IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 17th May 2007, 22:28
elaiza elaiza не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofia
Мнения: 107
По подразбиране

На мен ми правят мезотерапия в момента, утре ще ми е третото бодене, казаха ,че ефекта се появява след четвъртата процедура,слагат ми чист л карнитин и някакви производни на соя.Общо петте процедури, ми излязоха 600 лв. сумата може да се плати на два пъти. Честно да си кажа първият път изобщо не ме боля, вторият обаче си беше кофти тръпка, но се търпи,след самата манипулация трябва да се пие вода и да се походи около 30 мин, следващите 1-2 дни мястото наболява като при натъртване, най-ужасни са синките, гледката не е много приятна, но и те изчезват за десетина дни.За сега това е от мен, после ще видим , само се моля да има ефект.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 6th November 2008, 11:47
Ratt Ratt не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 111
По подразбиране Мезотерапия без игли

Правих си мезо без игли и съм много доволна. Свалих 6 см от обиколките, а за лице има ефект още след първата процедура.
Вкарват коктеийла с ток и светлина. Едно от момичетата които работи в салона на рецепцията ми каза, че преди е работила в БАН, като биотехнолог и с този метод са пренасяли ДНК от една молекула в друга, а сега вече се използва и в козметиката.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 6th November 2008, 12:06
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Къде това?
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 9th December 2008, 21:25
VESITO7 VESITO7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 14
По подразбиране

аз си бях правила мезотерапия и изобщо не съм доволна.цялата посинях и никакъв ефект!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 10th October 2011, 22:20
Аватара на jewelskin
jewelskin jewelskin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от morad69 Виж мнението
искам да правя мезотерапия.някой правил ли си е.има ли ефект върху целулита и колко му струва

Терапевтичен метод, при който директно в дермата достигат вещества, които способстват за максимален резултат при лечение на съответен проблем.
Създадена през 1952г. като лечебна процедура в неврологията и други области на медицината за повлияване на целулит, наднормено тегло, при оплешивяване при мъжете и жените. Прекрасни резултати – незабавни и дълготрайни се получават и при подмладяването на лицето (мезолифт).

Лице (мезолифт)
Коктейл от хиалуронова киселина с витамини и аминокиселини или самостоятелно. Постига очевиден, незабавен ефект и дълбока, трайна хидратация.

Тяло
Oсновна съставна част на коктейлите при целулит и наднормено тегло е лецитинът от соя, който подпомага разграждането на холестерола и други вредни мастни киселини. Допълнително се добавят L-carnitin и хиалуронова киселина.

Коса
Естетичната мезотерапия успешно повлиява мъжката плешивост,
а също и разреждането на косите при жени.
В този вариант коктейлът основно съдържа мултивитамини (предимно от група B), хиалуронова киселина и аминокиселини, които стимулират космения фоликул и подпомагат растежа и сгъстяването на косата само за 4-6 процедури.

DNA
Изключително иновативен метод от мезотерапията, при който се използват „концентрирани” собствени механизми за отключване синтеза на колаген и еластин за постигане на обновяване, подмладяване и стягане на кожата на лице, шия, длани, деколте.

Light Eyes
Медицинска разработка за борба с тъмните кръгове и подпухналост в зоната на очите. Резултатите са незабавни и с дълготраен ефект. Основна съставна част е витамин К в концентриран вид

Биоревитализация
Елегантен и ефективен метод за бърза ревитализация на кожата посредством хиалуронова киселина, аминокиселини и др.
Резултатът е свежа, блестяща кожа, със затворени пори.
Терапията може да се прилага индивидуално и като допълнение след мезотерапия.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 12th October 2011, 15:16
Аватара на jewelskin
jewelskin jewelskin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от morad69 Виж мнението
искам да правя мезотерапия.някой правил ли си е.има ли ефект върху целулита и колко му струва
Мезотерапията е процедура, при коятов средния пласт на кожата се инжектират разтвори от
медицински или хомеопатични средства, растителни екстракти, витамини, минерали, аминокиселини и др. Прилага се за премахване на целулит и стрии, за оформяне контурите на тялото, като аnti-aging терапия и за третиране на косопад.
Срещу целулит
Повечето процедури и машини за третиране на целулит само повърхностно масажират кожата и не подобряват общото й състояние. Мезотерапията дава резултати, защото достига до по-дълбоките нива на целулита. Най-добре е да се третира с няколко сеанса в начална фаза. Но дори при целулит в напреднал стадий, мезотерапията може да окаже ефект. Затова и се възприема като абсолютен аналог на липосукцията. Нужни са между 6 и 8 процедури, по една седмично.
По-подробна информация можеш да намериш тук.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 12th October 2011, 16:53
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

насочила съм се към мезотерапия с INNO-TDS draining, която се прави с ултразвуков уред. ще се радвам, ако някои подлагал се на подобна процедура сподели мнение.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 12th October 2011, 16:55
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от Mena Виж мнението
Ако наистина те интересува мога да ти дам координатите на дистрибутори на пистолети за мезотерапия!
давай кординатите, мена. милото докато гледа мача вечер може да ме обстрелва по дупето))
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: мезотерапия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:51.