IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 6th September 2007, 22:05
Neven4e4eto Neven4e4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 8
По подразбиране целулит

Привет на всички!

Искам да споделя, че аз тотално се отказах от въглехидратите (единствено не от плодовете). Пия много вода ( по 2-3 литра дневно). Тренирам. Целулита ми и сланинките ми намаляха. Може би стресирах тялото си или просто за първи път съм постоянна, но действа.

Успех на всички.

П.С. Моля ви, пишете цените на масажите и как може да си запищем час
Отговори с цитат
  #122  
Стар 8th September 2007, 09:11
ивелина ивелина не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: варна
Мнения: 43
По подразбиране

Не разбрах има ли във Варна електролиполиза?Някой да е чувал за това?
Отговори с цитат
  #123  
Стар 8th September 2007, 14:13
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Гаджето ми изпадна в ужас от синините който ми се получават от масажите и абсолютно ми ги забрани! Още му обяснявам, че това е нормално и с времето ще са все по-малко, но беше страшно забавна случка! Иначе наистина има ефект от тях и скоро време се надявам да го ликвидирам съвсем тоя гаден целулит.
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #124  
Стар 8th September 2007, 17:47
gidilenka gidilenka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 44
По подразбиране

Оооо, след първия ми антицелулитен масаж бях като пребита На бедрата ми, дупето и паласките не можеше да се различи цвета на кожата ми - не бяха дори сини, а направо лилави Мъжът ми като ме видя, щеше да падне...А за болката - не искам да си спомням...Сега вече нито синини ми се появяват, нито ме боли (само на отделни места) и дори аз самата започнах да виждам резултатите, от което съм безкрайно доволна
Отговори с цитат
  #125  
Стар 27th September 2007, 07:43
nattty nattty не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 41
По подразбиране

Привет!Може ли някой да каже дали все още цената на електролиполизата при д-р Мими Дойнова е същата-12 лева?Благодаря
Отговори с цитат
  #126  
Стар 2nd November 2007, 19:50
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

Здравейте на всички Моят случай е следния: на 23 години съм, не съм раждала, тренирам от години в къщи, мажа се с какво ли не, но този целулит не иска да се махне и това е. С мазилата нещата се подобриха, съчетани с тренировки разбира се, но бедрата ми все още са неравни. Имам и стрии, които получих в пубертета от рязко отслабване, но с тях вече съм се примирила, защото знам че няма махане. Но този целулит мн ме измъчва. Затова се обръщам с молба към вас да ми кажете къде да отида и какви процедури да си направя, за да се отърва най-накрая от него и да постигна резултатите, които така искам. Също така и какви са цените, ако имате информация? Това е крайната мярка, която съм готова да предприема в името на желания реултат. Моля ви помогнете ми
Отговори с цитат
  #127  
Стар 3rd November 2007, 20:49
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от _sladuranka_
Kajete i nqkakuv takuv centyr za otslabva6ti proceduri i vuv Varna.
http://seaside.bg/
Аз съм доволна от този
Отговори с цитат
  #128  
Стар 6th November 2007, 15:45
auraa auraa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ka
Здравейте на всички Моят случай е следния: на 23 години съм, не съм раждала, тренирам от години в къщи, мажа се с какво ли не, но този целулит не иска да се махне и това е. С мазилата нещата се подобриха, съчетани с тренировки разбира се, но бедрата ми все още са неравни. Имам и стрии, които получих в пубертета от рязко отслабване, но с тях вече съм се примирила, защото знам че няма махане. Но този целулит мн ме измъчва. Затова се обръщам с молба към вас да ми кажете къде да отида и какви процедури да си направя, за да се отърва най-накрая от него и да постигна резултатите, които така искам. Също така и какви са цените, ако имате информация? Това е крайната мярка, която съм готова да предприема в името на желания реултат. Моля ви помогнете ми
Има и по крайна мйрка имам няколко познати които са стигнали до нея но няма да ти я казвам защото е против правилата на сайта
Отговори с цитат
  #129  
Стар 7th November 2007, 11:23
Ratt Ratt не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 111
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mena
Цитирай:
Първоначално написано от _sladuranka_
Kajete i nqkakuv takuv centyr za otslabva6ti proceduri i vuv Varna.
http://seaside.bg/
Аз съм доволна от този
Те тези цьните им са трепач, една процедура 80 лв, аз къудето ходя целия курс от 10 масайа, 5 маски и 5 терапии в спа капсула е около 200 - 300
Ето, ако някой иска: www.spastudiosabina.com
Отговори с цитат
  #130  
Стар 7th November 2007, 11:38
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

_sladuranka_ питаше за център във Варна, ако не си прочела добре.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: отслабващиантицелулитнипроцедури
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:44.