IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 27th November 2008, 22:52
Аватара на burgiyata
burgiyata burgiyata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Е да им *** майката на тези пъпки, ходих на терматолог,зинерити глупости,една камара "Ейвън" поне вече 500 лв. хвърлих за тези пъпки но отихват и веднага като спра Зинеритите,лосионите пак никнат като канабис на влажна почва. 10-ти клас съм,имам акне от 7-8 клас,нещо да ми препоръчате?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 27th November 2008, 22:59
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

На мен вследствие на спиране на противозачатъчните , солариум и не знам още какви фактори...ме бяха избили много гадни пъпки. Все на едно и също място се появяваха...зарастват и пак там , бях на дерматолог и ми изписа това:
click
След това имаше значителна промяна, сега максимум 1 път месечно ми се появава нещо такова, най-вече преди цикъл.
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 28th November 2008, 00:39
milena1781 milena1781 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 121
По подразбиране

мачко,пиши нещо повече за този крем,от къде си го купи,какво му е приложението и колко струва,благодаря ти предварително
Отговори с цитат
  #14  
Стар 28th November 2008, 22:11
Аватара на burgiyata
burgiyata burgiyata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 3
По подразбиране

А на мене никои ли няма да ми помогне
Отговори с цитат
  #15  
Стар 17th December 2008, 21:55
Аватара на Favoritkata
Favoritkata Favoritkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2005
Град: Пловдив
Мнения: 83
По подразбиране

Здрасти и от мен.Страхотно е наистина,че си взел по-сериозни мерки за справянето с проблема.Моите започнаха да излизат 7 клас някъде.В началото изобщо не обръщах внимание,после почнаха да ме дразнят,а накрая си загубих самочувствието за тях.Започнах да се смятам за грозна и т.н.тогава започнах да изпробвам какво ли не с надеждата ,че ще помогне.Бях ходила по едно време при една доцентка тук в Пловдив.Тя ми изписа рецепта,която трябваше да ми я забъркат.Беше като бяла каша.Викаше ме всяка седмица.Взимаше си старата рецепта,пишеше ми нова и пак си взимаше парите.Ходих така 3-4 пъти обаче всеки път едно и също.Май само за вътрешно пиене ми беше изписала Геритамин единия път и антибиотик ,който не помня,другия път.Тогава спрях да ходя поради финансовия натиск за лекарства и ходения при нея всяка седмица.Въпреки това имаше страшно подобрение,поне бяха спряли да ми излизат онези болезнени гнойни пъпки,които ми оставиха ужасни белези по двете слепоочия,като след шарка По-късно,малко като пораснах,отидох един път на козметичка,която ме посъветва да отида на ендокринолог.Отидох,имах проблем с хормоните,нередовен цикъл и т.н.Изписа ми Диане-35,което пих и до скоро.
Сега съм на 19 години и въпреки,че много рядко ми излизат пъпки,в повечко само покрай цикъл,кожата ми е ужасно мазна,което ми причинява и широки пори,които ако не ги почиствам редовно с ексфолиант,дори и с пръсти(което знам ,че е ужасно вредно,но какво да направя,много ме дразнят )се запушват и не се получават пъпки,колкото подкожни възпаления.Проблемът ми е същия и с косата-на 2 дни трябва да я мия ,сплесква се,абе изобщо много неприятно.Шампоаните за мазна коса изобщо не помагат,а знам,че не е хубаво да се мие много на често.
Мислех си за тази рецепта,която си постнал-този спирт с розовата вода,който ползваш,исушава ли ти кожата,защото моята като се исуши и почва повече да лъщи.В момента се мацам малко с крем Здраве вечер,подариха ми гел за измиване и лек крем от серията Nivea Visage Young,ама още не съм ги пробвала.Май ще трябва да се разделя и с пудрата и фон-дьо тена,някои казват,че са противопоказани,други че не вредят,мнения хиляди,макар че аз без пудра не мога да изляза.
Извинявам се ако малко се поотклоних,просто исках да споделя впечатления за този проблем и да питам за този лосион.Струва ли си да ходя пак на дерматолог или за мазната кожа няма лек?Защото съм съгласна с daymler има вариант пъпките да ги няма
Отговори с цитат
  #16  
Стар 18th December 2008, 00:51
Аватара на burgiyata
burgiyata burgiyata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Еми така е,пъпките винаги се появяват в най-неподходящата възраст,когато най много ти се живее (но просто ни свалят самочувствието ) Сега пак си купих Зинерит,помага ми по време на лечение,а за белези карам аптекарката да ми забърка "Бяла Мекстура" маже се през вечер и избелва пигментацията и просто няма червени петна,но дупчиците няма как да се премахнат
Отговори с цитат
  #17  
Стар 18th December 2008, 12:11
Аватара на Целувчица
Целувчица Целувчица не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: в мечтите ти
Мнения: 12 059
По подразбиране

Аз пъпчици нямам много най много 3 - 4 да ми се появят но черните точки са ми напаст какво ли не съм пробвала срещу тях и ефект никакъв.какво да използвам?
__________________
Добрите момичета правят вечерята, а лошите питат какво ще има за закуска
Отговори с цитат
  #18  
Стар 18th December 2008, 22:13
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sladylankata
Аз пъпчици нямам много най много 3 - 4 да ми се появят но черните точки са ми напаст какво ли не съм пробвала срещу тях и ефект никакъв.какво да използвам?

Само козметик ще те спаси от това...
Отговори с цитат
  #19  
Стар 19th December 2008, 00:47
llullu llullu не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 204
По подразбиране

И аз се справих с този проблем,по принцип винаги съм имала перфектна кожа и изведнъж хоп, пъпки ужас.Сега моята рецепта от моя дерматолог.Почистване всяка вечер със лосион на bioderma-20 lv.супер е,след това зинерит сутрин и вечер,и след това крем на AVENE за хидратиране защото зинерита изсушава,крема се казва CLEAN-AC,никакъв сапун или друго почистащо само лосиона,по няколко пъти на ден пръскане с термална вода на AVENE,страхотен ефект,всичко изчезна за седмица.Спирта не е за препоръчване за чуствителна кожа така че внимавайте,аз много зле се бях подредила със спирта макар и малък процент.УСПЕХ.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 19th December 2008, 17:36
Аватара на Целувчица
Целувчица Целувчица не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: в мечтите ти
Мнения: 12 059
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от sladylankata
Аз пъпчици нямам много най много 3 - 4 да ми се появят но черните точки са ми напаст какво ли не съм пробвала срещу тях и ефект никакъв.какво да използвам?

Само козметик ще те спаси от това...
пробвала съм ефекта е нулев или само временен
__________________
Добрите момичета правят вечерята, а лошите питат какво ще има за закуска
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КРАЙНАТЪПОТОАКНЕ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:47.