IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 31st October 2007, 20:14
tricky tricky не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 26
По подразбиране кислородна терапия

HI
имате ли идея какво точно предсталява кислородната терапия и за како се използва, доволни ли сте от нея... (съжалявам ако темата се повтаря )
Истината е че бях на почистване на лицето с ултразвук (комбинирано и с механично ) и козметичката ми предложи да ми направи след това кислородна терапия, (аз се съгласих без много много да знам какво е това) което се състоеше в нещо което ми духаше в лицето плюс мазане с кремове!!! Не видях никакув резултат!
Ако са ви правили и на вас споделете впечатления.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 31st October 2007, 22:36
STIVA STIVA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 9
По подразбиране

И при мен протече по същия начин, и аз резултата не можах да го забележа. Само дето дадох 50 лв.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 1st November 2007, 12:47
Ratt Ratt не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 111
По подразбиране

Само 50 пак добре, мен ме обръснаха 80 да ми духат тоз въздух в лицето . Правих си обаче кислородна тераипя със серуми и маски които съдържат кислород, на Maria Galland - води се висш клас френска козметика. Резултат бесхе невероятен. Ли8цето ми стоеше освежено и меко в продължение на няколко дни. Да не говорим че тена ми се избистри, абе направо светнах .
Накрая се слага и маска с водорасли, а преди това има серуми с витамини, кислород, за хидратация. Аз си избрах с кислород и много ми хареса. Ето я терапията.
http://www.spastudiosabina.com/index...=ex&tit=lice08
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd November 2007, 00:31
tricky tricky не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 26
По подразбиране

мерси много за отговорите на мен ми взеха 60 заедно с почстването но така и не разбрах с какви кремове ме намазаха! голям съм заплес!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd November 2007, 11:57
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Тази терапия обикновенно предшества следващи напр. златна с хайвер, диамантена или грийн пийл. Тя се прави с цел избистряне на тена на лицето и обогатяването му с кислород за да се предразположат клетките към по-активно деление в следствие на което последващата терапия се приема мн. по-добре от кожата и ефекта й се засилва.
От нея няма кой знае каква видима разлика по лицето.
Може да се прави целогодишно на всякакъв тип кожа
Отговори с цитат
  #6  
Стар 2nd November 2007, 12:36
Ratt Ratt не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 111
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tricky
мерси много за отговорите на мен ми взеха 60 заедно с почстването но така и не разбрах с какви кремове ме намазаха! голям съм заплес!
Винаги гледай с кво те мажат, даже ги питай какво точно съсдржа съответния крем
Отговори с цитат
  #7  
Стар 3rd November 2007, 13:43
snejinkata snejinkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 241
По подразбиране

Точно вчера една приятелка ми говореше за тая кислородна процедура. Каза,че докато си правила косата в салона дошло някво момиче, което току-що идвало от въпросната процедура и била доста очарована от резултата! Струва 50 лв и се води за дълбоко почистване на лицето. Каза, че кожата изглежада чудесно Но това са само странични мения! Мисля и аз да се пробвам!!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 7th October 2010, 17:01
amanda222 amanda222 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Правиха ми такава преди 1 седмица в столичен салон, първите дни не се забелязваше някаква промяна, лед което кожата ми се избистри, тенът стана страхотен. Като цяло изглежда обновена, свежа и здрава, доволна съм като за 60 лева, дори доста доволна.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 1st March 2011, 15:06
luizkata luizkata не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 2
По подразбиране

Аз също си правих такава процедура в един салон в София казва се Студио за красота "Мадона". Цената е доста висока, но процедурата наистина има добър ефект на кожата хидратира я в дълбочина
Отговори с цитат
  #10  
Стар 1st March 2011, 15:06
luizkata luizkata не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 2
По подразбиране

Аз също си правих такава процедура в един салон в София казва се Студио за красота "Мадона". Цената е доста висока, но процедурата наистина има добър ефект на кожата хидратира я в дълбочина
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: кислороднатерапия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:38.