко комплименти получих за "новия си вид" ... не само от колегите мъже ...ами и от жените им ...
момичета ... удържах ... вдигах една чаша в вино цяла нощ ...........а реално пих кола лайт (изпих 2 литра ) ... еееееееееееееееееее взех няколко хапки от агнешкото но тъй като не можах да опека пилето което си носех прецених че по добре три хапки агнешко отколкото само домати и краставици и кола лат цяла нощ .... ( да има и малко протеин ) ....

нооооо колко беше весело ... песни танци хора ... майтапи ...до сутринта ...
сутринта ... спах дооооооо 11 часа ... кафета половин кофичка кисело мляко ...ииии на обратно .. вярно аз съм стар шофьор ...ама сега като пристигнах направо се размазах ... в момента си чакам печеното пиле ..
да се отчета ...днес правя 7 месеца на режима ... резултата е -28кг ..... продължавам още -2-3кг искам ... и ще го постигна ... въпреки че вече задържам 18 дни ...

изчезвам от компютъра ... да ям ... режимни храни и да си стимулирам метаболизма
Отговори с цитат
  #510  
Стар 28th September 2008, 22:53
SIDNEY SIDNEY не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 18
По подразбиране

НПП, ти си невероятна. Гордея се с теб!Поздравления!
За теб Дюкан трябва да разказва в книгите си.
Само да можех като теб......ама се опитвам, да знаеш. На режима съм и съм стриктна. Трябва да сваля още 6 кг. Ще успея!!! Момичета взимайте пример от нея
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:46.