IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 3rd February 2007, 01:14
Ratt Ratt не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 111
По подразбиране

[quote="flakita"]Ratt, много ти благодаря за идеята, задължително ще опитам ! Но чаят трябва ли да е само от сена или може просто да съдържа сена (уфф се нещо не знам ), защото аз като съм търсила чай от сена(едина приятелка на мама каза, те ми предлагат чай, в който има сена, но не е целият).

Ами незнам аз сам го правила само с чай сена, има го на всякъде Български казва се "Сена - майчин лист", стружа около 70 стотинки.
Отговори с цитат
  #122  
Стар 3rd February 2007, 04:18
flakita flakita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 647
По подразбиране

Mацки не искам да пускам цяла тема, заради това, но не знам дали тук някой, който може да ми помогне ще го види, но все пак не ми се иска цяла тема да отварям. Та купих си Activia(нали уж разхлабва, пък и мама ходила днеска до jean cutue и ми купила някакви хапчета със сена), но ме притеснява, че има trans . Има ли някой тук, който да разбира от калории и въобще съдържание на храната ? Ето я и таблицата с калориите . Това приемливо ли е ??
Отговори с цитат
  #123  
Стар 3rd February 2007, 12:33
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Първо отдавна се знае че Данон я вкарваха в съда във France няколко пъти точно заради боклуците които произвежда.

Откога пък французи ще ни учат как се прави кисело мляко.

То действа разхлабвахто само ако има висок процент Бифидус или Българикус което значи че ако го направиш в домашни условия даже в хладилник ще се прокисне здравата на 4 ден но понеже в индустрията ползват хоможенизирано прясно мляко (забелязали ли сте че навън каймака не избива на повърхнотта като в БГ) е затова и киселите им са като кремове пък и много Тапиока нишесте блъскат за да ги сгъстяват щото бактерията сгъстява ама има кратък срок на годност.

Затова слагат и по малко бактерии а ти чакай да те разхлаби. Я си направи кисело в къщи и го омеси с ленено семе на прах и сушени сливи или смокини и да видиш как е твоя тоалетната за деня.

Хайде успех
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #124  
Стар 3rd February 2007, 17:56
flakita flakita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 647
По подразбиране

Yana, напълно съм съгласна с теб! Иаз някъде във форума бях писала как тук всичко е бъкано с хорони, за да расте по-бързо и някакви други неща, за да се развалят по-бавно! Наистина е ужасно , но няма как, не мога да пренасям всичко от Бг . Но се премиряваме и това е, друк изход няма! Аз напромер това лято бях в Бг и за 1-5 седмици свалих коло 5 кг., ей така от нищото .. Тука не става тая работа, за съжеление .
Отговори с цитат
  #125  
Стар 3rd February 2007, 20:27
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Yana
Първо няма го в БГ доколкото ми е известно.
Aз пък съвсем не мога да прескачам към лондон зза това
Отговори с цитат
  #126  
Стар 3rd February 2007, 22:55
Koni Koni не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 1
По подразбиране

flakita, опитай ако можеш с "Гуталакс", на капки е.Пият се в максимум 20 капки,но аз съм много тежък случай и понякога пия и по повече.Малко боли и корем ако се прекали, но аз предпочитам да ме боли 1 ден отколкото да ходя 5 дни подута.Какво да се прави със сигурност не е много полезно ама нищо друго не ми помага... опитах какво ли не здравословно хранене с много плодове,зеленчуци пьлнозърнести продукти и пак нищо. Пия си Гуталакса през 2-3 дни,когато усетя че съм се понатоварила и това е...
Отговори с цитат
  #127  
Стар 4th February 2007, 11:55
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Flakita много добре те разбирам, и аз що боклуци вкарай докато живях в САЩ стигат за национално сметище на средно голяма държава от Третия свят.

Но подквасването на кисело мляко не е проблем в US, аз с години го правех, просто от magazin за органична храна си купи кофичка кисело натурално тип Greek Йоугурт и си запази половината другата си я изяй с кеф:).

Купи си галон полумаслену(семи-скиммед) от кой да е супермаркет, затопли го малко ругни половината кофичка в него и го остави някъде на топличко или поне стайна температура до другият ден си имаш кисело мекце кат на баба ти.

И така от всяка партида ще си оставяш по малко закваска за да имаш за другата.

Но след като си в САЩ просто трябва да си го вземеш tozy Охъповдер, ще се родиш повярвай ми.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #128  
Стар 4th February 2007, 12:08
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Celine, пропуснах та девойко.:) С'а предположих че са възторгна щот видя сайта на Oxy-то, ма и аз туй отреагирах първият път.

Някои от дистрибуторите имат опция за Western Union Money Трансфер което има и в БГ.

Ама ако си много на зор и не можеш да го отработиш online аз ще пращам некви количества от тва към БГ през Март и можеш да си прибереш Oxy-то от брат ми в София или приятелката ми във Варна и да им дадеш парите. Дори и да се откажеш не е проблем определено няма да стане зян.:)
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #129  
Стар 4th February 2007, 12:30
polincheto polincheto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Варна
Мнения: 99
По подразбиране

Здравейте и от мен!И аз имам проблеми с корема,от доста години и като прочетох всичко за Oxypowder-a, направо подскочих от щастие че все пак има решение Опитах се да си поръчам,попълних си всичките данни , но едно не ми стана ясно, наистина дали ще го доставят в България(но все пак Бг. фигурираше в листата с държавите,с тази разлика до колкото разбрах че се плащат такси,мито и т.н.) и също опцията при която трябва да се избере доставчика Също ако можещ Yana да ми кажещ една опаковка за колко време стига,за да знам колко да си поръчам,че и майка ми и баща ми и те искат Благодаря!
Отговори с цитат
  #130  
Стар 4th February 2007, 13:26
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

За дозировката, прочети внимателно пак в сайта защото когато е за първи път се прави режим от по леки храни, супички и салатки, риба и пиле първите 4 дена след тва няма значение. Аз започнах с 3 капсули на ден като третият ден увеличих на 5 и това беше за мен поддържащата доза в следващите 7 дни, ма да не описвам ко станa че то излагането няма нищо общо с осирането.

Ако ходиш до тоалетна веднъж на 2 дни почни направо с 4-5 капсули, абе като почнеш по 6 пъти на ден значи си на вярната доза.

След първата вълна прави почивка седмица и нещо и виж как стоят нещата, аз лично след голямото окaкване си пiя по 1 или 2 капсули всяка вечер и рахат си тичам по 3 пъти на ден до WC-то.

Първата кутия ще те изкара 1 или 1 1/2 месеца но със следващите можеш да отнасяш по кутия на 3 месеца.

А как ще ти минат всекви главоболя и разни пъпки от тая охiгенация, голама хубавиня.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Запек
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:00.