IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 14th October 2007, 18:59
marzelan^ marzelan^ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 12
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow
Цитирай:
Първоначално написано от the_detonator
Да попитам от какво се появяват черните точки?
пп: ако има някъде отговор на въпроса ми в темата, извинявам се но не ми се четат 6 страници.(wink)
Поради неправиланата дейност на мастните жлези, или с др. думи тяхната свръх секреция . Не могат да изкарат цялата мазнина на повърхността и от вънния им край (изход) тя се задържа и образува тапи които брзо се зацапват и по този начин се образуват комедоните (черните точки).
Мисля, че се зацапват от мръсотията в градовете. От селата, в които съм ходил, никой нямаше черни точки, имаха естествено свръх секреция и пъпки тинейджърите, но просто няма коли,заводи, чиято мръсотия да "оцветява' порите. Така си го обеснявам. Поправете ме ако греша.
Отговори с цитат
  #132  
Стар 14th October 2007, 21:54
Аватара на Joana.
Joana. Joana. не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Germany
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Тайна
Някой ползвал ли е това: http://beautytools.revlon.com/aspx/s...skin_hair.aspx (първото за премахване на черни точки) или нещо пободно?Дали наистина почиства добре Благодаря предварително
Да,аз го имам,не то4но на Ревлон,но е същото.Като цяло е много по добър вариант от изстискване с нокти, но и не о4аквай 4удеса.По принцип се ползва след парна баня на лицето,когато порите са отворени,но наистина това не е достатъ4но,за да из4исти пората идеално.Освен това МНОГО трябва да си внимателна,аз първия път не можах да преценя,освен това и не си бях напарила лицето достатъ4но и ми останаха ужасни рани и сининки по цялото лице.
Отговори с цитат
  #133  
Стар 14th October 2007, 22:17
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow
Мда така е, но и да не забравяме също и жлезите с вътр. секреция (неправилното им функциониране също може да е причина за свърхсекреция)
Това имах предвид. Неправилното функциониране на жлезите с вътрешна секреция се дължи на липса на основни хранителни елементи в организма и забавеното изчистване на излишните хормони и мъртви клетки.
Отговори с цитат
  #134  
Стар 14th October 2007, 23:04
georg__ georg__ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 4
По подразбиране

Аз например от един месец ползвам козметика на VICHY, серията NormaDERM и съм много доволен. Вярно е, че е скъпа, но смятам, че си заслужава. Измиващият гел струва 18 лв., нощният крем е 28 лв., коректорът или там както се води (нанася се върху по- проблемни пъпки) като молив е струва 16 лв., а лосион ползвам на Garnier - Pure. Но все пак живея в Ловеч, който си е скъп град, затова мисля, че другаде може да са и по- евтитни. Ефектът е много голям и бърз! Успех!
Отговори с цитат
  #135  
Стар 20th October 2007, 18:08
Ratt Ratt не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 111
По подразбиране

Тази козметика ми действа много добре, в студиото почистват с нея и лицето направо светва. взела съм си и за в къщи, всички ме питат какво съм си правила на лицето
http://www.spastudiosabina.com/index...=ex&tit=lice01
Отговори с цитат
  #136  
Стар 15th February 2008, 21:05
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

хора и аз имам черни точки..мн им се дразня и нз какво да направя..да си купя някакъв крем или да ида на козметик..обаче не съм ходила досега на козметик..и ми е някво нз..нито знам кой козметичен салон е добър нито нищо..а и ако ида гаранция ли е че ще ми се махнат черните точки?и с каква точно процедура?
или по-добре с някакъв крем нещо?
Отговори с цитат
  #137  
Стар 16th February 2008, 08:05
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ratt
Тази козметика ми действа много добре, в студиото почистват с нея и лицето направо светва. взела съм си и за в къщи, всички ме питат какво съм си правила на лицето
http://www.spastudiosabina.com/index...=ex&tit=lice01
О, да и "Thalion" и "Maria Galland" са ми от топ 5.
Отговори с цитат
  #138  
Стар 17th February 2008, 23:44
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от krisi_pat
хора и аз имам черни точки..мн им се дразня и нз какво да направя..да си купя някакъв крем или да ида на козметик..обаче не съм ходила досега на козметик..и ми е някво нз..нито знам кой козметичен салон е добър нито нищо..а и ако ида гаранция ли е че ще ми се махнат черните точки?и с каква точно процедура?
или по-добре с някакъв крем нещо?
Отговори с цитат
  #139  
Стар 18th February 2008, 14:24
nellita nellita не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 267
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от krisi_pat
Цитирай:
Първоначално написано от krisi_pat
хора и аз имам черни точки..мн им се дразня и нз какво да направя..да си купя някакъв крем или да ида на козметик..обаче не съм ходила досега на козметик..и ми е някво нз..нито знам кой козметичен салон е добър нито нищо..а и ако ида гаранция ли е че ще ми се махнат черните точки?и с каква точно процедура?
или по-добре с някакъв крем нещо?
Ще чуеш много различни мнения по въпроса....Моят съвет е да отидеш на първо време на козметик...Процедурата за почистване на лице е около 1 час и половина, напарват ти лицето с пара, след това козметичката ти почиства черните точки и всички други замърсявания, накрая ти слага маски...в общи линии е това. След което можеш да се консултираш каква поддържаща козметика да използваш за почистване на лицето, тъй като не може да се ходи на козметик всяка седмица. Кажи от къде си, за да можем да ти препоръчаме някой хубав салон с качествена козметика.
Отговори с цитат
  #140  
Стар 10th March 2008, 14:12
kascho kascho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5
По подразбиране

Бихте ли ми препоръчали салон в град Добрич които да си струва да се посети?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Чернитеточки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:26.