IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th May 2016, 08:20
Smile_Ani Smile_Ani не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 2
По подразбиране Най-качествените марки хранителни добавки

Здравейте,
Наскоро открих американски сайт, от който си поръчвам всички хранителни добавки и то на половина по-евтини цени. От доста време купувах добавките си на висока цена от България. Поради голямото им влияние върху бюджета ми се разтърсих из интернет за алтернативно място за поръчка. Намерих американски сайт, който се оказа изключително известен, в който цените са в пъти по-ниски и поръчките идват за 10-15 дена в пощата ми. Доставката е само 4$, което ми излиза колкото куриера в България.
Защото знам колко е трудно за спортуващия човек и не само да набави необходимите му продукти на тези високи цени в България ще ви дам насоки, ако желаете да пазарувате и вие. Надявам се тази информация да ви бъде полезна поне толкова колкото на мен, защото освен аз и всички други в семейството ми пият хранителни добавки.
Сайта се казва iHerb.com. В сравнение с магазините в България, пазаруването понякога излиза 2-3 пъти по-евтино.
За да пазарувате от iHerb.com ви трябват:
- регистрация в iHerb.com
- валидна банкова карта VISA, Мастер кард, Американ Експрес, но не Маестро! (iHerb не работи с PayPal)

Как да направите регистрация в сайта:
- попълвате валиден e-mail адрес;
- попълвате парола;
- натискате Create Account (създай акаунт) и акаунта ви е готов;
- влизате в акаунта си и в Address Book посочвате Billing адрес (адреса, на който се води кредитната/ дебитната ви карта) и Shipping адрес (адреса, на който да пристигат поръчките ви). Двата адреса е добре да съвпадат при първата поръчка.
- попълвате данните от картата (номер, картодържател, валидност и CVV код (трите последни цифри на гърба). Това е най-лесно да се направи при първата ви поръчка, защото автоматично ще изкара прозорец за това.
- плаща се в долари / $ / като вашата банка автоматично превалутира сумата по своя курс за деня / лев - долар / в момента на пускане на поръчката.

Всеки нов потребител може да използва код RVP405 за $5 допълнителна отстъпка при първата направена поръчка. Ако първата ви поръчката е на стойност над $40 допълнителната отстъпка с код RVP405 става $10!

Как да пазарувате:
- влизате в акаунта си;
- пълните кошницата с продукти. Когато попълваме кошницата гледаме общата стойност на продуктите да не надхвърля 80$ и тегло 1814 гр. за да използваме евтината доставка.; *
- попълвате Код за отстъпка при първа поръчка RVP405 в полето, под продукта в ляво (в полето Savings).
Той ви дава:
5$ отстъпка при поръчка до 40$
10$ отстъпка при поръчка над 40$
Този код е валиден само при първа поръчка.


Доставката се определя от теглото и сумата на поръчката:
Ако поръчката е за сума под 30 лв. и до 1840 грама доставката е 4 $.
При избиране на начина на доставка първо трябва да изберете държава – България.
За Доставка: избирате Airmail — и натискате Proceed to Checkout;
- на следващата страница въвеждате данните от кредитната/ дебитната ви карта;
- натискате Place Order и поръчката е направена;
- пратките пристигат за 10-15 дни (в редки случаи повече) в Пощата или за 15-20 дни, ако са за Митница. Покрай празници ми се е случвало да пристигат в рамките на месец.

Пратките на стойност:
- до 30 лв. без доставката обикновено отиват в Пощата и не плащате нищо допълнително,
- над 30 лв. в Mитница и плащате 20% ДДС и 3,5 лв. такса.

Ако някой има нужда от помощ при регистрацията и мога да помогна разбира се, съм насреща.

Последно редактирано от Smile_Ani : 10th May 2016 на 06:56
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st October 2016, 09:03
tialo25 tialo25 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 17
По подразбиране

Аз мога да препоръчам продуктите на 4+ http://4plusnutrition.bg/
Италианска марка хранителни добавки с високо качество и най-вече имат страхотни формули за жени. Продуктите им за отслабване са много добре разработени и удобни за приемане. Особено ако се съчетаят със спорт вършат чудеса.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th December 2016, 16:56
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

Интересно, не са ми познати. Кажи нещо повече, кое е предимствата спрямо други?
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd February 2017, 11:13
Аватара на martina333
martina333 martina333 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 134
По подразбиране

Аз съм много доволна от продуктите на https://healthstore.bg/ . Харесва ми, че има видеа на повечето продукти. По този начин много по-лесно мога да избера това, което ми е нужно. Също така ми харесва, че доста често правят големи промоции.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th February 2017, 22:36
baggio12 baggio12 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2017
Мнения: 2
По подразбиране

Аз си купувам от тук https://fitnesidobavki.com/
Досега не съм имал проблем.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th May 2017, 15:48
IvetaBorisova IvetaBorisova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2016
Мнения: 5
По подразбиране

И да добавя също... Много съм доволна от хранителните добавки на Вемохерб и най-вече от техния екстракт от йохимбе. Страшно много ми помогна.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 8th June 2017, 13:40
gaburata gaburata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2016
Мнения: 6
По подразбиране

Аз и цялото ми семейство сме доволни от добавките на Форевър и в частност от алоето им с червена боровинка. Бях с хроничен цистит и благодарение на алоето и още няколко добавки се оттървах от проблема. Баща ми пък от години го мъчеше подагра. Вече забрави за нея

Хубавото е, че Форевър сами си отглеждат алоето и целия процес е затворен и се произвежда на едно единствено място.

http://www.aloeveragrija.com
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
iherb, поръчка, хранителни добавки

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Найкачественитемаркихранителнидобавки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:38.