IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1231  
Стар 30th March 2011, 07:49
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
Thumbs up

Супер са ти ноктите
Отговори с цитат
  #1232  
Стар 30th March 2011, 08:59
Аватара на miayyy
miayyy miayyy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 302
По подразбиране

Сюзан, страхотни са ти ноктите, цвета и блясъка е уникален ... направо ме зарибихте и мен с тоя Ши лак ...
__________________
"Най-добрият начин да накараш един мъж да свърши нещо е да му намекнеш,че вече е стар за тази работа."
Отговори с цитат
  #1233  
Стар 30th March 2011, 09:55
Аватара на Joana.
Joana. Joana. не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Germany
Мнения: 83
Thumbs up

Аз пък доста време се чудех и проучвах какво да си поръчам...Вччера пристигна и моят пакет, но от тук http://www.prettynailshop24.de/shop/...nagellack.html. Основният мотив беше, че излизат много по-изгодно, а аз имах колебания дали ще се справя и не исках отново нещо скъпо да си остане в шкафа. Притесняваше ме и факта, че имам uv лампа, но е на 2 години и е само 15вата. Piny писа, че нейната е 36 и си мислех до последно, че няма да се изпече добре. При тези Jolifin лакове за основа и топ лак се ползва едно и също шишенце, двойно по-големи са от шилака(14мл) и струват 9.90евро. Тоест аз за 3цвята(червен, бял и бледорозов-за френски) плюс основата/топлака платих 35,60евро. Не си поръчах никакви допълнителни разтвори, лепкавия горен слой го изчистих със спирт, а за премахването четох из едни нески форуми, че може и с лакочистител.
Лакирането се оказа, че е по-лесно дори от с обикновен лак, защото този не засъхва и не се сгастява, така че можеш много прецизно да го поставиш, той се разлива равномерно като мед. Струваше ми се невероятно, че не може да се надраска, затова веднага почнах да се гавря с него, чистих дори една загоряла тава с тел, прах на ръка, не е мръднал.
Отговори с цитат
  #1234  
Стар 30th March 2011, 10:13
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

много ми стана смешно с твоята загоряла тава
радвам си че си доволна.
Отговори с цитат
  #1235  
Стар 30th March 2011, 19:43
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joana. Виж мнението
Аз пък доста време се чудех и проучвах какво да си поръчам...Вччера пристигна и моят пакет, но от тук http://www.prettynailshop24.de/shop/...nagellack.html. Основният мотив беше, че излизат много по-изгодно, а аз имах колебания дали ще се справя и не исках отново нещо скъпо да си остане в шкафа. Притесняваше ме и факта, че имам uv лампа, но е на 2 години и е само 15вата. Piny писа, че нейната е 36 и си мислех до последно, че няма да се изпече добре. При тези Jolifin лакове за основа и топ лак се ползва едно и също шишенце, двойно по-големи са от шилака(14мл) и струват 9.90евро. Тоест аз за 3цвята(червен, бял и бледорозов-за френски) плюс основата/топлака платих 35,60евро. Не си поръчах никакви допълнителни разтвори, лепкавия горен слой го изчистих със спирт, а за премахването четох из едни нески форуми, че може и с лакочистител.
Лакирането се оказа, че е по-лесно дори от с обикновен лак, защото този не засъхва и не се сгастява, така че можеш много прецизно да го поставиш, той се разлива равномерно като мед. Струваше ми се невероятно, че не може да се надраска, затова веднага почнах да се гавря с него, чистих дори една загоряла тава с тел, прах на ръка, не е мръднал.

Oпределено са на по добра цена от Шилак , сега разгледах и видях че имат доставки до цяла Европа на цена 20 евро , така че може да си купя някой друг цвят и от тях
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #1236  
Стар 30th March 2011, 19:57
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

да, но аз това което видях на страницата са гелове в кутийки, а лаковете са си обикновени лакове.
Или аз нещо не съм видяла като хората?
Обикновените гелове трябва да ги пилиш после
Отговори с цитат
  #1237  
Стар 30th March 2011, 20:11
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Пини не си видяла хубаво лаковете са на същия принцип като Шилак
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #1238  
Стар 30th March 2011, 20:17
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

сега видях това
http://www.prettynailshop24.de/shop/...-coat-14ml.jpg

Последно редактирано от Piny : 30th March 2011 на 20:23
Отговори с цитат
  #1239  
Стар 30th March 2011, 20:26
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Пини ето ти клипче

http://www.youtube.com/watch?v=fihBnJv5dOU
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #1240  
Стар 30th March 2011, 20:31
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

видях го, единственото което не ми харесва е че трябва да препилиш повърхността на ноктите си преди да сложиш основата
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НОКТОПЛАСТИКАГЕЛАКРИЛВЪПРОСИОТГОВОРИ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:14.