IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #231  
Стар 9th August 2007, 12:09
st-an st-an не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: P_V
Мнения: 25
По подразбиране

Ами посаветвайте 41 годишна жена, с изразен целулит на единия крак ,около дупето и по малко на другия ,която няма време за фитнес ,но си прави леки тренировки у дома и то не редовно тук таме масажи и е на диета от коледа. Cвалила сам едва 4 кг. и това ме тормози, а целулита повече.Какво да правя?
Отговори с цитат
  #232  
Стар 9th August 2007, 12:42
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от st-an
Ами посаветвайте 41 годишна жена, с изразен целулит на единия крак ,около дупето и по малко на другия ,която няма време за фитнес ,но си прави леки тренировки у дома и то не редовно тук таме масажи и е на диета от коледа. Cвалила сам едва 4 кг. и това ме тормози, а целулита повече.Какво да правя?
масажи+спорт+правилно хранене.
това е формулата.
ако имаш повече време и финансова възможност ходи на повече масажи. ако не - нека мъжа ти ти прави масажи - хем полезно, хем приятно
ако не обичаш да хпдиш на фитнес - плувай, тичай, ходи повечко, играй тенис, йога, пилатес.
за храненето - в раздел диети
Отговори с цитат
  #233  
Стар 10th August 2007, 09:42
Ratt Ratt не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 111
По подразбиране целулит

Здравейте,
АЗ успях да се попреборя с моя целулит. Правих десетдневна прграма, която включваше антицелулитни масави, маски с водорасли и подовен масаж (тангентор.) Пих много вода, храних е по рационално и увеличих движението.
Това е моята програма, но на мястото където ходих съставят идивидуална за всеки според типа цлулит и степента мастни натрупвания. Хреса ми индивидуания подход и това, че всички които работят в центъра са с медицинско образование.
Успех на всички
Отговори с цитат
  #234  
Стар 10th August 2007, 17:05
Аватара на valhalla
valhalla valhalla не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 400
По подразбиране

Ratt, дай малко инфо за този център, моля!
__________________
'The most efficient approach to fat loss is to decrease your calories a little and increase your activity a lot.' Tom Venuto
Отговори с цитат
  #235  
Стар 10th August 2007, 19:56
laska laska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 158
По подразбиране

Аз преборих моя с маслото на Икаров и масажор наречен боди форм.Представлявя диск с изпъкнали бобчета които правят въртеливи движения.Първите 2 седмици посинях ужасно-Направо целите крака и дупе .Сега посинявам много малко само на местата където е останал целулит.Имайки предвид че съм ползвала почти всички кремове и гелове на пазара/вкл.и прехваления Виши/стигнах до извода че истината е в масажа или масажора.А маслото на Икаров попива по трудно и позволява да се направи доста продължителен масаж
Отговори с цитат
  #236  
Стар 10th August 2007, 20:21
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

А дай някакъв линк да го видим тоя масажор
Отговори с цитат
  #237  
Стар 10th August 2007, 20:34
laska laska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 158
По подразбиране

http://cgi.ebay.fr/BODYFORM-BABYLISS...QQcmdZViewItem
Отговори с цитат
  #238  
Стар 10th August 2007, 20:38
laska laska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 158
По подразбиране

Аз правя масажа силно притискайки и движейки нагоре надолу по краката и дупето.А уреда ми го подари майка ми която се върна наскоро от Белгия.Но мисля че може да се намерят подобни и на нашия пазар
Отговори с цитат
  #239  
Стар 10th August 2007, 20:38
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Брей, че и евтин а успяваш ли сама да си правиш масажи, защото малко неудобен ми изглежда?
Отговори с цитат
  #240  
Стар 10th August 2007, 20:47
laska laska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 158
По подразбиране

Да, много лесно се правят масажите.Трябва да се притиска силно обаче за да се достигне до целулита .Знаете той се усеща като хрущялчета в кожата .Ефекта е страхотен.Първо посиняват местата с най-много целулит и се подуват.Като изчезнат синините намалява и целулита.Моя сега се вижда само като стисна кожата.С ръчен масаж е невъзможно да се направи това пък е и доста уморително
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Целулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:03.