IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 28th February 2008, 21:31
neobrazovana neobrazovana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 6
По подразбиране

Вече трети ден пия хапчетата и незнам дали и при вас е така но час след това страшно много ми се пие вода...направо устата ми я чувствам пресъхнала.Нищо не ми се яде....чак вечерта ми се прияжда малко..Незнам нормално ли е?Обливат ме сякаш топли ту студени вълни
Отговори с цитат
  #22  
Стар 28th February 2008, 23:48
freaky_girl freaky_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 12
По подразбиране

Може ли някой да каже и на мен откъде да си ги купя
Отговори с цитат
  #23  
Стар 29th February 2008, 11:09
neli_yotova neli_yotova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 5
По подразбиране

здравейта, чета тази тема и от няколко дни следя с интерес мненията ви. Аз също в момента пия въпросните капсулки, имам и страничните ефекти, за които пишете. Има ли някоя от вас информация все пак какво им е точното съдържание. И към Пухкавелка - всъщност от кога ги приемаш и какъв е крайният резултат?
Отговори с цитат
  #24  
Стар 29th February 2008, 13:39
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Привет, мацки!

Изчетох мненията ви и тези хапчета ми звучат досущ като едновремешния Мазиндол и в момента разпространения Редуктил. Знаете ли ги тези хапчета..? Влияят на мозъка и потискат чувството на глад особено успешно. Пила съм ги и двете, чувствала съм се по абсолютно същия начин като вас (жажда, нужда от по-малко сън, липса на грам апетит по цял ден, усещане в главата, все едно ми е леко изтръпнала..).
Та по тоя повод -дълбоко ме съмнява въпросните хапчета да са чисти билки. Всички знаем, че билките действат доста бавно и с натрупване в организна..., след месеци редовен прием. Имайте го предвид. Всеки сам решава, и аз пия Редуктил сега, но не се залъгвам, че са безобидни билки. Пак ви казвам, действието, което описвате, е адски силно.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 29th February 2008, 17:19
puhkavelka puhkavelka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 10
По подразбиране neli_yotova

ефекта е че сам с 28 кг по малко с две опаковки,незнам какво ще става но се чуствам страхотно за сега,по наптам незнам ,пих една опаковка и почивах 2 месеца ,после пих още една и сега почивам пак, ще си взема и трета ,но нея ще е пия през ден защото препоръчват да не се спират изведъж.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 29th February 2008, 18:38
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Супер , много се радвам и те поздравявам за чудесните резултати !
Ще ми дадеш ли информация за цени и телефон за поръчка? Може и състав, ако го пише....На лични, ако не е удобно тук. Благодаря предварително.

П.П. Случайно да са розови хапчетата???
Отговори с цитат
  #27  
Стар 29th February 2008, 18:38
Аватара на matilda
matilda matilda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Град: софия-пловдив
Мнения: 49
По подразбиране

тези мнения едно след друго ми звучат доста съмнително.Аз съм фармацевт и засега не съм чула за подобен билков продукт.Даже пък трицифрена сума......айде няма нужда!

Редуктила върши перфектна работа.Имам клиетки,супер доволни от него!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 29th February 2008, 20:18
puhkavelka puhkavelka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 10
По подразбиране matilda

а каква му е цената на него?
Отговори с цитат
  #29  
Стар 29th February 2008, 21:08
neobrazovana neobrazovana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 6
По подразбиране

Аз се отказвам...немога да ги пия вече спи ми се а не мога да заспивам нощем...През деня се чувствам леко замаяна ...и мисля че е редно да ги спра...Ако някой се интересува мога да ви дам хапчетата за 20 лева... пила съм 4 другите 26 са си на линия....
Отговори с цитат
  #30  
Стар 29th February 2008, 22:48
puhkavelka puhkavelka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 10
По подразбиране otnosno synq

то е най трудно първите дни ,първите 4-6 дни е гадно после минават всички странични ефекти.Аз бях и много нервна през първите дни и неможех изобщо да сапивам.Но после се успокоих и почнах да спа но по по-малко,и се чуствах бодра.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: SUPERSLIM
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:52.