IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 12th December 2008, 22:12
VESITO7 VESITO7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 14
По подразбиране

не мога да разбера това защо е?просто искам да споделя,ако виндосаждам кажете и няма да пиша повече!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 16th December 2008, 15:37
vilipa vilipa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: SOFIA
Мнения: 4
По подразбиране за целутрона и целулита

Намалението на целулита, както и стягането и отслабването, зависят много от апарата. Хубаво е преди човек да отиде на антицелулитни процедури да разбере какъв е апарата. Защото ако е китайски - никаква полза. Ходила съм. Сега ходих в студио, където апаратът е по немски лиценз и всъщност е медицински. Истината е, че си има голяма полза. Постегнах се доста за празниците и след тях - отново. Особено във високите степен човек се чувства превъзходно - усеща се като дълбок, но равномерен масаж! Е, малко скъпо удоволствие си е - все пак за 40 минути е 10 лева процедурата, но няма как! Красотата иска жертви! Собственичката ми обясни, че едновремено с това се повишава и обмяната на веществата, което няма да ми позволи тази зима да си кача редовните 2.5 - 3 кг. Много искам да е така, много, че после се тормозя ужасно докато ги сваля.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 16th December 2008, 21:59
mmmmmmm mmmmmmm не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: София
Мнения: 350
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от VESITO7
не мога да разбера това защо е?просто искам да споделя,ако виндосаждам кажете и няма да пиша повече!
Аз не разбрах на кой с какво досаждаш?
Отговори с цитат
  #24  
Стар 21st December 2008, 00:53
VESITO7 VESITO7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 14
По подразбиране

няма проблем!желая на всички весели празници и много щастие!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 21st December 2008, 17:00
mmmmmmm mmmmmmm не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: София
Мнения: 350
По подразбиране Re: за целутрона и целулита

Цитирай:
Първоначално написано от vilipa
Намалението на целулита, както и стягането и отслабването, зависят много от апарата. Хубаво е преди човек да отиде на антицелулитни процедури да разбере какъв е апарата. Защото ако е китайски - никаква полза. Ходила съм. Сега ходих в студио, където апаратът е по немски лиценз и всъщност е медицински. Истината е, че си има голяма полза. Постегнах се доста за празниците и след тях - отново. Особено във високите степен човек се чувства превъзходно - усеща се като дълбок, но равномерен масаж! Е, малко скъпо удоволствие си е - все пак за 40 минути е 10 лева процедурата, но няма как! Красотата иска жертви! Собственичката ми обясни, че едновремено с това се повишава и обмяната на веществата, което няма да ми позволи тази зима да си кача редовните 2.5 - 3 кг. Много искам да е така, много, че после се тормозя ужасно докато ги сваля.
За кой салон говориш? Не мисля, че 10лв за процедура е скъпо...
Отговори с цитат
  #26  
Стар 21st December 2008, 22:52
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

10лв. за 40 мин. си е направо евтиния. Давай го насам
Отговори с цитат
  #27  
Стар 19th February 2009, 15:40
Butterfly1 Butterfly1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 66
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marlene
За регал не знам но антицелулитня гел на Дева е много добър. Но трябва да се ползва редовно, сутрин и вечер. След месец и половина - два има видим ефект. И други марки съм ползвала, доста скъпи, Vishy и Roc, и мога да ви кажа че Девата по нищо не им отстъпва.
Напълно съм съгласна с теб! Аз също от доста време ползвам на Дева Антицелулитния гел и ефекта наистина го има Разбира се, съчетано със спорт иначе с каквото и да се мажем, няма да има ефект
ползвала съм и гелове на други марки, но от Дева съм най-доволна. Дори помня, че водих майка ми веднъж на масаж, там човека правеше и антицелулитни масажи и гела, който той ползваше беше точно на ДЕВА!
__________________
Не следвай път, върви там, където няма път и остави следи!!!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 20th February 2009, 11:49
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Искам да попитам мацките, които твърдят "ИМА ЕФЕКТ" от тоя и оня крем, какво точно имат предвид? Има ефект, докато се мажете с него - кожата се стяга и целулита не се вижда? Не се заяждам, просто бих искала, ако някоя мацка се е кефила на някой крем, че има ефект, и е спряла да го ползва, да сподели, какви са резултатите тогава?
Защото смятам, че целулита е нещо, което може да се махне трайно само със спорт и масажи и даже и тогава не е трайно - като спреш да се поддържаш - пак се появвява. Мечтая си за някое вълшебство за премахването му... няма ли да измислят вече?!
Ух, и аз незнам, какво да правя. Спрях масажите, понеже нямам време и пари и сег аходя само на фитнес по 3 пъти седмично. Стегната съм, но целулит има. Гадос!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 20th February 2009, 12:05
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Ем Джи, аз съм се мазала с антицелулитен на Lierac, доста скъп и хвален продукт. Мазала съм активно, с един масажор, отдолу-нагоре... абе по всички правила. Стяга кожата повърхностно - видимо леко се заглажда, но ако си стиснеш бедрото с ръце или седнеш, целулита си личи. Действието на тези мазила, ако има такова, е повърхностно.
Не знам този на Дева какъв е, но съм си купувала Leocrema, Dove, в момента лосиона ми за тяло е някакъв стягащ на Avon...тц, нищо не правят. Взимам ги като обикновен лосион за тяло и си викам, ако стягат, тъкмо двоен ефкт. Да, ама не Обикновени лосиони за тяло, мялко по-лепкави.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 20th February 2009, 12:54
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

И аз така си го обяснявам действието им. Само със спорт, също не става. Аз сега преди тренировка се мажа с един загравящ разтвор (не е крем) и като тренирам, после там, където съм намазана, съм доста по-червена.Не мога да кажа, обаче, как действа или дали има ефект. Като цяло съм много щастлива, откакто спортувам, защото съм отслабнала много, стегнала съм се - чувството е супер. Само дето като спра масажите - и веднага се появява целулита. Даже започнах да си мисля, че и като ходя на масажи, пак си е там, просто си внушавам, че е по-добре.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Масажитецелулита
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:15.