IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #531  
Стар 18th March 2010, 08:33
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

2 дена силна болка,която се контролира с обезболяващи,на 3-я ден се маха ластичната лента и определено положението се подобрява.е,усеща се придърпване,но е поносимо.Аз на 6-7 ден си карах колата.Това е
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #532  
Стар 18th March 2010, 15:46
faith 83 faith 83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 5
По подразбиране

мхм благодаря, значи би трябвало да мога да си ходя на работа без проблем и другото което ме интересува доста, защото бях достатъчно объркана докато задавах въпроси а Динев ми отговаряше, със слънцето как е? за да мога да си избера дата за операция (в случай че вече съм твърдо решена) след операцията какво е положението с плажовете, все пак идва лято
Отговори с цитат
  #533  
Стар 18th March 2010, 20:09
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Месец след операцията ми бях на плажа.Нужно е обаче да си мажеш гърдите и шевовете с мляко висок фактор :P
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #534  
Стар 18th March 2010, 21:32
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от faith 83
мхм благодаря, значи би трябвало да мога да си ходя на работа без проблем и другото което ме интересува доста, защото бях достатъчно объркана докато задавах въпроси а Динев ми отговаряше, със слънцето как е? за да мога да си избера дата за операция (в случай че вече съм твърдо решена) след операцията какво е положението с плажовете, все пак идва лято
Здравей ,аз съм пациентка на ДИНЕВ оперирала съм се два пъти при него -мамопластика.Ти кога ще се оперираш,какви импланти как ще ти ги поставя и колко кубика.Моят съвет е да ги сложиш подмускулно,макар че той не е много фен.Успех
Отговори с цитат
  #535  
Стар 22nd March 2010, 14:19
Аватара на borislavka
borislavka borislavka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 73
По подразбиране

Решила съм да отида на консултация при Динев в края на април. Имам нужда от абдоминопластика за пренареждане на мускулите и махане на цикатрикс. Досега съм останала с впечатлението, че той е най-добрият в тази област. Моля ви за мнения по въпроса.
Отговори с цитат
  #536  
Стар 27th March 2010, 11:06
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

абе не съм на това мнение за абдоминопластиката!
Отговори с цитат
  #537  
Стар 28th March 2010, 16:06
faith 83 faith 83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 5
По подразбиране

още нямам дата защото не съм решила на 100%, мисля да е около 330кубика, анатомични, мислех да са надмускулно предвид типа имплант, но пък една позната ми каза, че е по- добре подмускулно, тъй като майка ми е оперирана от рак на гърдата и предвид, че имам ген с потенциал (не знам до колко това е така) по- лесно би се видяло на последващи профилактични прегледи при мамолог. Това така ли е?
мисля освен това да отида и на една консултация при Енчев и при доктор препоръчан от моята позната в най- кратки срокове, за да мога преди разгара на лятото да се оперирам.
Притеснява ме, че Динев каза, че подмускулно боли 10 пъти повече от надмускулно (цитирам).
Отговори с цитат
  #538  
Стар 28th March 2010, 17:09
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от faith 83
Притеснява ме, че Динев каза, че подмускулно боли 10 пъти повече от надмускулно (цитирам).
Който го е страх от мечки , да не ходи в гората
А сега сериозно...вярно, не е приятно , но не е болка за умиране
Първите два дни са доста неприятни , но когато ти свалят бинтовете/ластичната лента и видиш резултата , ще разбереш , че болките са си стрували :P Друго си е да си с едни гърди напред .

А за това дали имплантите да са под или надмускулно поставени при положение , че си генетично обременена към рак на гърдата , май е най-добре да се посъветваш с мамолог
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #539  
Стар 29th March 2010, 12:01
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от faith 83
....Притеснява ме, че Динев каза, че подмускулно боли 10 пъти повече от надмускулно (цитирам).
Това не би трябвало да влияе на решението ти. Има много по-важни показатели,които да обмислиш.....
Може така да стане,че сега да ти сложи надмускулно и след 1,2 год. да трябва да ти ги преместят под мускула.Пак ще си понесеш същата болка,а може да се наложи и обиране на кожа,с белези и не толкова добър естетичен резултат,поради разтягането на кожата с надмускулното поставяне.Има и жени,при които увисването не било толкова бързо,но аз лично не бих поела риска за себе си.Просто го имай предвид
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #540  
Стар 31st March 2010, 07:42
faith 83 faith 83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 5
По подразбиране

ето за това е добре да почетея и комуникирая с хора минали по пътя, бих казала, че не се бях сетила за увисването, а при тези услович определено си заслужава, от сега да е подмускулно, благодаря
а това, че Динев не е фен на подмукулното трябва ли да ме притеснява за качеството на работата?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиневquotВитаquotquotВалемquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:59.