IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 5th April 2012, 16:56
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

И аз сложих уж максимума. Само да вметна, че не исках огромни гърди.
Първите 2-3 месеца неможех да се гледам.Толкова големи ми се струваха, че чак ми се ревеше. Сега година след операцията се харесвам много. Единствено след време бих ги сменила с малко по-големи, за да постигна по-широка основа.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 5th April 2012, 18:09
Аватара на BeHappy
BeHappy BeHappy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 41
По подразбиране

започвам да клоня към по-големите....
Отговори с цитат
  #23  
Стар 5th April 2012, 20:13
Аватара на Ballerina
Ballerina Ballerina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 83
По подразбиране

BeHappy, какви са ти мерките сега, килограми, ръст, подръдна, надгръдна обиколка?
Моите са мотива и са 355, имай предвид, че мотива са 100% пълни импланти, проекцията им е много добра и си изглеждат големички : )
Отговори с цитат
  #24  
Стар 5th April 2012, 20:35
Аватара на BeHappy
BeHappy BeHappy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 41
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ballerina Виж мнението
BeHappy, какви са ти мерките сега, килограми, ръст, подръдна, надгръдна обиколка?
Моите са мотива и са 355, имай предвид, че мотива са 100% пълни импланти, проекцията им е много добра и си изглеждат големички : )
Чувала съм, че са пълни, но честно казано не бях наясно какво означава. Сега разбирам. Благодаря за информацията. В момента съм 62кг и съм висока 167см. Сутиена който нося е В75. По таблиците излезе, че 380сс и 425сс среден профил са подходящи за мерките ми. Разликата им е в основата 12,5 - 13см и височината 4,1-4,3. Мислите ли, че ще има видима разлика...
Отговори с цитат
  #25  
Стар 5th April 2012, 20:56
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BeHappy Виж мнението
Мислите ли, че ще има видима разлика...
Не!

Какъвто и кубик да сложиш, винаги ще ти малеят. Просто сме алчни жените.

Смисълът винаги да избираш по-големия възможен кубик е, като почнат да ти малеят, да не се обвиняваш, че си избрала по-малкия, а да си казваш "Добре, че избрах по-големия, че с предния още по-малки..."
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 5th April 2012, 21:14
Аватара на BeHappy
BeHappy BeHappy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 41
По подразбиране

И на мен ми се струва, че разлика почти няма. Разгледах един сайт в който има много размери:

http://www.drstraka.com/html/breast-...ouston-tx.html

определено по-големите ми харесват повече. Аз съм почти идентична със случай 32, който е точно 425сс
Отговори с цитат
  #27  
Стар 5th April 2012, 21:47
Аватара на BeHappy
BeHappy BeHappy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 41
По подразбиране

Умуването свърши Току-що говорих с доктора и решихме да са 425сс. Каза, че ще се получат добре . На 23-ти съм под ножа.... стискайте ми палци
Отговори с цитат
  #28  
Стар 5th April 2012, 22:05
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BeHappy Виж мнението
Умуването свърши Току-що говорих с доктора и решихме да са 425сс. Каза, че ще се получат добре . На 23-ти съм под ножа.... стискайте ми палци
Стискаме!
Моя приятелка е с тези импланти точно този размер. Мн добре стоят и са мн мекички!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 5th April 2012, 23:39
Аватара на Ballerina
Ballerina Ballerina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 83
По подразбиране

А среден профил ли ще слагате?

абе.. само на мен ли не ми малеят циците? Даже ми.. а сега де, големеят? Лежа на това, че съм прясна и че има накъде да 'спадат'.. Ама след няма и седмица правя месец от операцията и май трябва да свиквам с размера.

Да и моите стават все по-приятни на пипане.

Ето тук можеш да прочетеш повече за имплантите, поне на мен ми беше полезно : http://http://www.aestheticnews.co.uk/?p=652

Последно редактирано от Ballerina : 5th April 2012 на 23:53
Отговори с цитат
  #30  
Стар 6th April 2012, 02:24
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BeHappy Виж мнението
Умуването свърши Току-що говорих с доктора и решихме да са 425сс. Каза, че ще се получат добре . На 23-ти съм под ножа.... стискайте ми палци
Стискам палци и ще бъдат прекрасни! Д-р Пеев е много добър и внимателен, можеш да му се довериш поне за това, което зависи от него. Вече си го опознала като характер, скоро ще опознаеш и работата му После от теб се иска да стиснеш зъби, за да изтърпиш дискомфорта и това досадно нищоправене.
Радвам се, че избра 425сс ! В началото ще ти се струват големи от отоците, но после е възможно дори да ти малеят, колкото и невероятно да ти звучи това сега.
И още нещо, опитай се да не я мислиш операцията! Знам, че не е лесно, особено когато чувството ти е непознато, но повярвай ми, всичко ще мине като един миг.
Можеш да си вземеш лаптоп-а да ни пишеш от стаята как си след операцията Аз си спомням, че си гледахме сериали със сестрата на моя до 2ч. през ноща.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмплантитеquotMOTIVAquotнафирмаEstablishmentLabs
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:53.