IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 3rd May 2007, 12:06
Ratt Ratt не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 111
По подразбиране

Целулита наи доре се пошличша от антицелултни процедури, маски с водорасли, подводни масаji и др. Понемоч таа из4езна с процедрки, ограни4ение на храните и двиjение. Убедих се, 4е само с мазила нищо не става, вси4ко е комплексно. Успех на вси4ки
Отговори с цитат
  #142  
Стар 3rd May 2007, 12:21
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ratt
Целулита наи доре се пошличша от антицелултни процедури, маски с водорасли, подводни масаji и др. Понемоч таа из4езна с процедрки, ограни4ение на храните и двиjение. Убедих се, 4е само с мазила нищо не става, вси4ко е комплексно. Успех на вси4ки
всичко би било прекрасно, ако можеше да се прочете какво си написал/а. моля редактирай, иначе писанията ти няма да достигнат до никого.
Отговори с цитат
  #143  
Стар 3rd May 2007, 18:34
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Puppito
...еми аз не съм видяла голям резултат от йогата....ама виж ако правиш като Мадона всяка сутрин по 1000000 часа... сигурно ще има ефект
Е! Нали стана ясна "тайната" на Мадона за перфектно тяло - 7 дни в седмицата тренира - йога, фитнес, пилатес и яздене(а като включим и масажа, без който съмнявам се да минава, тя "тайната" е ясна)
Отговори с цитат
  #144  
Стар 4th May 2007, 11:04
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

ох, най-накрая вчера се обадих да си запаза час за днес за вече много прехвалваната ми масажистка - правела много добър ръчен антицелулитен масаж. днес в 19:15ч ми е първия час и като минат няколко процедури ще ви споделям дали от целулитено чудовище съм се превърнала в кралица на красотата

jito, за Мадона - искам и аз да съм свободна по цял ден или поне по половин и тогаз..... най вероятно пак ще си лежа на една кълка
Отговори с цитат
  #145  
Стар 4th May 2007, 13:15
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране целулит

На мен единствено ми помогна има една процедура,слагат ти едни тънки игли на проблемните места и ти разграждат мазнините не е скъпо една проседура е 12 лева,при мен има голям ефект,малко си е болезнено но важното е 4е има ефект,от това не се отслабва толкова ,а се изглаждат неравностите на провлемните места,минимум 10 проседури се правят
Отговори с цитат
  #146  
Стар 4th May 2007, 13:53
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране Re: целулит

Цитирай:
Първоначално написано от mallvina
На мен единствено ми помогна има една процедура,слагат ти едни тънки игли на проблемните места и ти разграждат мазнините не е скъпо една проседура е 12 лева,при мен има голям ефект,малко си е болезнено но важното е 4е има ефект,от това не се отслабва толкова ,а се изглаждат неравностите на провлемните места,минимум 10 проседури се правят
това с ток ли?
Отговори с цитат
  #147  
Стар 4th May 2007, 13:55
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране целулит

да с ток
Отговори с цитат
  #148  
Стар 4th May 2007, 14:00
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Да не говориш за доктор дойнова?
Отговори с цитат
  #149  
Стар 4th May 2007, 14:11
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Да за нея трябва да е.....и аз съм ходила.За отслабване има ефект ама за целулита... то по принцип при мен като отслабна и целулита намалява,но това е,което забелязях от процедурите при нея.
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #150  
Стар 4th May 2007, 14:31
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране целулит

Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Целулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:37.