IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Красота


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1261  
Стар 24th September 2012, 12:37
infinity_ infinity_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 1
По подразбиране Ноктопластика или гел с удължители?

Здравейте! Извинявам се предварително, ако вече има такава тема. Та въпроса ми е кое от двете е по - добре и някаква ориентировъчна цена за поставянето и поддръжката. Общо взето споделете каквото знаете по темата.
Тъй като имах много хубави естествени нокти и изведнъж започнаха да се цепят, не искат да раста, чупят се ... Какво ли не опитах, не мога да се справя с тях пих разни витамини ( без резултат), мазах ги с какви ли не мазила ( пак без резултат) и вече съм решила, че ще прибягвам към изкуственото, ако не друго поне ще изглеждат добре.

!акам отговори, приятен ден на всички
Отговори с цитат
  #1262  
Стар 24th September 2012, 14:50
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Гелът ще ти струва около 50 лв първоначално и по 25-30 лева поддръжката (на 2 седмици).

Купи си micro-cell 2000 (заздравител за нокти). Продава се в магазини Драка (имат и онлайн магазин в сайта). Струва 25 лв., но няма грешка. Нанася се по схема първите 2 седмици мисля... ще ти обяснят от магазина.

Ето как изглежда

http://www.micro-cell.eu/images/prd-...ail-repair.png
Отговори с цитат
  #1263  
Стар 13th June 2013, 18:40
van4etyyy van4etyyy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 1
По подразбиране

zdraveite.parvo,sajalqvam za latinicata,nqmam kirilica na laptopaimam nqkolko vaprosa vav vrazka s noktoplastikata.ot nqkolko dni imam komplekt koito vkluchva lampa,2 br. pili za noktoplastika,1 blok pila,1 chetka,edin broi gel(bql e,neznam za izgrajdane li e),edin broi akrilen lak.na nego pishe che se razrejda s voda? i 20 br.formi za izgrajdane.qsno mi e che trqbva da si kupq i oshte neshta,ta vaprosa mi e kakvi tochno-chetoh mnogo no pak ne mi e qsno vsichko.a iskam naistina d ase naucha da rabotq s lampata i da imam krasiv manikur

Последно редактирано от el1nor : 14th June 2013 на 20:55 Причина: НАБАВЕТЕ СИ КИРИЛИЦА!!!
Отговори с цитат
  #1264  
Стар 12th November 2013, 19:23
yordankaa yordankaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Ето и една интересна стаийка за бързо съхнене на лак.
http://www.danytodorova.com/2013/11/5.html
Пробвали ли сте ги тези неща?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НОКТОПЛАСТИКАГЕЛАКРИЛВЪПРОСИОТГОВОРИ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:45.