IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4121  
Стар 21st December 2016, 22:49
Аватара на Milenkka
Milenkka Milenkka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 13
По подразбиране

Браво,вече месец.. аз на 6ти декември.. още по прясна..
Отговори с цитат
  #4122  
Стар 22nd December 2016, 07:30
didi_ss didi_ss не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 33
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Milenkka Виж мнението
Браво,вече месец.. аз на 6ти декември.. още по прясна..
Значи преди 6 март - никакви притеснения!
Отговори с цитат
  #4123  
Стар 22nd December 2016, 22:15
Аватара на Milenkka
Milenkka Milenkka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 13
По подразбиране

Момичета,пак откачаммм.. на този етап (2седмици) от операцията може ли да се говори за дабъл-бабъл!?
Отговори с цитат
  #4124  
Стар 23rd December 2016, 02:21
Аватара на MartaSanchez
MartaSanchez MartaSanchez не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 63
По подразбиране

Диди споко и на мен в началото ми изглеждаха различни и какво ли не,всичко което описваш е нормално и аз имах бодежи и там всичко останало абе пълна програма време трябва да мине просто нестава толкова бързи колко на нас ни се иска
Миленка аз имах оток под импланта в началото и си мислех че ми е пропаднал та чак в клиниката не можаха да ме успокоят ....какво да ти кажа при такива пресни гърди само откачаме.Защо мислиш,че имаш дабъл бабъл?
Отговори с цитат
  #4125  
Стар 23rd December 2016, 07:22
didi_ss didi_ss не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 33
По подразбиране

Ан тъй! Дабъл бабъл! Имам си го! От дясно! Ей сега погледнах какво е... Да ми е честито!
Отговори с цитат
  #4126  
Стар 23rd December 2016, 08:39
Аватара на Milenkka
Milenkka Milenkka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 13
По подразбиране

Амии.. на дясната гърда КОЯТО Е ПО НАГОРЕ,ВСЕ ОЩЕ НЕ Е СКРИЛА И БЕЛЕГА ОТДОЛУ,си имам мекичко,което е моята жлеза и между нея и импланта вече имам една сгъвка ли,чертичка ли как да го нарека и отдолу е импланта.. какво да ви кажа.. никак не е приятно за в момента,но се примирявам,ако е дабъл бабъл и остане то такъв не чак огромен видим резултат,така и ще си стоя.. дано с течение на времето не се изрази още ппвече... извинявам се,ако съм се изразиля глупаво и не сте ме разбрали..
Отговори с цитат
  #4127  
Стар 23rd December 2016, 08:43
didi_ss didi_ss не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 33
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Milenkka Виж мнението
Амии.. на дясната гърда КОЯТО Е ПО НАГОРЕ,ВСЕ ОЩЕ НЕ Е СКРИЛА И БЕЛЕГА ОТДОЛУ,си имам мекичко,което е моята жлеза и между нея и импланта вече имам една сгъвка ли,чертичка ли как да го нарека и отдолу е импланта.. какво да ви кажа.. никак не е приятно за в момента,но се примирявам,ако е дабъл бабъл и остане то такъв не чак огромен видим резултат,така и ще си стоя.. дано с течение на времето не се изрази още ппвече... извинявам се,ако съм се изразиля глупаво и не сте ме разбрали..
Е, същата черта, която откроява гърдата от импланта я имам и аз. И при мен на дясната. Ако може да се оправи, не искам да стои така. Особено в профил много личи, гърдата отдолу не е закръглена, а почти под прав ъгъл към гръдния кош
Отговори с цитат
  #4128  
Стар 23rd December 2016, 09:30
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

И двете сте много пресни още. Мускулът контрахира и е много стегнат, което дава илюзията, че собствената ви жлеза е подвижна, а останалото под нея не...

Има и отоци около шевовете, които също създават илюзия за "гънки", които не трябва да са там, където ги виждате.

Това, което може да направите е ако коричките на белезите са паднали да масажирате самия белег по дължина с някакво тоалетно мляко за тяло. Така отоците "възлите" по самия белег ще се разнесат по-бързо.
Отговори с цитат
  #4129  
Стар 23rd December 2016, 09:44
didi_ss didi_ss не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 33
По подразбиране

Мда... За съжаление не е оток при мен. Гърдата си стои ясно изразена над импланта и отгоре и отдолу - същата, каквато си беше преди операцията. Карай, ще ида да ми я оправи... Случват се такива неща .
Отговори с цитат
  #4130  
Стар 23rd December 2016, 09:50
didi_ss didi_ss не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 33
По подразбиране

Само се надявам да е коректен и да се опита да я оправи, а не да се опита да се измъкне...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:04.