IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 10th February 2012, 18:36
Аватара на Vladlena
Vladlena Vladlena не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Отговори с цитат
  #42  
Стар 15th March 2012, 17:53
ioli ioli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 1
По подразбиране

И аз не съм съгласна за косите по интернет. Купувала съм си и от салон и от сайт. Последно взех от krasiva-kosa.com и косата по нищо не отстъпва на тази от салон. Разликата беше , че в салон ми взеха двойно повече и още 100 за поставяне и боядисване.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 13th June 2012, 18:17
StefanPetrov StefanPetrov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 48
По подразбиране

Интересна статия по темата тук
Отговори с цитат
  #44  
Стар 20th June 2012, 11:05
LiuboPit4ica LiuboPit4ica не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Krissstin4enceto Виж мнението
Писах ти на лични всичко подробно, за да не звучи като реклама тук
Krissstin4enceto, моля те, кажи и на мен...
Отговори с цитат
  #45  
Стар 7th November 2012, 11:57
Lady Alba Lady Alba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 23
По подразбиране

Здравей Елизабет,

Имам въпрос , каква е косата ти, имам на предвид внос от къде и каква е цената , както и каква гаранция даваш за нея ?
Отговори с цитат
  #46  
Стар 16th November 2012, 19:03
sea_breeze sea_breeze не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 42
По подразбиране

За съжаление и аз винаги съм искала дълга коса но никога не съм я доизчаквала да порасне дълго мислех дали да не си сложа тъй наречените удължения - extentions или там както се наричат с естествена коса. Моя приятелка си беше сложила е така за да пробва отиде в реномиран салон и наистина резултата беше страхотен не можах да я позная изглеждаше страхотна винаги бях свикнала да я гледам подстригана на черта къса. Разочарованието почна след месец два, когато косата и почна да расте и удълженията които бяха шити към собствената и коса почнаха да висят буквално не можеше да отиди за поддръжка веднага все пак струва пари и така си остана милата с висящите коси след седмица висене ме помоли аз да и ги махна, такава мъка видя докато и разплета всичките че после имах чувството, че я бях ощавила като кокошка изглеждаше ужасно милата, та затова аз лично се разубедих. Ако някой друг тук има добри отзиви може и да размисля
Отговори с цитат
  #47  
Стар 27th March 2013, 16:39
Аватара на vipasion
vipasion vipasion не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 1
Thumbs down

Не си поръчвайте коса от този сайта "юник" 100 % естествени мошеници са!Пари,хвърлени на боклука/едва ли на някого са му излишни 200 лв./ .
Втори път правя тъпата грешка да си поръчам от тях -и в двата случая -след МАКСИМУМ 3-ТОТО ИЗПИРАНЕ КОСАТА Е НАПЪЛНО НЕУПОТРЕБЯЕМА!/освен,разбира се, ако не разполагате с изключително железни нерви и нямате нищо против да се сресвате през 3 мин./
Още две мои познати са си изпатили от тях -едната ,от които е работила като фризьор, и съвсем скоро ще кача снимки с "100%" естествените им коси.Нека всички видят как тези се гаврят с доверието и парите на хората
А относно тяхната едногодишна гаранция-преспокойно може да си я ползвате за тоалетна хартия-и без друго е един безполезен хвърчащ лист хартия,с който да си потърсите правата е последното нещо,за което може да служи!
""

Последно редактирано от el1nor : 27th March 2013 на 19:10
Отговори с цитат
  #48  
Стар 13th December 2013, 12:40
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Аз купих коса преди 3-4 месеца от "артфорум" - вносители на хубава естествена коса. ОБАЧЕ се оказа, че косата, която взех е много права, а моята е чуплива към къдрава. Не издържах и един месец, защото косата е доста, а трябва непрекъснато да се изправя. Та... купих я за около 550 лева, но ми седи в шкафа. Ако някой проявява интерес, продавам я много изгодно. Светло руса, 3 треси, 2 от които са двойни - доста коса. Моята е гъста и къса и ми трябваше доста коса за да се уплътни.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 2nd June 2014, 21:12
GabsSy GabsSy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 1
По подразбиране Коса

Здравейте дами!

Някой купувал ли си е коса от Салон Ванет искам мнения ?
Отговори с цитат
  #50  
Стар 13th October 2017, 02:16
LadyJuly LadyJuly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 8
По подразбиране

Пиша тук , за да помогна и на други момичета, които искат да се сдобият с естествена коса, но не са попадали на качествен продукт на добра цена. Преди шест месеца си купих коса от един сайт, който случайно ми попадна в интернет пространството. Убедиха ме , че косата е естествена и хубава.

Взех я , но след второто измиване косата се заплете и стана на нищо. Нямаше какво да направя , желанието ми за допълнителна коса изчезна.

Преди три месеца имах повод , поканиха ме за кума на сватба на моята най-добра приятелка. Фризьорката ме посъветва ,че за прическата, която съм харесала ще ми е нужна допълнителна коса. Разказах и на каква коса съм попаднала и тя ме посъветва и препоръча да си взема естесвена коса от тук https://prettyzone.net/extentions.

Косата пристигна бързо и много ми хареса . На сватбата изглеждах страхотно, прическата ми стана много добре, всички го забелязаха. Вече трети месец ползвам косата, като понякога я изправям или къдря. Косата е в същия вид, в който я получих. Много съм доволна и наистина препоръчвам сайта. Сигурна съм, че много момичета се чудят от къде да си вземат екстеншъни. Пазарът е пълен, но на малко места се намира качествена коса.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: УДЪЛЖАВАНЕНАКОСАЕСТЕСТВЕНАКОСА
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:36.