IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #681  
Стар 24th June 2012, 22:01
jicaka jicaka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Не че имам нещо против,но този kakazaio се регистрира във форума и първите му и единствени мнения са за да хвали въпросния д-р Романски.Не знам за вас но на мен това ми изглежда много съмнително,при положение че за споменатия д-р почти няма информация в интернет,а и лъжата,че е национален консултант по пластична хирургия.Мисля,че в държавата има един такъв консултант и няма да му казвам името,за да не прозвучи като реклама,но това не е въпросният д-р Романски.Внимавайте хора,колкото и да е лека операцията,все пак си е операция и ако ви я направи някой некадърник може да съжалявате цял живот
Отговори с цитат
  #682  
Стар 25th June 2012, 00:02
kakazaio kakazaio не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jicaka Виж мнението
Не че имам нещо против,но този kakazaio се регистрира във форума и първите му и единствени мнения са за да хвали въпросния д-р Романски.Не знам за вас но на мен това ми изглежда много съмнително,при положение че за споменатия д-р почти няма информация в интернет,а и лъжата,че е национален консултант по пластична хирургия.Мисля,че в държавата има един такъв консултант и няма да му казвам името,за да не прозвучи като реклама,но това не е въпросният д-р Романски.Внимавайте хора,колкото и да е лека операцията,все пак си е операция и ако ви я направи някой некадърник може да съжалявате цял живот
Здравей!Виждам,че си твърдо убеден в думи,за които нямаш никакво основание!Първо доцент Романски ,наистина е национален консултант по пластична хирургия, http://www.mh.government.bg/Articles...-BG&pageid=452, можеш да прочетеш списъка с назначените национални консултанти,ако представлява интерес за теб,за да ти стане ясно,че не лъжа,за разлика от теб.Следващият път ,когато изказваш мнения,поне бъди достатъчно коректен ,информацията ти да бъде вярна,а не само да нападаш,защото не ти харесва това,което са написали останалите.Виждам,че се опитваш да помогнеш на останалите,но това не е причина да предполагаш, че пиша глупости,защото си нямам друга работа.Говоря за специалист,за когото имам отлични лични впечатления,за разлика от много други с привидна професионална квалификация,от които половината форум е пропищял.Никого не насилвам да ходи при специалист,когото не харесва.Изказах собствено мнение ,с единствена цел да помогна на тези,които търсят помощ, а не да подвеждам хора,търсещи решение на проблема си.Ако желаеш,има достатъчно информация за доцент Романски ,ако пожелаеш да се осведомиш:[url]http://old.duma.bg/2006/0106/240106/obshtestvo/ob-6.html,http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=277040.Дори да напишеш само доцент Роман Романски,излизат страници с информация ,които няма как да си пропуснал.Лека вечер!

Последно редактирано от kakazaio : 25th June 2012 на 00:10
Отговори с цитат
  #683  
Стар 25th June 2012, 00:36
battery battery не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте, аз съм новичък във форума.. Прочел сам всичко изписано относно по тази тема..и все още не съм стигнал до някакъв извод, понеже този път гледам да съм доста внимателен във избора си и наистина искам да е правилен.. имам една неуспешна операция при доц. Анастасов.. направих си я преди около 4 години стават вече.. Но в момента не съм в България.. обаче имам план за зимата да се върна и да си направя втора корекция.. и в момента ми се налага да изучавам всичко чрез интернет..
Следният въпрос ми е към каказайо - удобно ли ще ти е да ми пуснеш снимки от преди и след корекцията.. ? Благодаря предварително..

П.С Благодаря на всички потребители които са си изказали мнението тук във тази тема!
Отговори с цитат
  #684  
Стар 25th June 2012, 17:52
kakazaio kakazaio не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от battery Виж мнението
Здравейте, аз съм новичък във форума.. Прочел сам всичко изписано относно по тази тема..и все още не съм стигнал до някакъв извод, понеже този път гледам да съм доста внимателен във избора си и наистина искам да е правилен.. имам една неуспешна операция при доц. Анастасов.. направих си я преди около 4 години стават вече.. Но в момента не съм в България.. обаче имам план за зимата да се върна и да си направя втора корекция.. и в момента ми се налага да изучавам всичко чрез интернет..
Следният въпрос ми е към каказайо - удобно ли ще ти е да ми пуснеш снимки от преди и след корекцията.. ? Благодаря предварително..

П.С Благодаря на всички потребители които са си изказали мнението тук във тази тема!
Писах ти на лични!
Отговори с цитат
  #685  
Стар 7th September 2012, 11:13
Casano Casano не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Аз също искам да си направя операция ако някой маже да ми покаже снимки за да видя разликата.
Отговори с цитат
  #686  
Стар 11th November 2012, 10:26
Kkllaarraa Kkllaarraa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cherrymegi Виж мнението
Д-р Р.Романски е лекар в Александровска болница в София. Намира се в сградата на стоматологичния факултет на 12 етаж до сградата на ВМА. Лошото е, че няма приемно време и трябва да го чакаш, което е доста тъпо. По принцип е добре човек да отиде след 11 часа-тогава има по-голям шанс да не го чака дълго време. Иначе сайта е:
http://www.alexandrovska-hospital.or...enu_order_id=1
Доцента има приемно време, но е в новият му частен кабинет в Слънчев бряг, в сградата на Вива клиник. Разбрах че там извършва и операции. Клиниката е доста луксозна с нова апаратура, решение за хората от Бургас и региона.
Отговори с цитат
  #687  
Стар 14th November 2012, 12:09
itzaka itzaka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте! Доста неща изчетох както негативни, така и позитивни за хората които правят опрациите. За София може ли да се каже че доц. Евстатиев е най-добрия за такава интервенция?
Отговори с цитат
  #688  
Стар 10th December 2012, 18:47
dezire_d dezire_d не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 29
По подразбиране

Здравейте, а какво ще кажете за д-р Стоянов?
Отговори с цитат
  #689  
Стар 27th December 2012, 01:19
scorpion1210 scorpion1210 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 1
По подразбиране

А случаайно някаква информация да имате за д-т Атанас Стефанов от Стара Загора?
Отговори с цитат
  #690  
Стар 26th March 2013, 17:28
ddda ddda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте. Искам да знам възстановява ли се (сраства ли се, както в начална фаза) напълно ушния хрущял, при спазване на всички условия след операцията. Най - много се страхувам дали след като се направи, да не щръкнат отново.По - здрави.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Корекциянауши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:34.